ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
AKSA Ligleri'nde 20.hafta programı 20/02/2024

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen AKSA Süper Lig, AKSA 1.Lig, AKSA A2 Süper Lig ve AKSA A2 1.Lig'de 20.hafta programı belli oldu.

Program şöyle;




AKSA Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
23.02.2024
18:00
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK
1 - 1
Detaylar

Mesarya SK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) ARİF MALEK
(D) ABDULLAH GENÇ
24.02.2024
14:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 0
Detaylar

Yenicami AK
(H) TURGAY MİSK
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU
24.02.2024
14:00
Cihangir Stadı
Cihangir GSK
0 - 1
Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) FEHİM DAYI
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) İBRAHİM KATMER
(D) OSMAN ÖZPAŞA
24.02.2024
14:00
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK
1 - 4
Detaylar

Pera L. Gençler Birliği SK
(H) FERHAT TUNA
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) HAKAN GÖK
(D) KEREM ERAN
25.02.2024
14:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Türk Ocağı Limasol
0 - 1
Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(D) FEHİM DAYI
25.02.2024
14:00
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Karşıyaka SK
2 - 3
Detaylar

Alsancak Yeşilova SK
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) ŞAHİN COŞKUN
(Y) BERK BAĞRIKARA
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
25.02.2024
14:00
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
4 - 3
Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) AHMET GENÇ
(D) FERHAT TUNA
25.02.2024
14:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Çetinkaya TSK
3 - 0
Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) KEREM ERAN
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(D) ŞAKİR AZİZOĞLU


AKSA 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
24.02.2024
14:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı
Ünimar Maraş GSK
0 - 3
Detaylar

Gönyeli SK
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) RÜYA SAKALLI
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(D) EVREN KARADEMİR
24.02.2024
14:00
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Baf Ülkü Yurdu
0 - 2
Detaylar

Lapta TBSK
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) ŞAHİN COŞKUN
(Y) MERT AKSU
(D) İSMAİL ERCAN
24.02.2024
14:00
Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı
Ozanköy SK
1 - 4
Detaylar

Binatlı YSK
(H) BURAK MANDIRALI
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) BURAK YİĞİT
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
24.02.2024
14:00
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK
1 - 0
Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) HAKAN ÜNAL
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) HALİL ATLAR
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
24.02.2024
14:00
Geçitkale Stadı
Geçitkale GSK
3 - 4
Detaylar

Esentepe KKSK
(H) ALİ ÖZER
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) BARAN MARANGOZ
(D) SABRİYE ATİKOĞLU
25.02.2024
14:00
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK
0 - 0
Detaylar

Girne Halk Evi
(H) TUFAN ÇERÇİOĞLU
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) ALİ ÖZER
25.02.2024
14:00
Gaziköy Şenol Stadı
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Detaylar

Yalova SK
(H) İSMAİL ERCAN
(Y) HAKAN GÖK
(Y) İBRAHİM KATMER
(D) BURAK MANDIRALI
25.02.2024
14:00
Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı
M. Hacıali Yılmazköy SK
2 - 1
Detaylar

Dem s Cons. Çanakkale TSK
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) ABDULKADİR KARADAĞ
(Y) İRFAN ALICI
(D) FATİH BARDAKÇIOĞLU


AKSA A2 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
24.02.2024
14:00
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK
3 - 2
Detaylar

Mesarya SK
(H) EMİRHAN YILMAZ
(Y) NEDİME SUNGUR
(Y) TAMER ÇAKIR
24.02.2024
11:30
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
4 - 1
Detaylar

Yenicami AK
(H) FERDİ GÜZEL
(Y) EYLÜL YILDIZ
(Y) YUNUS ÇAĞLAR
24.02.2024
11:30
Cihangir Antrenman Sahası
Cihangir GSK
0 - 2
Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) SELİM KAYNARCA
(Y) NEŞE USTA
(Y) NEDİM EMRE AKAN
24.02.2024
11:30
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK
3 - 1
Detaylar

Pera L. Gençler Birliği SK
(H) HASAN BALDAN
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
(Y) EYLEM YEŞİLIRMAK
25.02.2024
11:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı
Türk Ocağı Limasol
0 - 4
Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) YALÇIN KABACIKLI
(Y) AHMET IŞIK
(Y) ERHAN AKTAŞ
25.02.2024
11:30
Karşıyaka Şengül Törehan Stadı
Karşıyaka SK
2 - 2
Detaylar

Alsancak Yeşilova SK
(H) MEHMETCAN ERLİ
(Y) SİBEL YEŞİLIRMAK
(Y) ERSİN AKTAŞ
25.02.2024
11:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
1 - 1
Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) HAKTAN AFYON
(Y) FARŞAD NOORİ
(Y) MERTCAN YAPRAK
25.02.2024
11:30
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Çetinkaya TSK
0 - 2
Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) FURKAN TÜRK
(Y) MAEDEH SOLTANİ
(Y) NEDİME SUNGUR


AKSA A2 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
24.02.2024
11:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı
Ünimar Maraş GSK
4 - 4
Detaylar

Gönyeli SK
(H) VOLKAN İZMİRLİ
(Y) MUHAMMAD KAHRİZİ
(Y) ORKUN KARAOSMANOĞLU
24.02.2024
11:30
Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Sahası
Baf Ülkü Yurdu
1 - 2
Detaylar

Lapta TBSK
(H) EMİR TURALI
(Y) KURTULUŞ SÖZMEN
(Y) MERVE MELTEM KOYUNCU
24.02.2024
11:30
Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı
Ozanköy SK
2 - 2
Detaylar

Binatlı YSK
(H) HAZAR ZİHNİ ÖZEN
(Y) AHMET YENİLMEZ
(Y) SİBEL YEŞİLIRMAK
24.02.2024
11:30
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK
0 - 1
Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) HAKTAN AFYON
(Y) AHMET IŞIK
(Y) ERHAN AKTAŞ
24.02.2024
11:30
Geçitkale Stadı
Geçitkale GSK
4 - 1
Detaylar

Esentepe KKSK
(H) MERTCAN YAPRAK
(Y) OSMAN KARAYAKA
(Y) AYŞE LORD
25.02.2024
11:30
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK
2 - 1
Detaylar

Girne Halk Evi
(H) FERDİ GÜZEL
(Y) NEDİM EMRE AKAN
(Y) EYLÜL YILDIZ
25.02.2024
11:30
Balıkesir Stadı
Miracle Değirmenlik SK
8 - 1
Detaylar

Yalova SK
(H) BUSE BAĞRIKARA
(Y) NEŞE USTA
(Y) IRMAK KURD
25.02.2024
11:30
Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı
M. Hacıali Yılmazköy SK
2 - 1
Detaylar

Dem s Cons. Çanakkale TSK
(H) EMİR TURALI
(Y) TALHA EMRE
(Y) AYTEN NUR GÜNDOĞ
Site İçi Arama