English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
MEHMET DEMİR
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
MAĞUSA
Doğum Tarihi
:
26/06/1984
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
3766
Kulüp
:
Göksu Spor Derneği
Kayıt Tarihi
:
02/04/2018
Lisans Veriliş Tarihi
:
15/06/2022
Görevi
:
Antrenör
Lisans Türü
:
B LİSANS
Sezon:
2024-2025
18
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Transferler
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Saat
Lig
Hafta
Grup
1)
19608
Türk Ocağı Limasol
1 - 2
Lefke TSK
08.10.2023
12:30
AKSA A2 Süper Lig
3. Hafta
A2
2)
19613
Çetinkaya TSK
1 - 3
Türk Ocağı Limasol
14.10.2023
12:30
AKSA A2 Süper Lig
4. Hafta
A2
3)
19657
Küçük Kaymaklı TSK
1 - 0
Türk Ocağı Limasol
22.10.2023
12:30
AKSA A2 Süper Lig
5. Hafta
A2
4)
19664
Türk Ocağı Limasol
0 - 0
Mesarya SK
28.10.2023
11:30
AKSA A2 Süper Lig
6. Hafta
A2
5)
19859
Türk Ocağı Limasol
12 - 1
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
29.10.2023
14:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
1. Hafta
U16
6)
19863
Doğan Türk Birliği
0 - 1
Türk Ocağı Limasol
04.11.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
2. Hafta
U16
7)
19671
Göçmenköy İYSK
7 - 3
Türk Ocağı Limasol
05.11.2023
11:30
AKSA A2 Süper Lig
7. Hafta
A2
8)
19867
Türk Ocağı Limasol
10 - 1
Girne Halk Evi
12.11.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
3. Hafta
U16
9)
19678
Türk Ocağı Limasol
0 - 0
Alsancak Yeşilova SK
12.11.2023
11:30
AKSA A2 Süper Lig
8. Hafta
A2
10)
19870
Alsancak Yeşilova SK
1 - 1
Türk Ocağı Limasol
18.11.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
4. Hafta
U16
11)
19692
Türk Ocağı Limasol
0 - 7
Mağusa Türk Gücü
26.11.2023
11:30
AKSA A2 Süper Lig
10. Hafta
A2
12)
19872
Türk Ocağı Limasol
5 - 3
Ozanköy SK
03.12.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
5. Hafta
U16
13)
20015
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
0 - 11
Türk Ocağı Limasol
09.12.2023
14:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
6. Hafta
U16
14)
20045
Türk Ocağı Limasol
5 - 2
Doğan Türk Birliği
17.12.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
7. Hafta
U16
15)
20048
Girne Halk Evi
0 - 3
Türk Ocağı Limasol
24.12.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
8. Hafta
U16
16)
19729
Türk Ocağı Limasol
2 - 1
Cihangir GSK
24.12.2023
11:30
AKSA A2 Süper Lig
14. Hafta
A2
17)
20053
Türk Ocağı Limasol
1 - 3
Alsancak Yeşilova SK
30.12.2023
11:30
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
9. Hafta
U16
18)
20087
Ozanköy SK
0 - 4
Türk Ocağı Limasol
06.01.2024
09:00
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
10. Hafta
U16
19)
20216
Karşıyaka SK
1 - 2
Türk Ocağı Limasol
27.01.2024
11:30
AKSA A2 Süper Lig
16. Hafta
A2
20)
20181
Türk Ocağı Limasol
6 - 1
Miracle Değirmenlik SK
28.01.2024
14:00
Asbuzu U16 Ligi
2. Tur
U16
21)
20281
Doğan Türk Birliği
3 - 3
Türk Ocağı Limasol
02.02.2024
14:00
Asbuzu U16 Ligi
Çeyrek Final 1. Maç
U16
22)
20228
Türk Ocağı Limasol
0 - 2
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
04.02.2024
11:30
AKSA A2 Süper Lig
17. Hafta
A2
23)
20285
Türk Ocağı Limasol
4 - 0
Doğan Türk Birliği
07.02.2024
14:00
Asbuzu U16 Ligi
Çeyrek Final 2. Maç
U16
24)
20323
Lefke TSK
3 - 1
Türk Ocağı Limasol
10.02.2024
11:30
AKSA A2 Süper Lig
18. Hafta
A2
25)
20371
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
4 - 0
Türk Ocağı Limasol
12.02.2024
14:00
Asbuzu U16 Ligi
Yarı Final 1. Maç
U16
26)
20373
Türk Ocağı Limasol
1 - 5
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
16.02.2024
15:00
Asbuzu U16 Ligi
Yarı Final 2. Maç
U16
27)
20326
Türk Ocağı Limasol
2 - 0
Çetinkaya TSK
17.02.2024
11:30
AKSA A2 Süper Lig
19. Hafta
A2
28)
20444
Türk Ocağı Limasol
0 - 4
Küçük Kaymaklı TSK
25.02.2024
11:30
AKSA A2 Süper Lig
20. Hafta
A2
29)
20494
Mesarya SK
7 - 1
Türk Ocağı Limasol
03.03.2024
11:30
AKSA A2 Süper Lig
21. Hafta
A2
30)
21011
Çamlıbel SKD
6 - 1
Göksu Spor Derneği
12.05.2024
17:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
1. Hafta
BTM
31)
21013
Göksu Spor Derneği
0 - 3
Akdeniz KSD
19.05.2024
17:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
2. Hafta
BTM
32)
21015
T. Ersalıcı Tepebaşı SK
3 - 1
Göksu Spor Derneği
25.05.2024
17:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
3. Hafta
BTM
33)
21019
Eurocoast Sadrazam Kayalar SK
2 - 0
Göksu Spor Derneği
01.06.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
4. Hafta
BTM
34)
21023
Göksu Spor Derneği
0 - 3
Tatlısu HOBSK
08.06.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
5. Hafta
BTM
35)
21123
Göksu Spor Derneği
2 - 0
Çamlıbel SKD
15.06.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
6. Hafta
BTM
Sezon
Transfer Tarihi
Kulübü
Söz. Başlangıç Tarihi
Söz. Bitiş Tarihi
1)
2023-2024
29.04.2024
Göksu Spor Derneği
01.05.2024
30.07.2024
2)
2023-2024
11.09.2023
Türk Ocağı Limasol
01.09.2023
30.08.2024
3)
2022-2023
05.10.2022
Türk Ocağı Limasol
05.10.2022
30.05.2023
4)
2021-2022
17.05.2022
Yeşiltepe SD
17.05.2022
30.07.2022
5)
2019-2020
07.07.2020
Ağırdağ Boğaz TSK
07.07.2020
30.09.2020
6)
2019-2020
10.09.2019
Girne Halk Evi
10.09.2019
10.06.2020
7)
2018-2019
30.01.2019
Girne Halk Evi
15.01.2019
30.01.2019
8)
2018-2019
09.10.2018
Dörtyol SK
09.10.2018
30.06.2019
9)
2017-2018
02.04.2018
DAĞYOLU-ŞİRİNEVLER SK
Fikstürler
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puan Cetvelleri
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması