Telsim 2.Lig Doğu ve Batı Gruplarında yer alan takımların yer aldığı "2.Lig Doğu Grubu ve Batı Grubu CentilmenLig" uygulamasında liderler Akıncılar GSK ve Baf Ülkü Yurdu olarak sürüyor.
2.Lig Doğu Grubu CentilmenLig'de 3.Hafta'dan beri aralıksız olarak liderliği sürdüren Akıncılar Gençlik Spor Kulübü, bu liderliğini 8.Hafta karşılaşmaları sonunda oluşan ceza puanlarıyla da devam ettirdi ve 30 ceza puanıyla girdiği haftaya 20 ceza puanı daha kazanarak 50 ceza puanına yükselerek liderliğini sürdürdü.
Lider Akıncılar GSK'nın en yakın 2 takipçisi Gaziköy SK ve Dörtyol SK takımlarının da ceza puanlarındaki yükselmeyle geriye düştüğü 2.Lig Doğu Grubu CentilmenLig'de, Dörtyol SK'nın almış olduğu 22 ceza puanı 2.inci sıradan 3.üncü sıraya gerilemesine; Gaziköy SK'nın ise 7.Hafta'da 3.üncü sırada yer aldığı puan durumunda 12 ceza puanı daha alarak 2.inci sıraya yükseldiği bir hafta oldu.
2.Lig Batı Grubu CentilmenLig'de 6.Hafta itibariyle liderliği Girne Halk Evi'nden devralan Baf Ülkü Yurdu ise aralıksız 3 haftadır liderliğini sürdürüyor. Haftayı 3 ceza puanı alarak tamamlayan Baf Ülkü Yurdu, 59 ceza puanını böylelikle 62'ye çıkarmış oldu.
2.Lig Batı Grubu CentilmenLig'de ilk 3 sırada oluşan sıkı rekabet sonrası liderin arkasında yer alan 2 takım Girne Halk Evi haftayı 12 ceza puanı daha alarak 3.üncü sırada; Doğancı SK ise 3 ceza puanı alarak 2.inci sırada tamamladı.
2.Lig Doğu Grubu CentilmenLig puan durumu için tıklayınız... 2.Lig Batı Grubu CentilmenLig puan durumu için tıklayınız...