Turkish
HOME
CTFA
NATIONAL TEAMS
LEAGUES
CUPS
INFO BANK
CTFA Info Bank
Players
Coaches
Club Staffs
Matches
Clubs
Stadiums
Penalties
Referees
Observers
Status
Instructions
Forms - Contracts
CTFA Info Bank
»
Club Staff Search
Club Staff Search
License Num
Name
Surname
Club
-- All --
AKINCILAR GSK
1461 İskele Trabzonspor
Ağırdağ Boğaz TSK
AKACAN OZANKÖY SK
AKADEMİ SPOR VE EĞİTİM M.D.
Akçay SK
Akdeniz KSD
AKDENİZ SB (KADIN)
AKDENİZ SPOR BİRLİĞİ
Akdoğan SK
Akıncılar GSK
AKINCILAR-VADİLİ SK
Akova Vuda TÇB
Alaniçi YSK
Alayköy Gençlik SK
Alayköy SKKD
Alsancak Yeşilova SK
ALTINOVA SK
Amaara Gaziveren SK
ARAPKÖY SK
Ardahan SD
Aslanköy GSD
Atoll Kozanköy SK
Aydınköy MSK
AYDOĞAN SK
AYGÜN
AYGÜN SK
Baf Canbulat SK
Baf Ülkü Yurdu
BAF ÜLKÜ YURDU (KADIN)
Bafra SK
BAHÇELİ
Bahçeli SK
Bahçelispor
Balıkesir SK
BEYARMUDU TÇB
Binatlı YSK
Boğaziçi SK
Bostancı Bağcıl SK
BÜYÜKKAYA SK
Büyükkonuk BİASK
Büyükkonuk SKD
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
Cihangir GSK
Civisil SK
CİVİSİL-ÖTÜKEN SK
Çalıkuşu Grup Yedikonuk SK
Çamlıbel SKD
ÇAMLIKÖY
ÇANAKKALE TSK (KADIN)
Çayönü SK
Çetinkaya TSK
Dağyolu Göçeri SK
Dağyolu SK
DAĞYOLU-ŞİRİNEVLER SK
DEĞİRMENLİK GSK
Değirmenlik SK
DEĞİRMENLİK SK (KADIN)
Dem s Cons. Çanakkale TSK
Dem s Cons. Mağusa SA
Demirerler Cons. Demirhan SK
Demirhan SK
Denizli SK
Dilekkaya ASK
Doğan Türk Birliği
Doğancı SK
Doğu Akdeniz Üniversitesi
Doğukent SK
Dörtyol SK
Dumlupınar TSK
DUMLUPINAR TSK (KADIN)
Düzkaya KOSK
Ergazi GSK
Esentepe KKSK
Eurocoast Sadrazam Kayalar SK
Evleksiz Uni. Güvercinlik İYSK
GAÜ Çetinkaya TSK
Gayretköy GSK
Gaziköy SK
GAZİKÖY SK (KADIN)
Geçitkale GSK
GEÇİTKALE GSK (KADIN)
Gençlik Gücü TSK
German Gold Akova Vuda
Girne Amerikan Üniversitesi
Girne Halk Evi
Girne Üniversitesi
Göçmenköy İYSK
Göçmenköy İYSK (Kadın)
Göksu Spor Derneği
Gönendere ŞSKSK
Gönyeli SK
GÖNYELİ SK (KADIN)
Görneç KSK
Gülgün Süt Düzova GSK
GÜLGÜN SÜT DÜZOVA SK (KADIN)
GÜNDÜZ TEKİN ONAY
GÜNEŞKÖY SK
Halil Falyalı Kumyalı SK
Hamitköy ŞHSK
Haspolat SGSK
HİSARKÖY
İncirli SK
İNÖNÜ
İSKELE İDMAN YURDU
Kalkanlı SK
Kaplıca Karadeniz 61 SK
KARAAĞAÇ
Karaoğlanoğlu SK
Karşıyaka ASK
Karşıyaka SK
Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi
Kırıkkale TSK
KKTC Kulüpler Birliği
KKTC ORDU MİLLİ FUTBOL TAKIMI
KKTC U21 FUTBOL MİLLİ TAKIMI
Korkuteli GD
Kozanköy SK
KTFF
KTSYD
KULÜBÜ YOK
Kumyalı SK
Kurtsan 1461 İskele Trabzonspor
Küçük Kaymaklı TSK
L. Gençler Birliği SK
Lapta TBSK
LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ
Lefke TSK
Lefkoşa Spor Birliği
M. Hacıali Yılmazköy SK
MAĞUSA GENÇLİK MERKEZİ (BAYAN)
MAĞUSA İDMAN YURDU
Mağusa SA
MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ
Mağusa Türk Gücü
Mehmetçik TÇBSK
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (KADIN)
Mesarya SK
MESARYA SK (KADIN)
METEHAN BAYAN SK
METEHAN SK
Mevlevi SK
MİNARELİKÖY SK
Miracle Değirmenlik SK
Miracle Demirhan SK
Mormenekşe GBSK
MURATAĞA-ATLILAR-SANDALLAR SK
Mutluyaka HSK
NERGİSLİ
Northernland Dipkarpaz SK
Orta Doğu Teknik Üniversitesi KKK
Ortaköy SK
Ozanköy SK
Ötüken TKOSK
Paşaköy SK
Pera L. Gençler Birliği SK
Pergama SD
Pınarbaşı ÇSK
Pile TSK
Poy Rent a Car Yeşilyurt SD
Royal Sun Ötüken TKOSK
SADRAZAMKÖY SK
SERDARLI / GÖRNEÇ BAYAN
Serdarlı GB
Serhatköy SK
SFC Boğaziçi SK
Sipahi TSK
Sun Republic Yarköy PGSK
Şirinevler YSK
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
T. Ersalıcı Tepebaşı SK
T.A.Ç.
TAÇ
TANJU ÇOLAK FUTBOL AKADEMİSİ
Taşkent TSK
Taşkınköy SK
Tatlısu HOBSK
Tatlısu Seracılar GSK
TEKNİK DİREKTÖR
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
Turunçlu Ulukışla TÇBSK
Tuzlaspor
Türk Ocağı Limasol
TÜRK OCAĞI LİMASOL (KADIN)
Türkmenköy ASK
Uluslararası Final Üniversitesi
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi
Ünimar Maraş GSK
Vadili TÇBSK
Yakın Doğu Üniversitesi
Yalova SK
Yarköy PGSK
YAYLA SK
Yedidalga SK
YENİ BOĞAZİÇİ DSK (KADIN)
YENİ ERENKÖY - YEŞİLKÖY - SİPAHİ SK
YENİ ERENKÖY (KADIN)
Yeni Mesarya Türkmenköy ASK
Yeniboğaziçi DSK
Yenicami AK
Yeniceköy ZSK
Yenikent Perçinci SK
Yenişehir SK
Yeşil Harnıp Kozanköy SK
YEŞİLKÖY SK
Yeşiltepe SD
Yeşilyurt SD
Yıldırım SK
Yılmazköy SK
YILMAZKÖY SK (KADIN)
YİĞİTLER SK
Yonpaş Dumlupınar TSK (Kadın)
Yükseliş İSK
Zella Estate Yenierenköy
Zümrütköy SK
Mission
-- All --
President
DIETICIEN
Doctor
KTFF
Physiotherapist
Second President
First Aid
KTFF Staff
CTFA Health Officier
Match and Performance Analyst
Outfitter
Maasseurs
Masseur / First Aid
Health Officier
Strertcher-Bearer
Representative
Interpreter
Manager
Active
Showing 526 - 540 of 2744
First
|
Previous
|
Next
|
Last
License Num
Name
Surname
Mission
Club
Date of Birth
Situation
4103
SADIK
KOCABAŞ
Outfitter
Düzkaya KOSK
04/03/1981
Pasive
4105
VEDAT
DERVİŞGİL
Outfitter
Karşıyaka ASK
28/02/1998
Pasive
4108
HACI AHMET
AKKAYA
Outfitter
Aslanköy GSD
02/05/1997
Active
4110
NECATİ
BAYRAKÇI
Outfitter
Ünimar Maraş GSK
04/02/2004
Pasive
4127
EMRE
YÜCEL
Outfitter
Girne Halk Evi
24/06/1998
Pasive
4130
BEKİR ÖMER
ÖZALP
Outfitter
Mormenekşe GBSK
28/03/1996
Pasive
4132
ALİ
CAN
Outfitter
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
26/05/1986
Pasive
4280
TUĞRUL
DENKLER
Outfitter
Esentepe KKSK
08/12/1987
Pasive
4271
CELAL
ÇORBA
Outfitter
Yeniceköy ZSK
21/04/1998
Pasive
4290
BAYRAM
ERSALAN
Outfitter
Çayönü SK
28/12/1998
Pasive
4291
OZAN SELAHATTİN
KUŞAK
Outfitter
Çayönü SK
01/09/1978
Pasive
4294
NURİ
GAZİTEPE
Outfitter
Amaara Gaziveren SK
06/07/2000
Active
4299
METİN
TOY
Outfitter
Çalıkuşu Grup Yedikonuk SK
24/10/1985
Pasive
4309
MULLA
ATLIER
Outfitter
Kumyalı SK
01/09/2000
Pasive
4304
İSMAİL
KARŞILI
Outfitter
Kırıkkale TSK
10/08/1978
Pasive
Showing 526 - 540 of 2744
First
|
Previous
|
Next
|
Last
Fixture
Red7Oil U14 League
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 1.Group
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 2.Group
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 3.Group
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 4.Group
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 5.Group
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 6.Group
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 7.Group
232
Standings
Red7Oil U14 League
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 1.Group
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 2.Group
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 3.Group
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 4.Group
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 5.Group
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 6.Group
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 7.Group
232
Season Planning
2012 - 2013 Season Planning