English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
Ligler Ana Sayfa
AKSA Süper Lig
Haberler
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Arşiv
AKSA Süper Lig Play-Out
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
AKSA 1.Lig
Haberler
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Arşiv
AKSA 1.Lig Play-Off
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
AKSA 1.Lig Play-Out
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
AKSA 2.Lig
AKSA 2.Lig Doğu
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Arşiv
AKSA 2.Lig Batı
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Arşiv
AKSA 2.Lig Play-Off
Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
AKSA 2.Lig Doğu Play-Out
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
AKSA 2.Lig Batı Play-Out
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
A2 Ligleri
A2 Süper Lig
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
A2 1.Lig
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
A2 2.Lig
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM Ligi
Yükselme 1.Lig Doğu
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Doğu Grubu Play-Off
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Doğu Grubu Play-Out
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Yükselme 1.Lig Batı
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Batı Grubu Play-Off
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Batı Grubu Play-Out
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Yükselme 2.Lig 1.Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Yükselme 2.Lig 2.Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Yükselme 2.Lig 3.Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Yükselme 2.Lig 4.Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Kadınlar Ligi
Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
U15 Ligi
U15 Finaller
Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
1.Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
2.Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
3.Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
4.Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
5.Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
6.Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
CentilmenLig
Süper Lig CentilmenLig
1.Lig CentilmenLig
2.Lig CentilmenLig
A2 Süper Lig CentilmenLig
A2 1.Lig CentilmenLig
A2 2.Lig CentilmenLig
Futbolda 10.hafta programı
21/11/2018
K-Pet Süper Lig
Tarih
Stat
Ev Sahibi Takım
Skor
Misafir Takım
Hakemler
23.11.2018
18:00
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Mağusa Türk Gücü
3 - 0
Detaylar
Yenicami AK
(H) FEHİM DAYI
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
24.11.2018
14:00
Alsancak Mustafa Hidayet Çağlar Stadı
Alsancak Yeşilova SK
2 - 1
Detaylar
Esentepe KKSK
(H) MEHMET SEZENER
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) YUSUF BAKAR
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
24.11.2018
14:00
Küçük Kaymaklı Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Küçük Kaymaklı TSK
1 - 1
Detaylar
Gençlik Gücü TSK
(H) TURGAY MİSK
(Y) OLGUN CANİK
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) EVREN KARADEMİR
24.11.2018
14:00
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Baf Ülkü Yurdu
0 - 1
Detaylar
Doğan Türk Birliği
(H) KEREM ERAN
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
25.11.2018
14:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Çetinkaya TSK
3 - 0
Detaylar
L. Gençler Birliği SK
(H) SERKAN DURMAZ
(Y) RECEP YAMUK
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) OSMAN ÖZPAŞA
25.11.2018
14:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Türk Ocağı Limasol
0 - 3
Detaylar
Gönyeli SK
(H) ALİ ÖZER
(Y) BURAK MANDIRALI
(Y) ÖMER DOĞRU
(D) HAKAN ÜNAL
25.11.2018
14:00
Cihangir Stadı
Cihangir GSK
2 - 1
Detaylar
Girne Halk Evi
(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
26.11.2018
18:00
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK
2 - 1
Detaylar
Binatlı YSK
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) FERHAT TUNA
(Y) SERTAN ALKIN
(D) KEREM ERAN
K-Pet 1.Lig
Tarih
Stat
Ev Sahibi Takım
Skor
Misafir Takım
Hakemler
24.11.2018
14:00
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK
3 - 1
Detaylar
Değirmenlik SK
(H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) FERHAT TUNA
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
24.11.2018
14:00
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK
1 - 4
Detaylar
Ünimar Maraş GSK
(H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) NECMİ BULUT
(Y) CEMAL SARI
(D) SERKAN DURMAZ
24.11.2018
14:00
Doğancı Emek Stadı
Doğancı SK
3 - 0
Detaylar
Mormenekşe GBSK
(H) ZEKAİ TÖRE
(Y) MUSTAFA TORUN
(Y) ALİ KARAHASAN
(D) HAKAN MUHTAROĞLU
24.11.2018
14:00
Akova Eray Vudalı Stadı
Akova Vuda TÇB
2 - 2
Detaylar
Karşıyaka ASK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) MERT ERCAN BULUT
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) ALİ ÖZER
24.11.2018
14:00
Göçmenköy Stadı
Göçmenköy İYSK
2 - 4
Detaylar
Yalova SK
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(D) FEHİM DAYI
24.11.2018
14:00
Turunçlu Hasan Bardakko Stadı
Mesarya SK
1 - 4
Detaylar
Ozanköy SK
(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) HAKAN ÜNAL
25.11.2018
14:00
Bostancı Bağcıl Stadı
Bostancı Bağcıl SK
2 - 3
Detaylar
Hamitköy ŞHSK
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(D) TURGAY MİSK
25.11.2018
14:00
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı
Dem s Cons. Çanakkale TSK
2 - 1
Detaylar
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) İSMAİL ERCAN
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
U21 Süper Lig
Tarih
Stat
Ev Sahibi Takım
Skor
Misafir Takım
Hakemler
24.11.2018
11:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı
Mağusa Türk Gücü
3 - 1
Detaylar
Yenicami AK
(H) İSMAİL ERCAN
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) BATUHAN TAYSEN
24.11.2018
11:30
Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Sahası
Baf Ülkü Yurdu
1 - 1
Detaylar
Doğan Türk Birliği
(H) ABDULLAH GENÇ
(Y) TAŞAR KARLANKUŞ
(Y) HASAN ABAY
25.11.2018
11:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı
Türk Ocağı Limasol
8 - 0
Detaylar
Gönyeli SK
(H) OLGUN CANİK
(Y) TAŞAR KARLANKUŞ
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
25.11.2018
11:30
Cihangir Antrenman Sahası
Cihangir GSK
4 - 0
Detaylar
Girne Halk Evi
(H) MURAT İZCİ
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) YUSUF ATLAR
U21 1. Lig
Tarih
Stat
Ev Sahibi Takım
Skor
Misafir Takım
Hakemler
24.11.2018
11:30
Akova Eray Vudalı Stadı
Akova Vuda TÇB
0 - 3
Detaylar
Karşıyaka ASK
(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) MAZLUM KARABOĞA
(Y) RÜYA SAKALLI
24.11.2018
11:30
Göçmenköy Stadı
Göçmenköy İYSK
0 - 0
Detaylar
Yalova SK
(H) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) ÖMER BOR
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
24.11.2018
11:30
Balıkesir Stadı
Mesarya SK
2 - 1
Detaylar
Ozanköy SK
(H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) MEHMET SUNGUR
Site İçi Arama
Detaylı Arama