Turkish
HOME
CTFA
NATIONAL TEAMS
LEAGUES
CUPS
INFO BANK
CTFA Info Bank
Players
Coaches
Club Staffs
Matches
Clubs
Stadiums
Penalties
Referees
Observers
Status
Instructions
Forms - Contracts
NURHAN KUTLUGÜN
Personal Informations
Birth Place
:
lefkoşa
Birth Date
:
01/12/1976
Nationality
:
KKTC
Father Name
:
özkan
License Informations
License Num
:
10469
Classification
:
C
Area
:
NICOSIA
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Matches Controlled
Match Num
Home
Score
Away
Date
Mission
League
Week
Group
1)
20570
Dem s Cons. Çanakkale TSK
4 - 5
Miracle Değirmenlik SK
02.05.2024
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 1.League
23. Week
A2
2)
20954
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
4 - 1
Küçük Kaymaklı TSK
28.04.2024
REFEREE
Puma Women's League
SEMI-FINAL MATCH 1
WOMEN
3)
20726
Tuzlaspor
1 - 5
Miracle Değirmenlik SK
27.04.2024
ASSISTANT REFEREE
Red7Oil U14 League 4.Group
6. Week
U14
4)
20761
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
8 - 0
Zella Estate Yenierenköy
27.04.2024
REFEREE
Red7Oil U14 League 5.Group
6. Week
U14
5)
20917
Mağusa Türk Gücü
5 - 0
Alsancak Yeşilova SK
27.04.2024
REFEREE
AKSA A2 Super League
29. Week
A2
6)
20913
Lefke TSK
3 - 2
Cihangir GSK
21.04.2024
REFEREE
AKSA A2 Super League
28. Week
A2
7)
20615
Binatlı YSK
13 - 0
M. Hacıali Yılmazköy SK
21.04.2024
ASSISTANT REFEREE
Red7Oil U14 League 1.Group
5. Week
U14
8)
20935
Lapta TBSK
1 - 3
Binatlı YSK
20.04.2024
REFEREE
AKSA A2 1.League
28. Week
A2
9)
20926
Girne Halk Evi
0 - 2
Esentepe KKSK
14.04.2024
REFEREE
AKSA A2 1.League
27. Week
A2
10)
20683
Karşıyaka SK
2 - 1
Alsancak Yeşilova SK
14.04.2024
ASSISTANT REFEREE
Red7Oil U14 League 3.Group
4. Week
U14
11)
20904
Yeniboğaziçi DSK
4 - 0
Lefke TSK
13.04.2024
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 Super League
27. Week
A2
12)
20718
Türkmenköy ASK
0 - 6
Miracle Değirmenlik SK
13.04.2024
REFEREE
Red7Oil U14 League 4.Group
4. Week
U14
13)
20900
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
3 - 2
Dem s Cons. Mağusa SA
12.04.2024
ASSISTANT REFEREE
Women's Cyprus Cup
Final
WOMEN
14)
20807
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
2 - 2
Yeniboğaziçi DSK
07.04.2024
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 Super League
26. Week
A2
15)
20153
1461 İskele Trabzonspor
1 - 10
Doğan Türk Birliği
07.04.2024
ASSISTANT REFEREE
Puma Women's League
11. Week
WOMEN
16)
20835
Ünimar Maraş GSK
5 - 1
Binatlı YSK
06.04.2024
REFEREE
AKSA A2 1.League
26. Week
A2
17)
20750
Mağusa Türk Gücü
11 - 0
Northernland Dipkarpaz SK
06.04.2024
ASSISTANT REFEREE
Red7Oil U14 League 5.Group
3. Week
U14
18)
20752
1461 İskele Trabzonspor
3 - 2
Yeniboğaziçi DSK
06.04.2024
ASSISTANT REFEREE
Red7Oil U14 League 5.Group
3. Week
U14
19)
20831
Esentepe KKSK
2 - 1
Ozanköy SK
31.03.2024
REFEREE
AKSA A2 1.League
25. Week
A2
20)
20793
Mağusa Türk Gücü
18 - 0
Türk Ocağı Limasol
30.03.2024
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 Super League
25. Week
A2
21)
20148
1461 İskele Trabzonspor
0 - 3
Alsancak Yeşilova SK
30.03.2024
REFEREE
Puma Women's League
10. Week
WOMEN
22)
20712
Tuzlaspor
5 - 2
Türkmenköy ASK
24.03.2024
ASSISTANT REFEREE
Red7Oil U14 League 4.Group
2. Week
U14
23)
20745
Ünimar Maraş GSK
2 - 5
Zella Estate Yenierenköy
24.03.2024
REFEREE
Red7Oil U14 League 5.Group
2. Week
U14
24)
20581
Düzkaya KOSK
0 - 2
M. Hacıali Yılmazköy SK
23.03.2024
REFEREE
AKSA A2 1.League
24. Week
A2
25)
20675
Karaoğlanoğlu SK
0 - 8
Doğan Türk Birliği
23.03.2024
REFEREE
Red7Oil U14 League 3.Group
2. Week
U14
26)
20708
Türkmenköy ASK
2 - 1
Civisil SK
17.03.2024
REFEREE
Red7Oil U14 League 4.Group
1. Week
U14
27)
20511
Mesarya SK
2 - 3
Çetinkaya TSK
17.03.2024
REFEREE
AKSA A2 Super League
23. Week
A2
28)
20634
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
2 - 0
Göçmenköy İYSK
16.03.2024
REFEREE
Red7Oil U14 League 2.Group
1. Week
U14
29)
20573
Gönyeli SK
4 - 0
Ozanköy SK
16.03.2024
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 1.League
23. Week
A2
30)
20566
Miracle Değirmenlik SK
2 - 3
Mormenekşe GBSK
10.03.2024
REFEREE
AKSA A2 1.League
22. Week
A2
31)
20393
Pile TSK
2 - 0
Mehmetçik TÇBSK
09.03.2024
ASSISTANT REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
16. Week
BTM
32)
20557
Lapta TBSK
0 - 1
Ozanköy SK
03.03.2024
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 1.League
21. Week
A2
33)
20585
Alsancak Yeşilova SK
1 - 3
Dem s Cons. Mağusa SA
03.03.2024
REFEREE
Women's Cyprus Cup
SEMI-FINAL MATCH 1
WOMEN
34)
20493
Mağusa Türk Gücü
8 - 0
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
02.03.2024
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 Super League
21. Week
A2
35)
20130
Vadili TÇBSK
4 - 2
Küçük Kaymaklı TSK
25.02.2024
ASSISTANT REFEREE
Puma Women's League
7. Week
WOMEN
36)
20443
Yeniboğaziçi DSK
3 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
24.02.2024
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 Super League
20. Week
A2
37)
20349
Esentepe KKSK
0 - 2
Miracle Değirmenlik SK
18.02.2024
REFEREE
AKSA A2 1.League
19. Week
A2
38)
20345
Gönyeli SK
0 - 0
Geçitkale GSK
17.02.2024
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 1.League
19. Week
A2
39)
20127
Miracle Değirmenlik SK
0 - 10
Dem s Cons. Mağusa SA
17.02.2024
REFEREE
Puma Women's League
6. Week
WOMEN
40)
20373
Türk Ocağı Limasol
1 - 5
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
16.02.2024
FOURTH REFEREE
Asbuzu U16 League
SEMI-FINAL MATCH 2
U16
41)
20238
Girne Halk Evi
0 - 5
Binatlı YSK
14.02.2024
REFEREE
AKSA A2 1.League
17. Week
A2
42)
20371
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
4 - 0
Türk Ocağı Limasol
12.02.2024
ASSISTANT REFEREE
Asbuzu U16 League
SEMI-FINAL MATCH 1
U16
43)
20338
Geçitkale GSK
8 - 0
Lapta TBSK
11.02.2024
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 1.League
18. Week
A2
44)
20267
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
0 - 5
Küçük Kaymaklı TSK
10.02.2024
REFEREE
Women's Cyprus Cup
Quarter Final
WOMEN
45)
20282
Yenicami AK
2 - 0
Mağusa Türk Gücü
07.02.2024
ASSISTANT REFEREE
Asbuzu U16 League
2 Quarter Final Match
U16
46)
20121
Vadili TÇBSK
0 - 0
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
04.02.2024
REFEREE
Puma Women's League
5. Week
WOMEN
47)
20261
Atoll Kozanköy SK
3 - 3
Bostancı Bağcıl SK
03.02.2024
ASSISTANT REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League White Group
11. Week
BTM
48)
20221
Çetinkaya TSK
1 - 5
Mağusa Türk Gücü
28.01.2024
REFEREE
AKSA A2 Super League
16. Week
A2
49)
20234
Miracle Değirmenlik SK
5 - 0
Baf Ülkü Yurdu
27.01.2024
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 1.League
16. Week
A2
50)
20171
Taşkınköy SK
0 - 6
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
24.01.2024
REFEREE
Women's Cyprus Cup
1. Rank
WOMEN
51)
20111
Alsancak Yeşilova SK
6 - 0
Miracle Değirmenlik SK
21.01.2024
REFEREE
Puma Women's League
3. Week
WOMEN
52)
20108
1461 İskele Trabzonspor
0 - 9
Küçük Kaymaklı TSK
14.01.2024
REFEREE
Puma Women's League
2. Week
WOMEN
53)
19732
Mağusa Türk Gücü
3 - 1
Yenicami AK
07.01.2024
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 Super League
15. Week
A2
54)
20103
Vadili TÇBSK
6 - 0
1461 İskele Trabzonspor
06.01.2024
REFEREE
Puma Women's League
1. Week
WOMEN
55)
20018
Esentepe KKSK
4 - 1
Düzkaya KOSK
04.01.2024
REFEREE
Asbuzu U16 League 4.Group
6. Week
U16
56)
20053
Türk Ocağı Limasol
1 - 3
Alsancak Yeşilova SK
30.12.2023
REFEREE
Asbuzu U16 League 3.Group
9. Week
U16
57)
20051
Doğan Türk Birliği
14 - 0
Girne Halk Evi
30.12.2023
ASSISTANT REFEREE
Asbuzu U16 League 3.Group
9. Week
U16
58)
19586
Miracle Değirmenlik SK
3 - 0
Ünimar Maraş GSK
29.12.2023
ASSISTANT REFEREE
AKSA 1.League
15. Week
TEAM A
59)
19944
Zella Estate Yenierenköy
3 - 2
German Gold Akova Vuda
23.12.2023
ASSISTANT REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
6. Week
BTM
60)
19716
Mağusa Türk Gücü
7 - 0
Göçmenköy İYSK
17.12.2023
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 Super League
13. Week
A2
61)
19720
Yeniboğaziçi DSK
6 - 1
Türk Ocağı Limasol
16.12.2023
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 Super League
13. Week
A2
62)
19979
Bostancı Bağcıl SK
2 - 0
Gülgün Süt Düzova GSK
10.12.2023
ASSISTANT REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League White Group
4. Week
BTM
63)
20021
Dörtyol SK
2 - 1
Ünimar Maraş GSK
09.12.2023
ASSISTANT REFEREE
Asbuzu U16 League 5.Group
6. Week
U16
64)
19791
Dem s Cons. Çanakkale TSK
3 - 0
Baf Ülkü Yurdu
03.12.2023
REFEREE
AKSA A2 1.League
11. Week
A2
65)
19887
Mesarya SK
3 - 1
Düzkaya KOSK
03.12.2023
ASSISTANT REFEREE
Asbuzu U16 League 4.Group
5. Week
U16
66)
19700
Mağusa Türk Gücü
3 - 5
Küçük Kaymaklı TSK
02.12.2023
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 Super League
11. Week
A2
67)
19903
Vadili TÇBSK
5 - 1
Ünimar Maraş GSK
02.12.2023
ASSISTANT REFEREE
Asbuzu U16 League 5.Group
5. Week
U16
68)
19787
Düzkaya KOSK
1 - 1
Hamitköy ŞHSK
26.11.2023
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 1.League
10. Week
A2
69)
19694
Mesarya SK
2 - 0
Alsancak Yeşilova SK
25.11.2023
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 Super League
10. Week
A2
70)
19773
Girne Halk Evi
1 - 2
Baf Ülkü Yurdu
19.11.2023
REFEREE
AKSA A2 1.League
9. Week
A2
71)
19869
Girne Halk Evi
1 - 8
Doğan Türk Birliği
19.11.2023
ASSISTANT REFEREE
Asbuzu U16 League 3.Group
4. Week
U16
72)
19966
Atoll Kozanköy SK
5 - 0
Denizli SK
18.11.2023
ASSISTANT REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League White Group
1. Week
BTM
73)
19769
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Dem s Cons. Çanakkale TSK
12.11.2023
REFEREE
AKSA A2 1.League
8. Week
A2
74)
19852
Çetinkaya TSK
2 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
12.11.2023
ASSISTANT REFEREE
Asbuzu U16 League 2.Group
3. Week
U16
75)
19880
Miracle Değirmenlik SK
1 - 0
Esentepe KKSK
11.11.2023
ASSISTANT REFEREE
Asbuzu U16 League 4.Group
3. Week
U16
76)
19864
Girne Halk Evi
2 - 4
Ozanköy SK
05.11.2023
ASSISTANT REFEREE
Asbuzu U16 League 3.Group
2. Week
U16
77)
19673
Pera L. Gençler Birliği SK
2 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
04.11.2023
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 Super League
7. Week
A2
78)
19748
Düzkaya KOSK
0 - 0
Mormenekşe GBSK
28.10.2023
REFEREE
AKSA A2 1.League
6. Week
A2
79)
19861
Ozanköy SK
1 - 1
Doğan Türk Birliği
28.10.2023
REFEREE
Asbuzu U16 League 3.Group
1. Week
U16
80)
19616
Doğan Türk Birliği
1 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
25.10.2023
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 Super League
4. Week
A2
81)
19654
Alsancak Yeşilova SK
3 - 1
Karşıyaka SK
22.10.2023
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 Super League
5. Week
A2
82)
19745
Lapta TBSK
0 - 5
Baf Ülkü Yurdu
21.10.2023
REFEREE
AKSA A2 1.League
5. Week
A2
83)
19649
Hamitköy ŞHSK
1 - 2
Girne Halk Evi
15.10.2023
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 1.League
4. Week
A2
84)
19648
M. Hacıali Yılmazköy SK
0 - 3
Mormenekşe GBSK
14.10.2023
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 1.League
4. Week
A2
85)
19608
Türk Ocağı Limasol
1 - 2
Lefke TSK
08.10.2023
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 Super League
3. Week
A2
86)
19638
Dem s Cons. Çanakkale TSK
2 - 1
Ozanköy SK
07.10.2023
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 1.League
3. Week
A2
87)
19635
M. Hacıali Yılmazköy SK
1 - 2
Yalova SK
01.10.2023
REFEREE
AKSA A2 1.League
2. Week
A2
88)
19630
Dem s Cons. Çanakkale TSK
2 - 1
Mormenekşe GBSK
30.09.2023
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 1.League
2. Week
A2
89)
19593
Alsancak Yeşilova SK
1 - 1
Doğan Türk Birliği
24.09.2023
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 Super League
1. Week
A2
90)
19620
Esentepe KKSK
3 - 0
M. Hacıali Yılmazköy SK
23.09.2023
REFEREE
AKSA A2 1.League
1. Week
A2
Fixture
AKSA Super League
163
AKSA 1.League
164
Northernland Cyprus Cup
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 1.Group
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 2.Group
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 3.Group
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 4.Group
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 5.Group
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 6.Group
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 7.Group
232
Puma Women's League
191
Women's Cyprus Cup
204
AKSA A2 Super League
165
AKSA A2 1.League
166
Red7Oil U14 League 1.Group
219
Red7Oil U14 League 2.Group
220
Red7Oil U14 League 3.Group
221
Red7Oil U14 League 4.Group
222
Red7Oil U14 League 5.Group
223
Standings
AKSA Super League
163
AKSA 1.League
164
Northernland Cyprus Cup
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 1.Group
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 2.Group
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 3.Group
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 4.Group
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 5.Group
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 6.Group
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 7.Group
232
Puma Women's League
191
Women's Cyprus Cup
204
AKSA A2 Super League
165
AKSA A2 1.League
166
Red7Oil U14 League 1.Group
219
Red7Oil U14 League 2.Group
220
Red7Oil U14 League 3.Group
221
Red7Oil U14 League 4.Group
222
Red7Oil U14 League 5.Group
223
Season Planning
2012 - 2013 Season Planning