English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
KEREM ERAN
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
sivas
Doğum Tarihi
:
08/05/1978
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
SABRİ
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10095
Klasman
:
Süper Lig Hakemi
Bölge
:
GİRNE
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
20864
Küçük Kaymaklı TSK
0 - 4
Doğan Türk Birliği
21.04.2024
HAKEM
AKSA Süper Lig
28. Hafta
A TAKIM
2)
20885
Yalova SK
1 - 1
Girne Halk Evi
20.04.2024
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
28. Hafta
A TAKIM
3)
20844
Karşıyaka SK
0 - 2
Göçmenköy İYSK
17.04.2024
HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
Yarı Final 2. Maç
A TAKIM
4)
20881
M. Hacıali Yılmazköy SK
3 - 0
Ünimar Maraş GSK
14.04.2024
HAKEM
AKSA 1.Lig
27. Hafta
A TAKIM
5)
20856
Doğan Türk Birliği
4 - 0
Türk Ocağı Limasol
13.04.2024
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
27. Hafta
A TAKIM
6)
20792
Karşıyaka SK
2 - 1
Cihangir GSK
07.04.2024
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
26. Hafta
A TAKIM
7)
20785
Mesarya SK
1 - 3
Yenicami AK
06.04.2024
HAKEM
AKSA Süper Lig
26. Hafta
A TAKIM
8)
20784
Pera L. Gençler Birliği SK
2 - 1
Lefke TSK
31.03.2024
HAKEM
AKSA Süper Lig
25. Hafta
A TAKIM
9)
20780
Yeniboğaziçi DSK
2 - 2
Karşıyaka SK
30.03.2024
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
25. Hafta
A TAKIM
10)
20487
Çetinkaya TSK
1 - 4
Cihangir GSK
25.03.2024
HAKEM
AKSA Süper Lig
24. Hafta
A TAKIM
11)
20486
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
2 - 4
Pera L. Gençler Birliği SK
24.03.2024
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
24. Hafta
A TAKIM
12)
20544
Baf Ülkü Yurdu
1 - 2
Girne Halk Evi
23.03.2024
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
24. Hafta
A TAKIM
13)
20594
Miracle Değirmenlik SK
0 - 1
Karşıyaka SK
20.03.2024
HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final 2. Maç
A TAKIM
14)
20542
Girne Halk Evi
3 - 2
Ünimar Maraş GSK
17.03.2024
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
23. Hafta
A TAKIM
15)
20476
Doğan Türk Birliği
2 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
16.03.2024
HAKEM
AKSA Süper Lig
23. Hafta
A TAKIM
16)
20534
Miracle Değirmenlik SK
0 - 0
Mormenekşe GBSK
10.03.2024
HAKEM
AKSA 1.Lig
22. Hafta
A TAKIM
17)
20465
Lefke TSK
1 - 1
Alsancak Yeşilova SK
09.03.2024
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
22. Hafta
A TAKIM
18)
20523
Gönyeli SK
7 - 1
Baf Ülkü Yurdu
03.03.2024
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
21. Hafta
A TAKIM
19)
20456
Yenicami AK
0 - 3
Karşıyaka SK
01.03.2024
HAKEM
AKSA Süper Lig
21. Hafta
A TAKIM
20)
20431
Çetinkaya TSK
3 - 0
Doğan Türk Birliği
25.02.2024
HAKEM
AKSA Süper Lig
20. Hafta
A TAKIM
21)
20427
Yeniboğaziçi DSK
1 - 4
Pera L. Gençler Birliği SK
24.02.2024
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
20. Hafta
A TAKIM
22)
20298
Alsancak Yeşilova SK
1 - 0
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
18.02.2024
HAKEM
AKSA Süper Lig
19. Hafta
A TAKIM
23)
20311
Baf Ülkü Yurdu
3 - 1
Ozanköy SK
17.02.2024
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
19. Hafta
A TAKIM
24)
20307
Binatlı YSK
3 - 0
Mormenekşe GBSK
11.02.2024
HAKEM
AKSA 1.Lig
18. Hafta
A TAKIM
25)
20287
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
3 - 0
Küçük Kaymaklı TSK
10.02.2024
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
18. Hafta
A TAKIM
26)
20190
Göçmenköy İYSK
0 - 1
Cihangir GSK
02.02.2024
HAKEM
AKSA Süper Lig
17. Hafta
A TAKIM
27)
20186
Doğan Türk Birliği
4 - 2
Alsancak Yeşilova SK
28.01.2024
HAKEM
AKSA Süper Lig
16. Hafta
A TAKIM
28)
20200
Geçitkale GSK
2 - 0
Ünimar Maraş GSK
27.01.2024
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
16. Hafta
A TAKIM
29)
20158
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Çetinkaya TSK
20.01.2024
HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
30)
19464
Küçük Kaymaklı TSK
3 - 4
Yeniboğaziçi DSK
23.12.2023
HAKEM
AKSA Süper Lig
14. Hafta
A TAKIM
31)
19458
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
2 - 3
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
17.12.2023
HAKEM
AKSA Süper Lig
13. Hafta
A TAKIM
32)
19571
Miracle Değirmenlik SK
4 - 1
Ozanköy SK
16.12.2023
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
13. Hafta
A TAKIM
33)
19449
Lefke TSK
3 - 1
Yeniboğaziçi DSK
10.12.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
12. Hafta
A TAKIM
34)
19448
Türk Ocağı Limasol
0 - 3
Doğan Türk Birliği
08.12.2023
HAKEM
AKSA Süper Lig
12. Hafta
A TAKIM
35)
19549
Girne Halk Evi
1 - 5
Gönyeli SK
03.12.2023
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
11. Hafta
A TAKIM
36)
19437
Yenicami AK
2 - 1
Mesarya SK
01.12.2023
HAKEM
AKSA Süper Lig
11. Hafta
A TAKIM
37)
19540
Baf Ülkü Yurdu
1 - 2
Mormenekşe GBSK
26.11.2023
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
10. Hafta
A TAKIM
38)
19431
Çetinkaya TSK
1 - 1
Göçmenköy İYSK
24.11.2023
HAKEM
AKSA Süper Lig
10. Hafta
A TAKIM
39)
19423
Göçmenköy İYSK
3 - 1
Mesarya SK
19.11.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
9. Hafta
A TAKIM
40)
19535
Esentepe KKSK
1 - 0
Gönyeli SK
18.11.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
9. Hafta
A TAKIM
41)
19524
Geçitkale GSK
4 - 1
Mormenekşe GBSK
12.11.2023
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
8. Hafta
A TAKIM
42)
19417
Karşıyaka SK
2 - 2
Pera L. Gençler Birliği SK
11.11.2023
HAKEM
AKSA Süper Lig
8. Hafta
A TAKIM
43)
19518
Yalova SK
3 - 1
Ünimar Maraş GSK
05.11.2023
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
7. Hafta
A TAKIM
44)
19405
Yenicami AK
1 - 4
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
04.11.2023
HAKEM
AKSA Süper Lig
7. Hafta
A TAKIM
45)
19401
Çetinkaya TSK
2 - 0
Küçük Kaymaklı TSK
30.10.2023
HAKEM
AKSA Süper Lig
6. Hafta
A TAKIM
46)
19501
Girne Halk Evi
2 - 3
Düzkaya KOSK
22.10.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
5. Hafta
A TAKIM
47)
19392
Mesarya SK
1 - 0
Lefke TSK
21.10.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
5. Hafta
A TAKIM
48)
19383
Karşıyaka SK
0 - 0
Göçmenköy İYSK
15.10.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
4. Hafta
A TAKIM
49)
19492
M. Hacıali Yılmazköy SK
3 - 1
Mormenekşe GBSK
14.10.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
4. Hafta
A TAKIM
50)
19365
Doğan Türk Birliği
2 - 2
Yenicami AK
01.10.2023
HAKEM
AKSA Süper Lig
2. Hafta
A TAKIM
51)
19362
Gönyeli SK
2 - 0
Hamitköy ŞHSK
24.09.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
1. Hafta
A TAKIM
52)
19351
Göçmenköy İYSK
3 - 0
Yeniboğaziçi DSK
23.09.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
1. Hafta
A TAKIM
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması