ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
AKSA Ligleri'nde 19.hafta programı 16/02/2024

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen AKSA Süper Lig, AKSA 1.Lig, AKSA A2 Süper Lig ve AKSA A2 1.Lig'de 19.hafta programı belli oldu.

Program şöyle;




AKSA Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
17.02.2024
14:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Türk Ocağı Limasol
0 - 5
Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) TUFAN ÇERÇİOĞLU
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) BURAK YİĞİT
(D) EVREN KARADEMİR
18.02.2024
14:00
İskele Cumhuriyet Stadı
Pera L. Gençler Birliği SK
1 - 1
Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) MEHMET SEZENER
(Y) HALİL ATLAR
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) BURAK MANDIRALI
18.02.2024
14:00
Küçük Kaymaklı Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Küçük Kaymaklı TSK
2 - 1
Detaylar

Lefke TSK
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) AHMET GENÇ
(D) OSMAN ÖZPAŞA
18.02.2024
14:00
Paşaköy Hasan Onalt Stadı
Mesarya SK
1 - 1
Detaylar

Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
(H) TURGAY MİSK
(Y) RÜYA SAKALLI
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) HAKAN ÜNAL
18.02.2024
14:00
Alsancak Mustafa Hidayet Çağlar Stadı
Alsancak Yeşilova SK
1 - 0
Detaylar

China Bazaar Gençlik Gücü TSK
(H) KEREM ERAN
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(D) İSMAİL ERCAN
18.02.2024
14:00
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Mağusa Türk Gücü
7 - 1
Detaylar

Yeniboğaziçi DSK
(H) ALİ ÖZER
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU
18.02.2024
14:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Yenicami AK
0 - 3
Detaylar

Cihangir GSK
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) HAKAN GÖK
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
19.02.2024
18:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Göçmenköy İYSK
2 - 1
Detaylar

Karşıyaka SK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) İBRAHİM KATMER
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) TURGAY MİSK


AKSA 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
17.02.2024
14:00
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Dem s Cons. Çanakkale TSK
1 - 2
Detaylar

Binatlı YSK
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) RÜYA SAKALLI
(D) ŞAKİR AZİZOĞLU
17.02.2024
14:00
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Baf Ülkü Yurdu
3 - 1
Detaylar

Ozanköy SK
(H) HAKAN ÜNAL
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) HALİL ATLAR
(D) KEREM ERAN
17.02.2024
14:00
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı
Lapta TBSK
3 - 2
Detaylar

Ünimar Maraş GSK
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
17.02.2024
14:00
Gönyeli Stadı
Gönyeli SK
3 - 0
Detaylar

Geçitkale GSK
(H) FEHİM DAYI
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) SERKAN ÖZDENKCİ
(D) MEHMET SEZENER
17.02.2024
14:00
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK
1 - 1
Detaylar

M. Hacıali Yılmazköy SK
(H) İSMAİL ERCAN
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) HASAN BALDAN
(D) BURAK MANDIRALI
18.02.2024
14:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Girne Halk Evi
1 - 0
Detaylar

Hamitköy ŞHSK
(H) ABDULLAH GENÇ
(Y) BURAK YİĞİT
(Y) İRFAN ALICI
(D) ARİF MALEK
18.02.2024
14:00
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Yalova SK
1 - 0
Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) EMİR TURALI
(Y) MERVE ATEŞ
(D) MUSTAFA TORUN
18.02.2024
14:00
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK
0 - 4
Detaylar

Miracle Değirmenlik SK
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) SELİM KAYNARCA
(Y) EMİRHAN YILMAZ
(D) FEHİM DAYI


AKSA A2 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
17.02.2024
11:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı
Türk Ocağı Limasol
2 - 0
Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) BARAN MARANGOZ
(Y) AHMET IŞIK
(Y) AHMET YENİLMEZ
17.02.2024
11:30
Göçmenköy Stadı
Göçmenköy İYSK
3 - 2
Detaylar

Karşıyaka SK
(H) BUSE BAĞRIKARA
(Y) KURTULUŞ SÖZMEN
(Y) İLAYDA ÖZHAN
18.02.2024
11:30
Geçitkale Stadı
Pera L. Gençler Birliği SK
0 - 10
Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) ÇAĞTAY GÖKSU
(Y) YUNUS ÇAĞLAR
(Y) OSMAN KARAYAKA
18.02.2024
11:30
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Küçük Kaymaklı TSK
3 - 1
Detaylar

Lefke TSK
(H) HAKTAN AFYON
(Y) TALHA EMRE
(Y) MERVE MELTEM KOYUNCU
18.02.2024
11:30
Turunçlu Hasan Bardakko Stadı
Mesarya SK
3 - 4
Detaylar

Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
(H) FARŞAD NOORİ
(Y) SİBEL YEŞİLIRMAK
(Y) AYŞE LORD
18.02.2024
11:30
Alsancak Mustafa Hidayet Çağlar Stadı
Alsancak Yeşilova SK
0 - 1
Detaylar

China Bazaar Gençlik Gücü TSK
(H) HAZAR ZİHNİ ÖZEN
(Y) AHMET IŞIK
(Y) AHMET YENİLMEZ
18.02.2024
11:30
Gazimağusa Canbulat Stadı
Mağusa Türk Gücü
9 - 1
Detaylar

Yeniboğaziçi DSK
(H) BUSE BAĞRIKARA
(Y) ORKUN KARAOSMANOĞLU
(Y) MUHAMMAD KAHRİZİ
18.02.2024
11:30
Göçmenköy Stadı
Yenicami AK
1 - 1
Detaylar

Cihangir GSK
(H) ABDULKADİR KARADAĞ
(Y) İBRAHİM OĞAN
(Y) IRMAK KURD


AKSA A2 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
17.02.2024
11:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı
Dem s Cons. Çanakkale TSK
1 - 2
Detaylar

Binatlı YSK
(H) OSMAN KARAYAKA
(Y) YUNUS ÇAĞLAR
(Y) SİBEL YEŞİLIRMAK
17.02.2024
11:30
Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Sahası
Baf Ülkü Yurdu
2 - 0
Detaylar

Ozanköy SK
(H) MERVE ATEŞ
(Y) NEDİME SUNGUR
(Y) TAMER ÇAKIR
17.02.2024
11:30
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı
Lapta TBSK
2 - 0
Detaylar

Ünimar Maraş GSK
(H) HAZAR ZİHNİ ÖZEN
(Y) AYTEN NUR GÜNDOĞ
(Y) MERVE MELTEM KOYUNCU
17.02.2024
11:30
Gönyeli Stadı
Gönyeli SK
0 - 0
Detaylar

Geçitkale GSK
(H) ABDULKADİR KARADAĞ
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
(Y) AYŞE LORD
17.02.2024
11:30
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK
2 - 1
Detaylar

M. Hacıali Yılmazköy SK
(H) MERTCAN YAPRAK
(Y) ORKUN KARAOSMANOĞLU
(Y) VOLKAN İZMİRLİ
18.02.2024
11:30
Karşıyaka Şengül Törehan Stadı
Girne Halk Evi
0 - 2
Detaylar

Hamitköy ŞHSK
(H) MEHMETCAN ERLİ
(Y) HASAN BALDAN
(Y) İLAYDA ÖZHAN
18.02.2024
11:30
Güzelyurt Sentetik Sahası
Yalova SK
3 - 0
Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) GÜNEŞ DEMİR
(Y) GÜLBEN KÜÇÜK
(Y) TAMER ÇAKIR
18.02.2024
11:30
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK
0 - 2
Detaylar

Miracle Değirmenlik SK
(H) NURHAN KUTLUGÜN
(Y) AYTEN NUR GÜNDOĞ
(Y) ERSİN AKTAŞ
Site İçi Arama