ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

İSMAİL ERCAN  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : CEYHAN
Doğum Tarihi : 01/03/1990
Uyruk : KKTC
Baba Adı : İSMET
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10246
Klasman : Süper Lig Hakemi
Bölge : GÜZELYURT

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 20996 Doğancı SK 7 - 2 Akçay SK 22.05.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 3. Hafta BTM
2) 21014 Eurocoast Sadrazam Kayalar SK 1 - 2 Çamlıbel SKD 19.05.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 2. Hafta BTM
3) 21119 Yenicami AK 1 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 17.05.2024 HAKEM AKSA Süper Lig Play-Out 3. Hafta A TAKIM
4) 21103 Lapta TBSK 1 - 0 Ünimar Maraş GSK 15.05.2024 4. HAKEM AKSA 1.Lig Play-Out 2. Hafta A TAKIM
5) 20989 Gayretköy GSK 1 - 2 Doğancı SK 11.05.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 1. Hafta BTM
6) 20973 Lapta TBSK 2 - 2 Hamitköy ŞHSK 05.05.2024 4. HAKEM AKSA 1.Lig 30. Hafta A TAKIM
7) 20961 Lefke TSK 2 - 0 Karşıyaka SK 04.05.2024 HAKEM AKSA Süper Lig 30. Hafta A TAKIM
8) 20872 Cihangir GSK 9 - 0 Türk Ocağı Limasol 27.04.2024 HAKEM AKSA Süper Lig 29. Hafta A TAKIM
9) 20865 Lefke TSK 2 - 0 Cihangir GSK 21.04.2024 4. HAKEM AKSA Süper Lig 28. Hafta A TAKIM
10) 20886 Gönyeli SK 1 - 2 Dem s Cons. Çanakkale TSK 20.04.2024 HAKEM AKSA 1.Lig 28. Hafta A TAKIM
11) 20882 Hamitköy ŞHSK 2 - 1 Geçitkale GSK 14.04.2024 HAKEM AKSA 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
12) 20789 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 5 Mağusa Türk Gücü 08.04.2024 4. HAKEM AKSA Süper Lig 26. Hafta A TAKIM
13) 20821 Gönyeli SK 4 - 1 Girne Halk Evi 07.04.2024 HAKEM AKSA 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
14) 20818 Baf Ülkü Yurdu 1 - 2 Dem s Cons. Çanakkale TSK 06.04.2024 4. HAKEM AKSA 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
15) 20841 Göçmenköy İYSK 2 - 1 Karşıyaka SK 03.04.2024 4. HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası Yarı Final 1. Maç A TAKIM
16) 20783 Alsancak Yeşilova SK 3 - 1 Mesarya SK 31.03.2024 4. HAKEM AKSA Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
17) 20777 Mağusa Türk Gücü 5 - 0 Türk Ocağı Limasol 30.03.2024 HAKEM AKSA Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
18) 20485 Karşıyaka SK 0 - 3 Doğan Türk Birliği 24.03.2024 HAKEM AKSA Süper Lig 24. Hafta A TAKIM
19) 20549 Düzkaya KOSK 1 - 0 M. Hacıali Yılmazköy SK 23.03.2024 4. HAKEM AKSA 1.Lig 24. Hafta A TAKIM
20) 20596 Cihangir GSK 2 - 2 Göçmenköy İYSK 20.03.2024 4. HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 2. Maç A TAKIM
21) 20543 Mormenekşe GBSK 3 - 3 Geçitkale GSK 17.03.2024 HAKEM AKSA 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
22) 20475 Yenicami AK 1 - 3 Lefke TSK 16.03.2024 4. HAKEM AKSA Süper Lig 23. Hafta A TAKIM
23) 20530 Lapta TBSK 0 - 1 Gönyeli SK 09.03.2024 HAKEM AKSA 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
24) 20467 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 1 - 5 Pera L. Gençler Birliği SK 08.03.2024 4. HAKEM AKSA Süper Lig 22. Hafta A TAKIM
25) 20590 Karşıyaka SK 1 - 1 Miracle Değirmenlik SK 06.03.2024 4. HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 1. Maç A TAKIM
26) 20462 Mesarya SK 3 - 1 Türk Ocağı Limasol 03.03.2024 HAKEM AKSA Süper Lig 21. Hafta A TAKIM
27) 20521 Binatlı YSK 1 - 0 M. Hacıali Yılmazköy SK 02.03.2024 4. HAKEM AKSA 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
28) 20438 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 Yalova SK 25.02.2024 HAKEM AKSA 1.Lig 20. Hafta A TAKIM
29) 20433 Baf Ülkü Yurdu 0 - 2 Lapta TBSK 24.02.2024 4. HAKEM AKSA 1.Lig 20. Hafta A TAKIM
30) 20298 Alsancak Yeşilova SK 1 - 0 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 18.02.2024 4. HAKEM AKSA Süper Lig 19. Hafta A TAKIM
31) 20314 Mormenekşe GBSK 1 - 1 M. Hacıali Yılmazköy SK 17.02.2024 HAKEM AKSA 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
32) 20275 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 1 Yenicami AK 14.02.2024 HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
33) 20307 Binatlı YSK 3 - 0 Mormenekşe GBSK 11.02.2024 4. HAKEM AKSA 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
34) 20291 Lefke TSK 3 - 0 Türk Ocağı Limasol 10.02.2024 HAKEM AKSA Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
35) 20213 Lapta TBSK 0 - 6 Miracle Değirmenlik SK 04.02.2024 HAKEM AKSA 1.Lig 17. Hafta A TAKIM
36) 20193 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 3 Karşıyaka SK 03.02.2024 4. HAKEM AKSA Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
37) 20186 Doğan Türk Birliği 4 - 2 Alsancak Yeşilova SK 28.01.2024 4. HAKEM AKSA Süper Lig 16. Hafta A TAKIM
38) 20200 Geçitkale GSK 2 - 0 Ünimar Maraş GSK 27.01.2024 HAKEM AKSA 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
39) 20167 Türk Ocağı Limasol 2 - 2 Yalova SK 21.01.2024 HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
40) 20162 Binatlı YSK 0 - 3 Doğan Türk Birliği 20.01.2024 4. HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
41) 20006 Denizli SK 1 - 0 Karaoğlanoğlu SK 14.01.2024 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 9. Hafta BTM
42) 19997 Denizli SK 3 - 1 Vadili TÇBSK 30.12.2023 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 7. Hafta BTM
43) 19587 Geçitkale GSK 3 - 4 Ozanköy SK 29.12.2023 HAKEM AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
44) 19582 Binatlı YSK 2 - 1 Esentepe KKSK 28.12.2023 4. HAKEM AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
45) 19576 Lapta TBSK 0 - 0 M. Hacıali Yılmazköy SK 23.12.2023 4. HAKEM AKSA 1.Lig 14. Hafta A TAKIM
46) 19990 Karaoğlanoğlu SK 2 - 0 Ortaköy SK 23.12.2023 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 6. Hafta BTM
47) 19466 Lefke TSK 0 - 3 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 22.12.2023 4. HAKEM AKSA Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
48) 19556 Gönyeli SK 1 - 1 Mormenekşe GBSK 09.12.2023 HAKEM AKSA 1.Lig 12. Hafta A TAKIM
49) 19448 Türk Ocağı Limasol 0 - 3 Doğan Türk Birliği 08.12.2023 4. HAKEM AKSA Süper Lig 12. Hafta A TAKIM
50) 19553 M. Hacıali Yılmazköy SK 4 - 1 Geçitkale GSK 03.12.2023 HAKEM AKSA 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
51) 19440 Doğan Türk Birliği 3 - 0 Lefke TSK 02.12.2023 4. HAKEM AKSA Süper Lig 11. Hafta A TAKIM
52) 19547 Düzkaya KOSK 2 - 1 Hamitköy ŞHSK 26.11.2023 HAKEM AKSA 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
53) 19432 Lefke TSK 3 - 1 Pera L. Gençler Birliği SK 25.11.2023 4. HAKEM AKSA Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
54) 19533 Girne Halk Evi 1 - 1 Baf Ülkü Yurdu 19.11.2023 4. HAKEM AKSA 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
55) 19968 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 1 - 3 Vadili TÇBSK 19.11.2023 HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 1. Hafta BTM
56) 19421 Yenicami AK 4 - 2 Türk Ocağı Limasol 18.11.2023 4. HAKEM AKSA Süper Lig 9. Hafta A TAKIM
57) 19406 Alsancak Yeşilova SK 2 - 2 Lefke TSK 04.11.2023 HAKEM AKSA Süper Lig 7. Hafta A TAKIM
58) 19513 Ozanköy SK 2 - 2 Lapta TBSK 29.10.2023 HAKEM AKSA 1.Lig 6. Hafta A TAKIM
59) 19393 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 2 Türk Ocağı Limasol 22.10.2023 4. HAKEM AKSA Süper Lig 5. Hafta A TAKIM
60) 19504 Gönyeli SK 3 - 1 Ünimar Maraş GSK 21.10.2023 HAKEM AKSA 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
61) 19493 Hamitköy ŞHSK 1 - 1 Girne Halk Evi 15.10.2023 HAKEM AKSA 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
62) 19385 Lefke TSK 3 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 14.10.2023 4. HAKEM AKSA Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
63) 19368 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 3 - 0 Mesarya SK 01.10.2023 HAKEM AKSA Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
64) 19359 Lapta TBSK 0 - 1 Düzkaya KOSK 23.09.2023 HAKEM AKSA 1.Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması