English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
MEHMET SEZENER
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
LEFKOŞA
Doğum Tarihi
:
05/11/1974
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
PAŞA
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10012
Klasman
:
Süper Lig Hakemi
Bölge
:
LEFKOŞA
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
20485
Miracle Karşıyaka ASK
0 - 3
Doğan Türk Birliği
24.03.2024
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
24. Hafta
A TAKIM
2)
20481
Küçük Kaymaklı TSK
1 - 0
Alsancak Yeşilova SK
23.03.2024
HAKEM
AKSA Süper Lig
24. Hafta
A TAKIM
3)
20539
Binatlı YSK
2 - 1
Düzkaya KOSK
17.03.2024
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
23. Hafta
A TAKIM
4)
20475
Yenicami AK
1 - 3
Lefke TSK
16.03.2024
HAKEM
AKSA Süper Lig
23. Hafta
A TAKIM
5)
20468
Miracle Karşıyaka ASK
1 - 3
Mağusa Türk Gücü
10.03.2024
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
22. Hafta
A TAKIM
6)
20529
Ünimar Maraş GSK
1 - 1
Yalova SK
09.03.2024
HAKEM
AKSA 1.Lig
22. Hafta
A TAKIM
7)
20527
Yalova SK
4 - 2
Geçitkale GSK
03.03.2024
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
21. Hafta
A TAKIM
8)
20460
Alsancak Yeşilova SK
3 - 1
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
02.03.2024
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
21. Hafta
A TAKIM
9)
20295
Pera L. Gençler Birliği SK
1 - 1
Doğan Türk Birliği
18.02.2024
HAKEM
AKSA Süper Lig
19. Hafta
A TAKIM
10)
20313
Gönyeli SK
3 - 0
Geçitkale GSK
17.02.2024
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
19. Hafta
A TAKIM
11)
20271
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 0
Cihangir GSK
14.02.2024
HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
2. Tur
A TAKIM
12)
20289
Yeniboğaziçi DSK
0 - 2
Yenicami AK
10.02.2024
HAKEM
AKSA Süper Lig
18. Hafta
A TAKIM
13)
20210
Yalova SK
1 - 1
M. Hacıali Yılmazköy SK
04.02.2024
HAKEM
AKSA 1.Lig
17. Hafta
A TAKIM
14)
20192
Mesarya SK
0 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
03.02.2024
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
17. Hafta
A TAKIM
15)
20203
Binatlı YSK
0 - 1
Yalova SK
28.01.2024
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
16. Hafta
A TAKIM
16)
20183
Cihangir GSK
3 - 0
Mesarya SK
27.01.2024
HAKEM
AKSA Süper Lig
16. Hafta
A TAKIM
17)
20166
Lapta TBSK
1 - 2
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
21.01.2024
4. HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
18)
20155
Küçük Kaymaklı TSK
2 - 2
Ünimar Maraş GSK
20.01.2024
HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
19)
19468
Mağusa Türk Gücü
1 - 3
Yenicami AK
29.12.2023
HAKEM
AKSA Süper Lig
15. Hafta
A TAKIM
20)
19473
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
4 - 2
Türk Ocağı Limasol
28.12.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
15. Hafta
A TAKIM
21)
19578
Ünimar Maraş GSK
2 - 2
Düzkaya KOSK
24.12.2023
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
14. Hafta
A TAKIM
22)
19573
Ozanköy SK
0 - 0
Girne Halk Evi
23.12.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
14. Hafta
A TAKIM
23)
19455
Doğan Türk Birliği
2 - 1
Küçük Kaymaklı TSK
17.12.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
13. Hafta
A TAKIM
24)
19456
Yeniboğaziçi DSK
4 - 3
Türk Ocağı Limasol
16.12.2023
HAKEM
AKSA Süper Lig
13. Hafta
A TAKIM
25)
19450
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
0 - 3
Cihangir GSK
11.12.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
12. Hafta
A TAKIM
26)
19559
Lapta TBSK
1 - 1
Dem s Cons. Çanakkale TSK
10.12.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
12. Hafta
A TAKIM
27)
19547
Düzkaya KOSK
2 - 1
Hamitköy ŞHSK
26.11.2023
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
10. Hafta
A TAKIM
28)
19430
Mesarya SK
1 - 0
Alsancak Yeşilova SK
25.11.2023
HAKEM
AKSA Süper Lig
10. Hafta
A TAKIM
29)
19533
Girne Halk Evi
1 - 1
Baf Ülkü Yurdu
19.11.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
9. Hafta
A TAKIM
30)
19426
Yeniboğaziçi DSK
2 - 6
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
18.11.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
9. Hafta
A TAKIM
31)
19529
Miracle Değirmenlik SK
0 - 1
Dem s Cons. Çanakkale TSK
12.11.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
8. Hafta
A TAKIM
32)
19413
Lefke TSK
2 - 0
Yenicami AK
11.11.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
8. Hafta
A TAKIM
33)
19517
Girne Halk Evi
2 - 1
Geçitkale GSK
04.11.2023
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
7. Hafta
A TAKIM
34)
19410
Doğan Türk Birliği
0 - 2
Cihangir GSK
03.11.2023
HAKEM
AKSA Süper Lig
7. Hafta
A TAKIM
35)
19396
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1 - 5
Mağusa Türk Gücü
29.10.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
6. Hafta
A TAKIM
36)
19508
Düzkaya KOSK
2 - 2
Mormenekşe GBSK
28.10.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
6. Hafta
A TAKIM
37)
19390
Alsancak Yeşilova SK
2 - 3
Miracle Karşıyaka ASK
22.10.2023
HAKEM
AKSA Süper Lig
5. Hafta
A TAKIM
38)
19395
Doğan Türk Birliği
2 - 0
Çetinkaya TSK
21.10.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
5. Hafta
A TAKIM
39)
19381
Cihangir GSK
5 - 1
Yenicami AK
15.10.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
4. Hafta
A TAKIM
40)
19496
Geçitkale GSK
0 - 4
Gönyeli SK
14.10.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
4. Hafta
A TAKIM
41)
19486
Yalova SK
3 - 1
Hamitköy ŞHSK
08.10.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
3. Hafta
A TAKIM
42)
19377
Küçük Kaymaklı TSK
1 - 3
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
07.10.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
3. Hafta
A TAKIM
43)
19348
Mağusa Türk Gücü
7 - 1
Çetinkaya TSK
21.09.2023
HAKEM
AKSA Süper Lig
1. Hafta
A TAKIM
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması