English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
KTFF Bilgi Bankası
»
Kulüp Personel Arama
Kulüp Personel Arama
Lisans No
Adı
Soyadı
Kulüp
-- Hepsi --
AKINCILAR GSK
1461 İskele Trabzonspor
Ağırdağ Boğaz TSK
AKACAN OZANKÖY SK
AKADEMİ SPOR VE EĞİTİM M.D.
Akçay SK
Akdeniz KSD
AKDENİZ SB (KADIN)
AKDENİZ SPOR BİRLİĞİ
Akdoğan SK
Akıncılar GSK
AKINCILAR-VADİLİ SK
Akova Vuda TÇB
Alaniçi YSK
Alayköy Gençlik SK
Alayköy SKKD
Alsancak Yeşilova SK
ALTINOVA SK
Amaara Gaziveren SK
ARAPKÖY SK
Ardahan SD
Aslanköy GSD
Atoll Kozanköy SK
Aydınköy MSK
AYDOĞAN SK
AYGÜN
AYGÜN SK
Baf Canbulat SK
Baf Ülkü Yurdu
BAF ÜLKÜ YURDU (KADIN)
Bafra SK
BAHÇELİ
Bahçeli SK
Bahçelispor
Balıkesir SK
BEYARMUDU TÇB
Binatlı YSK
Boğaziçi SK
Bostancı Bağcıl SK
BÜYÜKKAYA SK
Büyükkonuk BİASK
Büyükkonuk SKD
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
Cihangir GSK
Civisil SK
CİVİSİL-ÖTÜKEN SK
Çalıkuşu Grup Yedikonuk SK
Çamlıbel SKD
ÇAMLIKÖY
ÇANAKKALE TSK (KADIN)
Çayönü SK
Çetinkaya TSK
Dağyolu Göçeri SK
Dağyolu SK
DAĞYOLU-ŞİRİNEVLER SK
DEĞİRMENLİK GSK
Değirmenlik SK
DEĞİRMENLİK SK (KADIN)
Dem s Cons. Çanakkale TSK
Dem s Cons. Mağusa SA
Demirerler Cons. Demirhan SK
Demirhan SK
Denizli SK
Dilekkaya ASK
Doğan Türk Birliği
Doğancı SK
Doğu Akdeniz Üniversitesi
Doğukent SK
Dörtyol SK
Dumlupınar TSK
DUMLUPINAR TSK (KADIN)
Düzkaya KOSK
Ergazi GSK
Esentepe KKSK
Eurocoast Sadrazam Kayalar SK
Evleksiz Uni. Güvercinlik İYSK
GAÜ Çetinkaya TSK
Gayretköy GSK
Gaziköy SK
GAZİKÖY SK (KADIN)
Geçitkale GSK
GEÇİTKALE GSK (KADIN)
Gençlik Gücü TSK
German Gold Akova Vuda
Girne Amerikan Üniversitesi
Girne Halk Evi
Girne Üniversitesi
Göçmenköy İYSK
Göçmenköy İYSK (Kadın)
Göksu Spor Derneği
Gönendere ŞSKSK
Gönyeli SK
GÖNYELİ SK (KADIN)
Görneç KSK
Gülgün Süt Düzova GSK
GÜLGÜN SÜT DÜZOVA SK (KADIN)
GÜNDÜZ TEKİN ONAY
GÜNEŞKÖY SK
Halil Falyalı Kumyalı SK
Hamitköy ŞHSK
Haspolat SGSK
HİSARKÖY
İncirli SK
İNÖNÜ
İSKELE İDMAN YURDU
Kalkanlı SK
Kaplıca Karadeniz 61 SK
KARAAĞAÇ
Karaoğlanoğlu SK
Karşıyaka ASK
Karşıyaka SK
Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi
Kırıkkale TSK
KKTC Kulüpler Birliği
KKTC ORDU MİLLİ FUTBOL TAKIMI
KKTC U21 FUTBOL MİLLİ TAKIMI
Korkuteli GD
Kozanköy SK
KTFF
KTSYD
KULÜBÜ YOK
Kumyalı SK
Kurtsan 1461 İskele Trabzonspor
Küçük Kaymaklı TSK
L. Gençler Birliği SK
Lapta TBSK
LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ
Lefke TSK
Lefkoşa Spor Birliği
M. Hacıali Yılmazköy SK
MAĞUSA GENÇLİK MERKEZİ (BAYAN)
MAĞUSA İDMAN YURDU
Mağusa SA
MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ
Mağusa Türk Gücü
Mehmetçik TÇBSK
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (KADIN)
Mesarya SK
MESARYA SK (KADIN)
METEHAN BAYAN SK
METEHAN SK
Mevlevi SK
MİNARELİKÖY SK
Miracle Değirmenlik SK
Miracle Demirhan SK
Mormenekşe GBSK
MURATAĞA-ATLILAR-SANDALLAR SK
Mutluyaka HSK
NERGİSLİ
Northernland Dipkarpaz SK
Orta Doğu Teknik Üniversitesi KKK
Ortaköy SK
Ozanköy SK
Ötüken TKOSK
Paşaköy SK
Pera L. Gençler Birliği SK
Pergama SD
Pınarbaşı ÇSK
Pile TSK
Poy Rent a Car Yeşilyurt SD
Royal Sun Ötüken TKOSK
SADRAZAMKÖY SK
SERDARLI / GÖRNEÇ BAYAN
Serdarlı GB
Serhatköy SK
SFC Boğaziçi SK
Sipahi TSK
Sun Republic Yarköy PGSK
Şirinevler YSK
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
T. Ersalıcı Tepebaşı SK
T.A.Ç.
TAÇ
TANJU ÇOLAK FUTBOL AKADEMİSİ
Taşkent TSK
Taşkınköy SK
Tatlısu HOBSK
Tatlısu Seracılar GSK
TEKNİK DİREKTÖR
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
Turunçlu Ulukışla TÇBSK
Tuzlaspor
Türk Ocağı Limasol
TÜRK OCAĞI LİMASOL (KADIN)
Türkmenköy ASK
Uluslararası Final Üniversitesi
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi
Ünimar Maraş GSK
Vadili TÇBSK
Yakın Doğu Üniversitesi
Yalova SK
Yarköy PGSK
YAYLA SK
Yedidalga SK
YENİ BOĞAZİÇİ DSK (KADIN)
YENİ ERENKÖY - YEŞİLKÖY - SİPAHİ SK
YENİ ERENKÖY (KADIN)
Yeni Mesarya Türkmenköy ASK
Yeniboğaziçi DSK
Yenicami AK
Yeniceköy ZSK
Yenikent Perçinci SK
Yenişehir SK
Yeşil Harnıp Kozanköy SK
YEŞİLKÖY SK
Yeşiltepe SD
Yeşilyurt SD
Yıldırım SK
Yılmazköy SK
YILMAZKÖY SK (KADIN)
YİĞİTLER SK
Yonpaş Dumlupınar TSK (Kadın)
Yükseliş İSK
Zella Estate Yenierenköy
Zümrütköy SK
Görevi
-- Hepsi --
Başkan
Diyetisyen
Doktor
ENGELİ
Fizyoterapist
İlk Yardım
Kondisyoner
KTFF Özel İzinli
Maç ve Performans Analisti
Malzemeci
Masör
Masör / İlk Yardım
Sağlık Görevlisi
Sedyeci
Temsilci
Tercüman
Yönetici
Aktif
-- Hepsi --
AKTİF
PASİF
Showing 2716 - 2730 of 2745
İlk Sayfa
|
Önceki
|
Sonraki
|
Son Sayfa
Lisans No
Adı
Soyadı
Görevi
Kulübü
Doğum Tarihi
Durum
4571
ONURHAN
YALÇIN
Yönetici
Evleksiz Uni. Güvercinlik İYSK
11/11/1993
Pasif
4564
EMRE
SOYTÜRK
Yönetici
Bahçeli SK
26/09/1999
Pasif
4566
DERVİŞ
ZEMİN
Yönetici
Alaniçi YSK
10/07/1999
Aktif
4567
HACI
BAĞI
Yönetici
Alaniçi YSK
15/07/1970
Pasif
4568
MUSTAFA
ÇELİK
Yönetici
Alaniçi YSK
18/03/2001
Pasif
4587
AKSEL
KAPTANOĞLU
Yönetici
Akdeniz KSD
07/07/1987
Pasif
4588
HASAN
OGAN
Yönetici
Pile TSK
11/02/1984
Pasif
4591
EMRAH
YOZGAT
Yönetici
Yedidalga SK
24/07/1977
Aktif
4592
ERDAL
ERTÜRK
Yönetici
Yedidalga SK
29/07/1962
Aktif
4593
RASIM SERDİNÇ
COŞKUN
Yönetici
Yedidalga SK
10/10/1977
Pasif
4575
MEHMET
KANAT
Yönetici
Pınarbaşı ÇSK
05/07/1979
Pasif
4576
TUNAHAN
BERTİZ
Yönetici
Evleksiz Uni. Güvercinlik İYSK
28/05/1992
Pasif
4577
MEHMET ALİ
BEŞİKTAŞ
Yönetici
Şirinevler YSK
09/07/1993
Pasif
4578
SÜLEYMAN HARUN
MUSLU
Yönetici
Yeşiltepe SD
25/06/1973
Pasif
4579
MAHİR GÖKÇE
ABİ
Yönetici
Korkuteli GD
16/04/1987
Pasif
Showing 2716 - 2730 of 2745
İlk Sayfa
|
Önceki
|
Sonraki
|
Son Sayfa
Fikstürler
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puan Cetvelleri
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması