English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
REFİK GÜNEYDENİZ
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
GİRNE
Doğum Tarihi
:
29/10/1986
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
İSMAİL
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
4180
Kulüp
:
Tatlısu HOBSK
Kayıt Tarihi
:
09/12/2019
Lisans Veriliş Tarihi
:
09/12/2019
Görevi
:
Antrenör
Lisans Türü
:
C LİSANS
Sezon:
2024-2025
18
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Transferler
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Saat
Lig
Hafta
Grup
1)
19621
Girne Halk Evi
0 - 4
Dem s Cons. Çanakkale TSK
23.09.2023
14:00
AKSA A2 1.Lig
1. Hafta
A2
2)
19632
Binatlı YSK
0 - 1
Girne Halk Evi
01.10.2023
14:00
AKSA A2 1.Lig
2. Hafta
A2
3)
19636
Girne Halk Evi
6 - 1
M. Hacıali Yılmazköy SK
07.10.2023
12:30
AKSA A2 1.Lig
3. Hafta
A2
4)
19649
Hamitköy ŞHSK
1 - 2
Girne Halk Evi
15.10.2023
12:30
AKSA A2 1.Lig
4. Hafta
A2
5)
19741
Girne Halk Evi
0 - 1
Düzkaya KOSK
22.10.2023
12:30
AKSA A2 1.Lig
5. Hafta
A2
6)
19860
Alsancak Yeşilova SK
7 - 0
Girne Halk Evi
28.10.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
1. Hafta
U16
7)
19749
Miracle Değirmenlik SK
11 - 3
Girne Halk Evi
28.10.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
6. Hafta
A2
8)
19757
Girne Halk Evi
2 - 1
Geçitkale GSK
04.11.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
7. Hafta
A2
9)
19864
Girne Halk Evi
2 - 4
Ozanköy SK
05.11.2023
14:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
2. Hafta
U16
10)
19765
Ünimar Maraş GSK
1 - 0
Girne Halk Evi
11.11.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
8. Hafta
A2
11)
19867
Türk Ocağı Limasol
10 - 1
Girne Halk Evi
12.11.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
3. Hafta
U16
12)
19869
Girne Halk Evi
1 - 8
Doğan Türk Birliği
19.11.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
4. Hafta
U16
13)
19781
Lapta TBSK
1 - 4
Girne Halk Evi
25.11.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
10. Hafta
A2
14)
19871
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
1 - 8
Girne Halk Evi
02.12.2023
14:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
5. Hafta
U16
15)
19789
Girne Halk Evi
1 - 1
Gönyeli SK
03.12.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
11. Hafta
A2
16)
20017
Girne Halk Evi
2 - 9
Alsancak Yeşilova SK
10.12.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
6. Hafta
U16
17)
19797
Esentepe KKSK
0 - 2
Girne Halk Evi
10.12.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
12. Hafta
A2
18)
19805
Girne Halk Evi
1 - 0
Yalova SK
16.12.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
13. Hafta
A2
19)
20046
Ozanköy SK
4 - 0
Girne Halk Evi
17.12.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
7. Hafta
U16
20)
20048
Girne Halk Evi
0 - 3
Türk Ocağı Limasol
24.12.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
8. Hafta
U16
21)
20051
Doğan Türk Birliği
14 - 0
Girne Halk Evi
30.12.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
9. Hafta
U16
22)
19820
Mormenekşe GBSK
3 - 0
Girne Halk Evi
06.01.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
15. Hafta
A2
23)
19813
Ozanköy SK
4 - 0
Girne Halk Evi
21.01.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
14. Hafta
A2
24)
20230
Dem s Cons. Çanakkale TSK
6 - 1
Girne Halk Evi
27.01.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
16. Hafta
A2
25)
20337
M. Hacıali Yılmazköy SK
5 - 1
Girne Halk Evi
11.02.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
18. Hafta
A2
26)
20238
Girne Halk Evi
0 - 5
Binatlı YSK
14.02.2024
14:00
AKSA A2 1.Lig
17. Hafta
A2
27)
20347
Girne Halk Evi
0 - 2
Hamitköy ŞHSK
18.02.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
19. Hafta
A2
28)
20453
Düzkaya KOSK
2 - 1
Girne Halk Evi
25.02.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
20. Hafta
A2
29)
20552
Girne Halk Evi
1 - 2
Miracle Değirmenlik SK
02.03.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
21. Hafta
A2
30)
20567
Geçitkale GSK
4 - 0
Girne Halk Evi
09.03.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
22. Hafta
A2
31)
20669
Lapta TBSK
0 - 1
Girne Halk Evi
16.03.2024
09:00
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
1. Hafta
U14
32)
20574
Girne Halk Evi
3 - 3
Ünimar Maraş GSK
17.03.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
23. Hafta
A2
33)
20576
Baf Ülkü Yurdu
2 - 1
Girne Halk Evi
23.03.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
24. Hafta
A2
34)
20676
Girne Halk Evi
3 - 3
Karşıyaka SK
24.03.2024
16:15
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
2. Hafta
U14
35)
20829
Girne Halk Evi
1 - 1
Lapta TBSK
31.03.2024
12:00
AKSA A2 1.Lig
25. Hafta
A2
36)
20837
Gönyeli SK
6 - 1
Girne Halk Evi
07.04.2024
12:00
AKSA A2 1.Lig
26. Hafta
A2
37)
20684
Girne Halk Evi
0 - 5
Doğan Türk Birliği
14.04.2024
17:30
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
4. Hafta
U14
38)
20926
Girne Halk Evi
0 - 2
Esentepe KKSK
14.04.2024
13:00
AKSA A2 1.Lig
27. Hafta
A2
39)
20691
Girne Halk Evi
0 - 4
Alsancak Yeşilova SK
28.04.2024
10:30
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
6. Hafta
U14
40)
20893
Girne Halk Evi
1 - 2
Ozanköy SK
28.04.2024
16:00
AKSA 1.Lig
29. Hafta
A TAKIM
41)
20942
Girne Halk Evi
1 - 6
Ozanköy SK
28.04.2024
13:00
AKSA A2 1.Lig
29. Hafta
A2
42)
20696
Düzkaya KOSK
2 - 0
Girne Halk Evi
04.05.2024
17:30
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
7. Hafta
U14
43)
20975
Girne Halk Evi
0 - 2
Mormenekşe GBSK
05.05.2024
16:00
AKSA 1.Lig
30. Hafta
A TAKIM
44)
20983
Girne Halk Evi
0 - 2
Mormenekşe GBSK
05.05.2024
13:00
AKSA A2 1.Lig
30. Hafta
A2
45)
21010
Tatlısu HOBSK
0 - 1
Eurocoast Sadrazam Kayalar SK
11.05.2024
17:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
1. Hafta
BTM
46)
21012
T. Ersalıcı Tepebaşı SK
3 - 2
Tatlısu HOBSK
18.05.2024
17:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
2. Hafta
BTM
47)
21016
Tatlısu HOBSK
4 - 4
Çamlıbel SKD
26.05.2024
17:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
3. Hafta
BTM
48)
21020
Tatlısu HOBSK
3 - 2
Akdeniz KSD
02.06.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
4. Hafta
BTM
49)
21023
Göksu Spor Derneği
0 - 3
Tatlısu HOBSK
08.06.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
5. Hafta
BTM
50)
21121
Eurocoast Sadrazam Kayalar SK
3 - 0
Tatlısu HOBSK
14.06.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
6. Hafta
BTM
51)
21126
Tatlısu HOBSK
0 - 3
T. Ersalıcı Tepebaşı SK
23.06.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
7. Hafta
BTM
52)
21127
Çamlıbel SKD
1 - 0
Tatlısu HOBSK
29.06.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
8. Hafta
BTM
53)
21131
Akdeniz KSD
1 - 3
Tatlısu HOBSK
06.07.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
9. Hafta
BTM
54)
21133
Tatlısu HOBSK
1 - 1
Göksu Spor Derneği
13.07.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
10. Hafta
BTM
Sezon
Transfer Tarihi
Kulübü
Söz. Başlangıç Tarihi
Söz. Bitiş Tarihi
1)
2023-2024
10.05.2024
Tatlısu HOBSK
10.05.2024
30.08.2024
2)
2023-2024
22.09.2023
Girne Halk Evi
22.09.2023
30.05.2024
3)
2022-2023
18.11.2022
Karaoğlanoğlu SK
18.11.2022
30.05.2023
4)
2021-2022
15.09.2021
Türk Ocağı Limasol
15.09.2021
30.05.2022
5)
2019-2020
24.01.2020
Türk Ocağı Limasol
24.01.2020
30.05.2020
Fikstürler
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puan Cetvelleri
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması