English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
Ligler Ana Sayfa
AKSA Süper Lig
Haberler
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Arşiv
İstatistikler
AKSA Süper Lig Play-Out
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
AKSA 1. Lig
Haberler
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Arşiv
İstatistikler
AKSA 1. Lig Play-Off
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
AKSA 1. Lig Play-Out
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
AKSA A2 Ligleri
AKSA A2 Süper Lig
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Arşiv
AKSA A2 1. Lig
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Digiturk Kıbrıs BTM Ligleri
BTM 1.Lig Play-Off
Puan Cetveli ve Fikstür
BTM 1.Lig Play-Out
Puan Cetveli ve Fikstür
BTM 1.Lig Kırmızı Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
BTM 1.Lig Beyaz Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
BTM 2.Lig Play-Off
Puan Cetveli ve Fikstür
BTM 2.Lig 1. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM 2.Lig 2. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM 2.Lig 3. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM 2.Lig 4. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM 2.Lig 5. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM 2.Lig 6. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM 2.Lig 7. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM 2.Lig 8. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM 2.Lig 9. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM 2.Lig 10. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM 2.Lig 11. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM 2.Lig 12. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Arşiv
Asbuzu U16 Ligleri
Finaller
Asbuzu U16 1. Grubu
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Asbuzu U16 2. Grubu
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Asbuzu U16 3. Grubu
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Asbuzu U16 4. Grubu
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Asbuzu U16 5. Grubu
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Asbuzu U16 6. Grubu
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Puma Kadınlar Ligi
Fikstür
Kulüpler
Arşiv
CentilmenLig
Süper Lig CentilmenLig
1.Lig CentilmenLig
U21 Süper Lig CentilmenLig
U21 1.Lig CentilmenLig
KTFF Ligler
»
2023-2024 Gol Krallığı
GOL KRALLIĞI
Sezon
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
ATAY YILDIZ
Mağusa Türk Gücü
46
ORKHAN AGHAZADA
Mağusa Türk Gücü
33
MEHMET YAPICIEL
Cihangir GSK
24
ALİ RECAİOĞLU
Mağusa Türk Gücü
21
NEHİR CANTAŞ
Mağusa Türk Gücü
15
ÖKKEŞ CAN ACET
Mağusa Türk Gücü
15
FURKAN DOĞAN
Karşıyaka SK
15
SERHAT HACI COŞKUN
Lefke TSK
15
ALİ KAHRAMAN
Cihangir GSK
12
HÜSEYİN ŞEREF
Yeniboğaziçi DSK
12
CANTUĞ KINACI
Doğan Türk Birliği
12
DURMUŞ ODUNCU
Çetinkaya TSK
11
ERNEST VELILYAYEV
Pera L. Gençler Birliği SK
11
AHMET BERK ATAKAN
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
10
FURKAN TAŞKIRAN
Küçük Kaymaklı TSK
10
ALİ ATICI
Yenicami AK
10
HALİT ŞAKALAK
Alsancak Yeşilova SK
9
HÜSEYİN ARİFOĞLU
Yenicami AK
9
AHMET HAVUTÇU
Pera L. Gençler Birliği SK
9
MEHMET DOHAN
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
9
AYGÜN TOSUN
Mağusa Türk Gücü
8
EGİT ŞİYAR BOZKAYA
Yenicami AK
8
HÜSEYİN KASABOĞLU
Mesarya SK
8
BERKEM SAYDAĞ
Yeniboğaziçi DSK
8
CAN ZAFER DÜZDABAN
Karşıyaka SK
8
EDİZ GÜLİÇLİ
Doğan Türk Birliği
7
OZAN AÇAR
Alsancak Yeşilova SK
7
SARPER KARMANER
Vadili TÇBSK
7
HÜSEYİN BURAK BEKLER
Yenicami AK
7
VASFİ GÜL
Doğan Türk Birliği
7
TAHSİN YILMAZ
Lefke TSK
6
YAZ TANER ETKİN
Göçmenköy İYSK
6
RIFAT YILDIRIM
Karşıyaka SK
6
İSMET ENES ŞAFAK
Göçmenköy İYSK
6
MEHMET ENES ERTEM
Yeniboğaziçi DSK
6
DERAN ÇÖLLO
Küçük Kaymaklı TSK
6
İBRAHİM YAKIT
Çetinkaya TSK
6
GÖKDENİZ KARA
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
5
DOĞAN SELAHATTİN YEŞİLOĞLU
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
5
AHMET HAFIZ
Küçük Kaymaklı TSK
5
BERKAY EMİRKAN
Cihangir GSK
5
ARDA KARACAN
Göçmenköy İYSK
5
KENAN ÖZERİNÇ
Mağusa Türk Gücü
5
BARTU GÜNEŞ
Pera L. Gençler Birliği SK
5
MUSTAFA DEDE MEAR
Yeniboğaziçi DSK
5
DAVUT ALMULLA
Cihangir GSK
5
MUSTAFA KABİŞTEKE
Bostancı Bağcıl SK
5
ÜMİT AÇIKGÖZ
Tuzlaspor
5
ADİL KORAY İPEK
Türk Ocağı Limasol
5
ÇAĞRI ŞAHİN
Zella Estate Yenierenköy
5
ERKAN YOLAÇ
Lefke TSK
5
ERTAN HABEŞOĞLU
Yeniboğaziçi DSK
5
MUSTAFA KORKMAZ
Mesarya SK
5
HASAN HÜSEYİN ÖLMEZ
Mesarya SK
5
KAYA MÜLAZİM KAYA
Küçük Kaymaklı TSK
5
HASAN ÖMERPAŞA
Yenicami AK
4
KEMAL ARSLAN
Doğan Türk Birliği
4
NURULLAH YILDIZ
Türk Ocağı Limasol
4
HANEBAL FAOZY SAED
Mağusa Türk Gücü
4
ABDULLAH ŞENGÜL
Mesarya SK
4
GÖRKEM KARŞILI
Mesarya SK
4
NIKITA KONEVIN
Pera L. Gençler Birliği SK
4
ARDA ALAT
Karşıyaka SK
4
DOĞAN ŞAKALAK
Alsancak Yeşilova SK
4
AHMET ALÇIKAYA
Mağusa Türk Gücü
4
SERDAR EFE YÜCE
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
4
MERT GÜMÜŞSOY
Göçmenköy İYSK
4
KAMİL ÖZPINAR
Doğan Türk Birliği
4
MÜSLÜM ATAY
Cihangir GSK
4
MEHMET CAN ANKAY
Doğan Türk Birliği
3
BARTU ÇAKIR
Küçük Kaymaklı TSK
3
İRFAN MANGA
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
3
EMİRHAN GÜL
Göçmenköy İYSK
3
YUSUF BALIKÇI
Karşıyaka SK
3
ARCAN ERÇELİK
Küçük Kaymaklı TSK
3
CELAL ŞEHSUVAROĞLU
Küçük Kaymaklı TSK
3
CUMA ÖZDOĞANOĞLU
Yeniboğaziçi DSK
3
ARDA MAYDON
Mağusa Türk Gücü
3
ERSİN ŞAKALAK
Alsancak Yeşilova SK
3
MUHAMMET KAYNARCA
Alsancak Yeşilova SK
3
MEHMET GÜVENOĞLU
Cihangir GSK
3
GAZİ ÇIRA
Mağusa Türk Gücü
3
MAHMUT FANSA
Türk Ocağı Limasol
3
ASRIN ÇERİBAŞI
Küçük Kaymaklı TSK
3
SEYDİ VAKKAS SÜMER
Denizli SK
3
ARDA BAYRAM
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
3
EFE KANDE
Doğan Türk Birliği
3
MUSTAFA KAYISICI
Mesarya SK
3
ADIYAT TULEPBERGENOV
Pera L. Gençler Birliği SK
3
SAMUEL KEZHANE
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
3
MUSTAFA GÜL
Doğan Türk Birliği
3
YUSUF DOĞAN
Göçmenköy İYSK
3
MEHMET SERT
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
2
SELÇUK KIRAÇ
Göçmenköy İYSK
2
YILGAR YARIŞ DOĞAÇ
Yenicami AK
2
İBRAHİM ENES DOYDUK
Küçük Kaymaklı TSK
2
EGE NECATİ YÖNEY
Gönyeli SK
2
ŞERİF KÖSE
Mesarya SK
2
DERAN OTCUOĞLU
Türk Ocağı Limasol
2
MÜCAHİT DEMİRCİ
Pera L. Gençler Birliği SK
2
HALİT ŞANVERDİ
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
2
YUNUS DİLÖZ
Türk Ocağı Limasol
2
EMRE YARDIMCI
Mesarya SK
2
KAAN YASİN ARMUTLU
Türk Ocağı Limasol
2
HÜSEYİN EGE MARABA
Pera L. Gençler Birliği SK
2
MERT NUREL
Alsancak Yeşilova SK
2
KEMAL CAN BUCAK
Alsancak Yeşilova SK
2
ALİKEMAL KARACA
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
2
MURAT KILINÇ
Yenicami AK
2
OZAN YETGİN
Cihangir GSK
2
SERKAN TOMUK
Bostancı Bağcıl SK
2
AHMET SAKALLI
Küçük Kaymaklı TSK
2
CUMA İLKBAHAR
Hamitköy ŞHSK
2
SALİH ÜNVEREN
Yenicami AK
2
NİHAT BATAK
Karşıyaka SK
2
UFUK ANDİÇ
Doğan Türk Birliği
2
GALİP ORCAN
Pera L. Gençler Birliği SK
2
HAKAN ŞAHAN
Türk Ocağı Limasol
2
MEHMET KAYA
Yenicami AK
2
SELİM ALTINDAĞ
Göçmenköy İYSK
2
SALİH CAN GÜL
Ozanköy SK
2
MERT KUŞ
Mağusa Türk Gücü
2
AHMET EFE DIRAĞAN
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
2
ARAS KARAKILIÇ
Dem s Cons. Çanakkale TSK
2
OSMAN KEMAL KÖSEOĞLU
Yeniboğaziçi DSK
2
ADA ALTUNÇ
Yeniboğaziçi DSK
2
MEHMET ÇAMLIKÖYLÜ
Lefke TSK
2
OSMAN BÖLÜKBAŞI KUVAT
Karşıyaka SK
2
AHMET YILDIRIM
Karaoğlanoğlu SK
2
İRFAN GÜLİÇLİ
Doğan Türk Birliği
2
MURAT CAN KOTAR
Doğan Türk Birliği
2
EŞREF MUTAL
Yenicami AK
2
İSMAİL ŞABAN
Yenicami AK
2
ARAL ÇELİKTAŞ
Göçmenköy İYSK
1
CENGİZ AŞAN
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1
YILMAZ TATLI KARATAÇ
Yenicami AK
1
BARAN BİLGİ
Yenicami AK
1
MEHMETCAN SEYİTLER
Yenicami AK
1
HANİFİ KAÇAR
Çetinkaya TSK
1
MEHMET BARAK
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1
SALİH SÖNMEZ
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1
BORA KOÇER
Türk Ocağı Limasol
1
ABDULRAHİM EDİS
Cihangir GSK
1
BURHAN ÖZALEMDAR
Mesarya SK
1
CUMA BOLAT
Mesarya SK
1
KORAY YAŞAR
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
1
DERVİŞ YÖNLÜER
Küçük Kaymaklı TSK
1
HAKKI GÜNSAY
Küçük Kaymaklı TSK
1
FURKAN ULUDAĞ
Mağusa Türk Gücü
1
BERDANCAN AKIN
Dem s Cons. Çanakkale TSK
1
SÜLEYMAN SARI
Lefke TSK
1
BUĞRA GÜRSES
Lefke TSK
1
FEVZİ GÖKOVA
Yeniboğaziçi DSK
1
HASAN CEM KASAP
Yeniboğaziçi DSK
1
HAMZA MADAN
Çetinkaya TSK
1
EREN AKILLI
Karşıyaka SK
1
HÜSNÜ MİNALAY
Yeniboğaziçi DSK
1
GÖKMEN ASLAN
Mesarya SK
1
FURKAN DÖŞOĞLU
Pera L. Gençler Birliği SK
1
FURKAN DOĞRU
Küçük Kaymaklı TSK
1
MEHMET ALİ AVCI
Mesarya SK
1
MUHAMMET BİŞAR AYKUT
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1
SÜLEYMAN KÜRKLÜ
Alsancak Yeşilova SK
1
FUAT ARİFOĞLU
Yenicami AK
1
ERENCAN KALKAN
Mağusa Türk Gücü
1
AHMET ODUNCUOĞLU
Küçük Kaymaklı TSK
1
TOPRAK BOLCAN
Küçük Kaymaklı TSK
1
BERAT AKALIN
Yeniboğaziçi DSK
1
BATUHAN MÜSBAH
Türk Ocağı Limasol
1
KARAN AHMET SÖNMEZ
Yenicami AK
1
HALİL İBRAHİM DAMLAR
Göçmenköy İYSK
1
HİKMET KIRDAĞ
Alsancak Yeşilova SK
1
YUSUF PEHLİVANOĞLU
Cihangir GSK
1
OSMAN MAVİDENİZ
Ozanköy SK
1
ARDA YALAP
Göçmenköy İYSK
1
CENKAY VUDALI
Mağusa Türk Gücü
1
MESUT ÖMER UÇAR
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
1
EREN AKSAL
Bostancı Bağcıl SK
1
LÜTFİ CİLESUN
Göçmenköy İYSK
1
İSMAİL KARMANER
Vadili TÇBSK
1
BERK GÜÇLÜCAN
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
1
OZAN GÜNDOĞAN
Mağusa Türk Gücü
1
HÜSEYİN TUR
Pera L. Gençler Birliği SK
1
SELİM YILMAZ
Doğan Türk Birliği
1
KEMAL POYRAZOĞLU
Lefke TSK
1
EGE FEYİZ
Çetinkaya TSK
1
GÖKDENİZ BAYRAKTAR
Pera L. Gençler Birliği SK
1
İBRAHİM HALİL YILMAZ
Mesarya SK
1
ERDEM EMİR
Göçmenköy İYSK
1
DURSUN KAÇAR
Mağusa Türk Gücü
1
MEHMETALİ TANYEL ÖZTEMİZ
Yeniboğaziçi DSK
1
ÇINAR ARIK
Doğan Türk Birliği
1
VOLKAN KEÇECİOĞLU
Çetinkaya TSK
1
BENYAMIN KALANTARI
Pera L. Gençler Birliği SK
1
UĞUR EFE YAĞMUR
Türk Ocağı Limasol
1
ULUS VARGIN
Türk Ocağı Limasol
1
METE ÇAĞ
Türk Ocağı Limasol
1
BİLAL BULUT YAVUZ
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
1
IGOR LESHCHISHAK
Pera L. Gençler Birliği SK
1
RAMAZAN AYTAŞ
Türk Ocağı Limasol
1
TAMER CEM HADDUR
Alsancak Yeşilova SK
1
KUMRAY DİRAN
Yeniboğaziçi DSK
1
SELKAN AKBELLİ
Yeniboğaziçi DSK
1
BERAT ÇİÇEK
Alsancak Yeşilova SK
1
METE ADİL BULANIK
Türk Ocağı Limasol
1
TEKİN ÖZER
Göçmenköy İYSK
1
SARP OTCUOĞLU
Türk Ocağı Limasol
1
HÜSEYİN TAŞTEKİN
M. Hacıali Yılmazköy SK
1
MEHMET EFE ÖZER
Mesarya SK
1
HÜSEYİN ŞAHALİ
Çetinkaya TSK
1
BORAN ÇAĞMAN
Yenicami AK
1
TUNÇ ÇALIŞKAN
Yenicami AK
1
BURAK KARADEMİR
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1
BUĞRA ULUĞ
Yenicami AK
1
MUSTAFA KARAMANLI
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1
ALİHAN AK
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
1
ARDA İPEK
Türk Ocağı Limasol
1
Site İçi Arama
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması
Statüler
Statüler için Tıklayınız