ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
Kullanım Koşulları
  • KTFF web sitesi, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgiler ticari amaçlarla kullanılamaz.

  • Bu sitede KTFF tarafından yayınlanan KTFF Yönetim Kurulu kararları ve/veya KTFF Tahkim Kurulu kararları ve/veya KTFF Ceza Kurulu kararları ve/veya KTFF Disiplin Kurulu kararları, KTFF’na kayıtlı tüm kulüplere ve/veya kulüp yöneticilerine ve/veya kulüp çalışanlarına (teknik heyet, masör, malzemeci v.b.) ve/veya kulüp futbolcularına tebliğ ve/veya KTFF’da lisanslı veya kayıtlı bulunan tüm şahıslara yasal tebligat sayılmaktadır.

  • Sitede yayımlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, güvenirliği ve tamlığı konusunda tüm titiz çalışmalara rağmen, olabilecek hatalardan KTFF hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez. Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya teknik nedenlerle siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, KTFF'ye hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklenemez.

  • KTFF, sitesinde yer alan bütün bilgileri ve tasarımı önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir veya kullanım dışı bırakabilir.

  • Site içerisindeki bilgilerin bir kısmı doğrudan, bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak KTFF tarafından yayımlanmakta olup, telif hakkı ve diğer her türlü hakkı KTFF'ye aittir. Siteden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, içeriği ve güncelliği KTFF'yi bağlamamaktadır.

  • Bu site KKTC Yasaları ile korunmaktadır. Siteye zarar vermeyi amaçlayan veya sistemdeki herhangi bir veri, bilgi iletişimine veya yazılım kodlarına dışarıdan müdahaleye yönelik her türlü girişim hakkında KTFF nezninde yasal işlem başlatılır.

  • Sistem ve buna bağlı ekipmanlar izlenmekte ve denetlenmektedir. Kullanıcılar kendilerine ait bilgilere bu site üzerinden erişilebilir ve görüntüleyebilir.
  • KTFF Bilgi Sistemi ve buna bağlı olarak Futbol Bilgi Bankası verileri tam olarak  henüz yeni sisteme aktarılamadığı için ve yapılacak güncellemeler sırasında zaman zaman sitemizdeki veri akışında oluşabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz.