Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Yönetim Kurulu AKSA A2 1.Lig'de şampiyon olan Çetinkaya için tebrik mesajı yayınladı.
Mesajda şu ifadeler kullanıldı:
"Tarihinde ilk kez 1.Lig'de mücadele eden ve ilk kez oynadığı ligi AKSA 1.Lig şampiyonu olarak noktalayan Çetinkaya camiasını, futbolcularını, yöneticilerini ve tüm personeli kutlarız. Uzun ve yorucu geçen sezonun ardından önemli bir başarı elde ederek şampiyonluk ipini göğüsleyen Çetinkaya 2022-2023 sezonunda uzun yıllar yer aldığı AKSA Süper Lig'de de mücadele etme hakını yeniden kazandı. KTFF olarak tüm camiayı kutlar, yeni sezonda Çetinkaya'ya başarılar dileriz."