English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
HÜSEYİN EYYÜPLER
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
LEFKOŞA
Doğum Tarihi
:
11/06/1990
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
ZİYA
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10209
Klasman
:
Süper Lig Hakemi
Bölge
:
LEFKOŞA
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
20486
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
2 - 4
Pera L. Gençler Birliği SK
24.03.2024
HAKEM
AKSA Süper Lig
24. Hafta
A TAKIM
2)
20481
Küçük Kaymaklı TSK
1 - 0
Alsancak Yeşilova SK
23.03.2024
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
24. Hafta
A TAKIM
3)
20596
Cihangir GSK
2 - 2
Göçmenköy İYSK
20.03.2024
HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final 2. Maç
A TAKIM
4)
20479
Mesarya SK
2 - 3
Çetinkaya TSK
17.03.2024
HAKEM
AKSA Süper Lig
23. Hafta
A TAKIM
5)
20476
Doğan Türk Birliği
2 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
16.03.2024
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
23. Hafta
A TAKIM
6)
20465
Lefke TSK
1 - 1
Alsancak Yeşilova SK
09.03.2024
HAKEM
AKSA Süper Lig
22. Hafta
A TAKIM
7)
20591
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
2 - 0
Yenicami AK
06.03.2024
4. HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final 1. Maç
A TAKIM
8)
20527
Yalova SK
4 - 2
Geçitkale GSK
03.03.2024
HAKEM
AKSA 1.Lig
21. Hafta
A TAKIM
9)
20428
Türk Ocağı Limasol
0 - 1
Küçük Kaymaklı TSK
25.02.2024
HAKEM
AKSA Süper Lig
20. Hafta
A TAKIM
10)
20435
Hamitköy ŞHSK
1 - 0
Mormenekşe GBSK
24.02.2024
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
20. Hafta
A TAKIM
11)
20310
Dem s Cons. Çanakkale TSK
1 - 2
Binatlı YSK
17.02.2024
HAKEM
AKSA 1.Lig
19. Hafta
A TAKIM
12)
20277
Mesarya SK
1 - 3
Mağusa Türk Gücü
14.02.2024
HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
2. Tur
A TAKIM
13)
20196
Türk Ocağı Limasol
2 - 11
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
04.02.2024
HAKEM
AKSA Süper Lig
17. Hafta
A TAKIM
14)
20206
Girne Halk Evi
1 - 2
Binatlı YSK
03.02.2024
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
17. Hafta
A TAKIM
15)
20189
Çetinkaya TSK
1 - 2
Mağusa Türk Gücü
29.01.2024
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
16. Hafta
A TAKIM
16)
20201
M. Hacıali Yılmazköy SK
1 - 1
Esentepe KKSK
27.01.2024
HAKEM
AKSA 1.Lig
16. Hafta
A TAKIM
17)
20162
Binatlı YSK
0 - 3
Doğan Türk Birliği
20.01.2024
HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
18)
19474
Karşıyaka SK
2 - 0
Lefke TSK
29.12.2023
HAKEM
AKSA Süper Lig
15. Hafta
A TAKIM
19)
19581
Dem s Cons. Çanakkale TSK
7 - 1
Yalova SK
27.12.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
15. Hafta
A TAKIM
20)
19578
Ünimar Maraş GSK
2 - 2
Düzkaya KOSK
24.12.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
14. Hafta
A TAKIM
21)
19462
Göçmenköy İYSK
3 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
23.12.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
14. Hafta
A TAKIM
22)
19567
Binatlı YSK
1 - 1
Lapta TBSK
17.12.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
13. Hafta
A TAKIM
23)
19551
Dem s Cons. Çanakkale TSK
1 - 0
Baf Ülkü Yurdu
03.12.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
11. Hafta
A TAKIM
24)
19545
Geçitkale GSK
1 - 1
Binatlı YSK
25.11.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
10. Hafta
A TAKIM
25)
19532
Mormenekşe GBSK
1 - 1
Ünimar Maraş GSK
19.11.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
9. Hafta
A TAKIM
26)
19425
Doğan Türk Birliği
1 - 1
Karşıyaka SK
17.11.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
9. Hafta
A TAKIM
27)
19408
Mesarya SK
1 - 2
Küçük Kaymaklı TSK
05.11.2023
HAKEM
AKSA Süper Lig
7. Hafta
A TAKIM
28)
19509
Miracle Değirmenlik SK
3 - 0
Girne Halk Evi
28.10.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
6. Hafta
A TAKIM
29)
19507
Binatlı YSK
1 - 0
Ozanköy SK
22.10.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
5. Hafta
A TAKIM
30)
19388
Mağusa Türk Gücü
1 - 2
Cihangir GSK
21.10.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
5. Hafta
A TAKIM
31)
19487
Esentepe KKSK
2 - 0
Düzkaya KOSK
08.10.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
3. Hafta
A TAKIM
32)
19369
Karşıyaka SK
6 - 1
Küçük Kaymaklı TSK
01.10.2023
HAKEM
AKSA Süper Lig
2. Hafta
A TAKIM
33)
19356
Girne Halk Evi
1 - 0
Dem s Cons. Çanakkale TSK
23.09.2023
HAKEM
AKSA 1.Lig
1. Hafta
A TAKIM
34)
19349
Lefke TSK
0 - 1
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
22.09.2023
4. HAKEM
AKSA Süper Lig
1. Hafta
A TAKIM
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması