English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
Ligler Ana Sayfa
AKSA Süper Lig
Haberler
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Arşiv
AKSA Süper Lig Play-Out
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
AKSA 1.Lig
Haberler
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Arşiv
AKSA 1.Lig Play-Off
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
AKSA 1.Lig Play-Out
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
AKSA 2.Lig
AKSA 2.Lig Doğu
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Arşiv
AKSA 2.Lig Batı
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Arşiv
AKSA 2.Lig Play-Off
Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
AKSA 2.Lig Doğu Play-Out
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
AKSA 2.Lig Batı Play-Out
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
A2 Ligleri
A2 Süper Lig
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
A2 1.Lig
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
A2 2.Lig
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM Ligi
Yükselme 1.Lig Doğu
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Doğu Grubu Play-Off
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Doğu Grubu Play-Out
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Yükselme 1.Lig Batı
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Batı Grubu Play-Off
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Batı Grubu Play-Out
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Yükselme 2.Lig 1.Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Yükselme 2.Lig 2.Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Yükselme 2.Lig 3.Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Yükselme 2.Lig 4.Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Kadınlar Ligi
Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
U15 Ligi
U15 Finaller
Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
1.Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
2.Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
3.Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
4.Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
5.Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
6.Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
CentilmenLig
Süper Lig CentilmenLig
1.Lig CentilmenLig
2.Lig CentilmenLig
A2 Süper Lig CentilmenLig
A2 1.Lig CentilmenLig
A2 2.Lig CentilmenLig
K-Pet Liglerinde haftanın toplu sonuçları
20/10/2014
K-Pet Süper Lig, K-Pet 1.Lig ve K-Pet 2.Lig'de 5.Hafta karşılaşmaları 25-26 Ekim 2014 tarihlerinde oynandı.
Karşılaşmalarda alınan toplu sonuçlar şöyle:
K-Pet Süper Lig
Tarih
Stat
Ev Sahibi Takım
Skor
Misafir Takım
Hakemler
25.10.2014
14:00
Bostancı Bağcıl Stadı
Bostancı Bağcıl SK
2 - 2
Detaylar
L. Gençler Birliği SK
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) OZAN KEL
(D) İHSAN PAYAS
25.10.2014
14:00
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı
Lapta TBSK
2 - 5
Detaylar
Küçük Kaymaklı TSK
(H) MEHMET SEZENER
(Y) MEHMET TARIM
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
25.10.2014
14:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Çetinkaya TSK
1 - 1
Detaylar
Yeniboğaziçi DSK
(H) SERKAN DURMAZ
(Y) ÖMER DOĞRU
(Y) YUSUF BAKAR
(D) SERHAN ŞİMŞEK
25.10.2014
14:00
Cihangir Stadı
Cihangir GSK
0 - 4
Detaylar
Doğan Türk Birliği
(H) SAVAŞ TİLKİ
(Y) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) HAKKI EMİR
(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU
26.10.2014
14:00
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Lefke TSK
1 - 3
Detaylar
Yenicami AK
(H) FEHİM DAYI
(Y) CEMAL SAKALLI
(Y) EVREN KARADEMİR
(D) HAKAN MUHTAROĞLU
26.10.2014
14:00
Gönyeli Stadı
Gönyeli SK
0 - 3
Detaylar
Mormenekşe GBSK
(H) TİMUR ERCAN BODİ
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) MUSTAFA TORUN
(D) OSMAN KÜÇÜK
26.10.2014
14:00
Serdarlı 14 Ağustos Stadı
Serdarlı GB
1 - 1
Detaylar
Mağusa Türk Gücü
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) HAKAN ÜNAL
(Y) AHMET KARAOĞULLARI
(D) IRMAK EMİN
K-Pet 1.Lig
Tarih
Stat
Ev Sahibi Takım
Skor
Misafir Takım
Hakemler
25.10.2014
14:00
Gazimağusa Canbulat Stadı
Dumlupınar TSK
0 - 2
Detaylar
Göçmenköy İYSK
(H) ALİ ÖZER
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) SERTAN ALKIN
(D) TİMUR ERCAN BODİ
25.10.2014
14:00
Denizli Bilal İyigün Stadı
Denizli SK
0 - 0
Detaylar
Esentepe KKSK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) SERKAN TOPALOĞLU
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(D) EMRE ÖZTAŞLI
25.10.2014
14:00
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK
3 - 0
Detaylar
Geçitkale GSK
(H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) ALİ ORÇAN
(Y) CEMAL SAKALLI
(D) FEHİM DAYI
25.10.2014
14:00
Görneç Üç Şehitler Stadı
Görneç KSK
1 - 1
Detaylar
Hamitköy ŞHSK
(H) MEHMET MALEK
(Y) EVREN KARADEMİR
(Y) NECMİ BULUT
(D) KEREM ERAN
26.10.2014
14:00
Küçük Kaymaklı Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Gençlik Gücü TSK
1 - 2
Detaylar
Değirmenlik SK
(H) KEREM ERAN
(Y) ABDULLAH ADEM
(Y) NECMİ BULUT
(D) MEHMET SEZENER
26.10.2014
14:00
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı
Yalova SK
0 - 2
Detaylar
Binatlı YSK
(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) SERKAN TOPALOĞLU
(Y) SERKAN KUŞAPPİ
(D) MEHMET MALEK
26.10.2014
14:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Türk Ocağı Limasol
1 - 0
Detaylar
Akıncılar GSK
(H) İHSAN PAYAS
(Y) FERHAT TUNA
(Y) OZAN KEL
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
K-Pet 2.Lig
Tarih
Stat
Ev Sahibi Takım
Skor
Misafir Takım
Hakemler
25.10.2014
14:00
Turunçlu Hasan Bardakko Stadı
Vadili TÇBSK
2 - 1
Detaylar
Ortaköy SK
(H) HASAN ERİŞ
(Y) AHMET KARAOĞULLARI
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) HAKAN ÜNAL
25.10.2014
14:00
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Baf Ülkü Yurdu
4 - 4
Detaylar
Yeni Mesarya Türkmenköy ASK
(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) SERKAN KUŞAPPİ
(Y) ALPARSLAN SUNGUR
(D) ZEKAİ TÖRE
25.10.2014
14:00
Beylerbeyi Dr. Ali Özsoy Stadı
Tatlısu HOBSK
1 - 1
Detaylar
Akova Vuda TÇB
(H) IRMAK EMİN
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) TURGAY MİSK
26.10.2014
14:00
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı
Dem s Cons. Çanakkale TSK
0 - 0
Detaylar
Gaziköy SK
(H) TUFAN ÇERÇİOĞLU
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) SERTAN ALKIN
(D) ALİ ÖZER
26.10.2014
14:00
Karşıyaka Şengül Törehan Stadı
Karşıyaka ASK
2 - 2
Detaylar
Ozanköy SK
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) HASAN ERİŞ
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) SERKAN DURMAZ
26.10.2014
14:00
Gazimağusa Canbulat Stadı
Northernland Dipkarpaz SK
1 - 2
Detaylar
Doğancı SK
(H) TURGAY MİSK
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(D) OSMAN ÖZPAŞA
26.10.2014
14:00
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Ünimar Maraş GSK
0 - 2
Detaylar
Girne Halk Evi
(H) SERDAR BİLGİMER
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) EMİNE YARKIN
(D) ÖMER DOĞRU
Site İçi Arama
Detaylı Arama