Turkish
HOME
CTFA
NATIONAL TEAMS
LEAGUES
CUPS
INFO BANK
CTFA Info Bank
Players
Coaches
Club Staffs
Matches
Clubs
Stadiums
Penalties
Referees
Observers
Status
Instructions
Forms - Contracts
BURAK MANDIRALI
Personal Informations
Birth Place
:
GAZİMAĞUSA
Birth Date
:
15/11/1990
Nationality
:
KKTC
Father Name
:
AHMET
License Informations
License Num
:
10552
Classification
:
A
Area
:
FAMAGUSTA
Sezon:
2024-2025
18
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Matches Controlled
Match Num
Home
Score
Away
Date
Mission
League
Week
Group
1)
21179
Akdoğan SK
2 - 1
Evleksiz Uni. Güvercinlik İYSK
13.07.2024
REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 5.Group
10. Week
BTM
2)
21145
Taşkent TSK
5 - 1
Yenikent Perçinci SK
06.07.2024
REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 3.Group
9. Week
BTM
3)
21184
Boğaziçi SK
3 - 3
Ötüken TKOSK
29.06.2024
REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 6.Group
8. Week
BTM
4)
21156
Akıncılar GSK
1 - 2
Kırıkkale TSK
23.06.2024
REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 4.Group
7. Week
BTM
5)
21196
Halil Falyalı Kumyalı SK
1 - 0
Büyükkonuk SKD
14.06.2024
REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 7.Group
6. Week
BTM
6)
21067
Korkuteli GD
1 - 2
Pergama SD
08.06.2024
REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 5.Group
5. Week
BTM
7)
21093
Çalıkuşu Grup Yedikonuk SK
3 - 0
Halil Falyalı Kumyalı SK
01.06.2024
REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 7.Group
4. Week
BTM
8)
21030
Taşkent TSK
0 - 0
Ağırdağ Boğaz TSK
25.05.2024
REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 3.Group
3. Week
BTM
9)
21114
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
2 - 0
Doğan Türk Birliği
13.05.2024
REFEREE
Puma Women's League
Final
WOMEN
10)
21039
Akıncılar GSK
4 - 0
Gaziköy SK
12.05.2024
REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 4.Group
1. Week
BTM
11)
21055
Akdoğan SK
2 - 1
Alaniçi YSK
11.05.2024
REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 5.Group
1. Week
BTM
12)
20974
Esentepe KKSK
0 - 0
Binatlı YSK
05.05.2024
FOURTH REFEREE
AKSA 1.League
30. Week
TEAM A
13)
20963
Çetinkaya TSK
3 - 2
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
02.05.2024
REFEREE
AKSA Super League
30. Week
TEAM A
14)
20898
Düzkaya KOSK
3 - 3
Ünimar Maraş GSK
28.04.2024
REFEREE
AKSA 1.League
29. Week
TEAM A
15)
20869
Pera L. Gençler Birliği SK
1 - 0
Göçmenköy İYSK
27.04.2024
FOURTH REFEREE
AKSA Super League
29. Week
TEAM A
16)
20864
Küçük Kaymaklı TSK
0 - 4
Doğan Türk Birliği
21.04.2024
FOURTH REFEREE
AKSA Super League
28. Week
TEAM A
17)
20885
Yalova SK
1 - 1
Girne Halk Evi
20.04.2024
REFEREE
AKSA 1.League
28. Week
TEAM A
18)
20822
Esentepe KKSK
1 - 0
Yalova SK
07.04.2024
FOURTH REFEREE
AKSA 1.League
26. Week
TEAM A
19)
20786
Türk Ocağı Limasol
0 - 3
Pera L. Gençler Birliği SK
06.04.2024
REFEREE
AKSA Super League
26. Week
TEAM A
20)
20812
Mormenekşe GBSK
5 - 1
Baf Ülkü Yurdu
31.03.2024
REFEREE
AKSA 1.League
25. Week
TEAM A
21)
20778
Göçmenköy İYSK
2 - 5
Çetinkaya TSK
30.03.2024
FOURTH REFEREE
AKSA Super League
25. Week
TEAM A
22)
20545
Lapta TBSK
2 - 3
Yalova SK
23.03.2024
REFEREE
AKSA 1.League
24. Week
TEAM A
23)
20539
Binatlı YSK
2 - 1
Düzkaya KOSK
17.03.2024
REFEREE
AKSA 1.League
23. Week
TEAM A
24)
20474
Yeniboğaziçi DSK
0 - 1
Cihangir GSK
16.03.2024
FOURTH REFEREE
AKSA Super League
23. Week
TEAM A
25)
20470
Türk Ocağı Limasol
1 - 4
Göçmenköy İYSK
10.03.2024
FOURTH REFEREE
AKSA Super League
22. Week
TEAM A
26)
20528
Baf Ülkü Yurdu
0 - 1
Esentepe KKSK
09.03.2024
REFEREE
AKSA 1.League
22. Week
TEAM A
27)
20387
Northernland Dipkarpaz SK
2 - 2
Pile TSK
03.03.2024
REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
15. Week
BTM
28)
20459
Göçmenköy İYSK
1 - 1
Lefke TSK
02.03.2024
FOURTH REFEREE
AKSA Super League
21. Week
TEAM A
29)
20438
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Yalova SK
25.02.2024
FOURTH REFEREE
AKSA 1.League
20. Week
TEAM A
30)
20434
Ozanköy SK
1 - 4
Binatlı YSK
24.02.2024
REFEREE
AKSA 1.League
20. Week
TEAM A
31)
20369
German Gold Akova Vuda
1 - 1
Kaplıca Karadeniz 61 SK
18.02.2024
REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
13. Week
BTM
32)
20295
Pera L. Gençler Birliği SK
1 - 1
Doğan Türk Birliği
18.02.2024
FOURTH REFEREE
AKSA Super League
19. Week
TEAM A
33)
20314
Mormenekşe GBSK
1 - 1
M. Hacıali Yılmazköy SK
17.02.2024
FOURTH REFEREE
AKSA 1.League
19. Week
TEAM A
34)
20270
Doğan Türk Birliği
4 - 2
Lefke TSK
14.02.2024
FOURTH REFEREE
Northernland Cyprus Cup
2. Rank
TEAM A
35)
20305
M. Hacıali Yılmazköy SK
3 - 1
Girne Halk Evi
11.02.2024
REFEREE
AKSA 1.League
18. Week
TEAM A
36)
20293
Karşıyaka SK
4 - 0
Mesarya SK
10.02.2024
FOURTH REFEREE
AKSA Super League
18. Week
TEAM A
37)
20255
Zella Estate Yenierenköy
0 - 0
Tuzlaspor
04.02.2024
REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
11. Week
BTM
38)
20251
German Gold Akova Vuda
0 - 0
Northernland Dipkarpaz SK
03.02.2024
REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
11. Week
BTM
39)
20165
Dem s Cons. Çanakkale TSK
0 - 5
Yeniboğaziçi DSK
21.01.2024
FOURTH REFEREE
Northernland Cyprus Cup
1. Rank
TEAM A
40)
20000
Demirhan SK
0 - 3
Ortaköy SK
07.01.2024
REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League White Group
8. Week
BTM
41)
19949
German Gold Akova Vuda
2 - 1
Türkmenköy ASK
30.12.2023
REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
7. Week
BTM
42)
19472
Cihangir GSK
1 - 0
Küçük Kaymaklı TSK
29.12.2023
FOURTH REFEREE
AKSA Super League
15. Week
TEAM A
43)
19580
Mormenekşe GBSK
1 - 1
Girne Halk Evi
28.12.2023
REFEREE
AKSA 1.League
15. Week
TEAM A
44)
19946
Tuzlaspor
3 - 2
İncirli SK
24.12.2023
REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
6. Week
BTM
45)
19461
Çetinkaya TSK
2 - 2
Yenicami AK
22.12.2023
FOURTH REFEREE
AKSA Super League
14. Week
TEAM A
46)
19940
Dörtyol SK
5 - 0
Zella Estate Yenierenköy
17.12.2023
REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
5. Week
BTM
47)
19568
M. Hacıali Yılmazköy SK
1 - 0
Baf Ülkü Yurdu
16.12.2023
FOURTH REFEREE
AKSA 1.League
13. Week
TEAM A
48)
19558
Ozanköy SK
2 - 3
Yalova SK
10.12.2023
REFEREE
AKSA 1.League
12. Week
TEAM A
49)
19937
Tuzlaspor
3 - 2
Türkmenköy ASK
09.12.2023
REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
4. Week
BTM
50)
19929
German Gold Akova Vuda
3 - 0
Mehmetçik TÇBSK
02.12.2023
REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
3. Week
BTM
51)
19442
Cihangir GSK
1 - 1
Karşıyaka SK
02.12.2023
FOURTH REFEREE
AKSA Super League
11. Week
TEAM A
52)
19927
Pile TSK
1 - 3
Türkmenköy ASK
26.11.2023
REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
2. Week
BTM
53)
19536
Dem s Cons. Çanakkale TSK
2 - 3
Geçitkale GSK
18.11.2023
REFEREE
AKSA 1.League
9. Week
TEAM A
54)
19419
Cihangir GSK
4 - 0
Yeniboğaziçi DSK
12.11.2023
FOURTH REFEREE
AKSA Super League
8. Week
TEAM A
55)
19525
Ünimar Maraş GSK
3 - 0
Girne Halk Evi
11.11.2023
REFEREE
AKSA 1.League
8. Week
TEAM A
56)
19521
Dem s Cons. Çanakkale TSK
2 - 1
Düzkaya KOSK
05.11.2023
FOURTH REFEREE
AKSA 1.League
7. Week
TEAM A
57)
19516
Mormenekşe GBSK
0 - 0
Miracle Değirmenlik SK
04.11.2023
FOURTH REFEREE
AKSA 1.League
7. Week
TEAM A
58)
19510
Geçitkale GSK
2 - 1
Yalova SK
29.10.2023
FOURTH REFEREE
AKSA 1.League
6. Week
TEAM A
59)
19400
Türk Ocağı Limasol
2 - 4
Mesarya SK
28.10.2023
FOURTH REFEREE
AKSA Super League
6. Week
TEAM A
60)
19394
Pera L. Gençler Birliği SK
4 - 1
Yeniboğaziçi DSK
23.10.2023
FOURTH REFEREE
AKSA Super League
5. Week
TEAM A
61)
19503
Esentepe KKSK
2 - 1
Geçitkale GSK
22.10.2023
FOURTH REFEREE
AKSA 1.League
5. Week
TEAM A
62)
19387
Doğan Türk Birliği
6 - 0
Pera L. Gençler Birliği SK
15.10.2023
FOURTH REFEREE
AKSA Super League
4. Week
TEAM A
63)
19384
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
2 - 1
Mesarya SK
14.10.2023
FOURTH REFEREE
AKSA Super League
4. Week
TEAM A
64)
19488
Gönyeli SK
1 - 4
Miracle Değirmenlik SK
08.10.2023
FOURTH REFEREE
AKSA 1.League
3. Week
TEAM A
65)
19376
Mesarya SK
2 - 0
Karşıyaka SK
07.10.2023
FOURTH REFEREE
AKSA Super League
3. Week
TEAM A
66)
19481
Miracle Değirmenlik SK
5 - 1
Lapta TBSK
30.09.2023
REFEREE
AKSA 1.League
2. Week
TEAM A
67)
19354
Alsancak Yeşilova SK
1 - 2
Doğan Türk Birliği
24.09.2023
FOURTH REFEREE
AKSA Super League
1. Week
TEAM A
68)
19360
Ünimar Maraş GSK
4 - 4
Geçitkale GSK
23.09.2023
FOURTH REFEREE
AKSA 1.League
1. Week
TEAM A
Fixture
Red7Oil U14 League
233
Digiturk Cyprus BTM 2.League
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 1.Group
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 2.Group
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 3.Group
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 4.Group
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 5.Group
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 6.Group
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 7.Group
232
Standings
Red7Oil U14 League
233
Digiturk Cyprus BTM 2.League
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 1.Group
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 2.Group
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 3.Group
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 4.Group
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 5.Group
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 6.Group
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 7.Group
232
Season Planning
2012 - 2013 Season Planning