English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
AZİZ MAHSUCU
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
LEFKOŞA
Doğum Tarihi
:
17/12/1982
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
3358
Kulüp
:
Taşkent TSK
Kayıt Tarihi
:
30/04/2016
Lisans Veriliş Tarihi
:
15/06/2022
Görevi
:
Antrenör
Lisans Türü
:
B LİSANS
Sezon:
2024-2025
18
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Transferler
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Saat
Lig
Hafta
Grup
1)
19627
Baf Ülkü Yurdu
1 - 4
Miracle Değirmenlik SK
24.09.2023
14:00
AKSA A2 1.Lig
1. Hafta
A2
2)
19631
Miracle Değirmenlik SK
11 - 2
Lapta TBSK
30.09.2023
14:00
AKSA A2 1.Lig
2. Hafta
A2
3)
19640
Gönyeli SK
1 - 0
Miracle Değirmenlik SK
08.10.2023
12:30
AKSA A2 1.Lig
3. Hafta
A2
4)
19647
Miracle Değirmenlik SK
0 - 2
Esentepe KKSK
14.10.2023
12:30
AKSA A2 1.Lig
4. Hafta
A2
5)
19742
Yalova SK
2 - 5
Miracle Değirmenlik SK
21.10.2023
12:30
AKSA A2 1.Lig
5. Hafta
A2
6)
19749
Miracle Değirmenlik SK
11 - 3
Girne Halk Evi
28.10.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
6. Hafta
A2
7)
19756
Mormenekşe GBSK
0 - 4
Miracle Değirmenlik SK
04.11.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
7. Hafta
A2
8)
19877
Miracle Değirmenlik SK
4 - 1
Cihangir GSK
05.11.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
2. Hafta
U16
9)
19769
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Dem s Cons. Çanakkale TSK
12.11.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
8. Hafta
A2
10)
19777
Binatlı YSK
0 - 7
Miracle Değirmenlik SK
18.11.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
9. Hafta
A2
11)
19786
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
M. Hacıali Yılmazköy SK
26.11.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
10. Hafta
A2
12)
19794
Hamitköy ŞHSK
0 - 2
Miracle Değirmenlik SK
03.12.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
11. Hafta
A2
13)
19803
Miracle Değirmenlik SK
5 - 1
Düzkaya KOSK
10.12.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
12. Hafta
A2
14)
19819
Geçitkale GSK
1 - 2
Miracle Değirmenlik SK
23.12.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
14. Hafta
A2
15)
20061
Miracle Değirmenlik SK
3 - 0
Düzkaya KOSK
30.12.2023
11:30
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
9. Hafta
U16
16)
19826
Miracle Değirmenlik SK
3 - 1
Ünimar Maraş GSK
07.01.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
15. Hafta
A2
17)
20107
Miracle Değirmenlik SK
1 - 6
Taşkınköy SK
14.01.2024
14:00
Puma Kadınlar Ligi
2. Hafta
KADIN
18)
20234
Miracle Değirmenlik SK
5 - 0
Baf Ülkü Yurdu
27.01.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
16. Hafta
A2
19)
20116
Miracle Değirmenlik SK
0 - 10
Vadili TÇBSK
28.01.2024
14:00
Puma Kadınlar Ligi
4. Hafta
KADIN
20)
20181
Türk Ocağı Limasol
6 - 1
Miracle Değirmenlik SK
28.01.2024
14:00
Asbuzu U16 Ligi
2. Tur
U16
21)
20122
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
6 - 0
Miracle Değirmenlik SK
03.02.2024
14:00
Puma Kadınlar Ligi
5. Hafta
KADIN
22)
20245
Lapta TBSK
0 - 3
Miracle Değirmenlik SK
04.02.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
17. Hafta
A2
23)
20334
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Gönyeli SK
10.02.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
18. Hafta
A2
24)
20349
Esentepe KKSK
0 - 2
Miracle Değirmenlik SK
18.02.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
19. Hafta
A2
25)
20454
Miracle Değirmenlik SK
8 - 1
Yalova SK
25.02.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
20. Hafta
A2
26)
20552
Girne Halk Evi
1 - 2
Miracle Değirmenlik SK
02.03.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
21. Hafta
A2
27)
20566
Miracle Değirmenlik SK
2 - 3
Mormenekşe GBSK
10.03.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
22. Hafta
A2
28)
20706
Miracle Değirmenlik SK
8 - 0
Cihangir GSK
16.03.2024
16:15
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
1. Hafta
U14
29)
20710
Dörtyol SK
1 - 3
Miracle Değirmenlik SK
23.03.2024
16:15
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
2. Hafta
U14
30)
20583
Miracle Değirmenlik SK
2 - 2
Binatlı YSK
24.03.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
24. Hafta
A2
31)
20826
M. Hacıali Yılmazköy SK
2 - 5
Miracle Değirmenlik SK
30.03.2024
12:00
AKSA A2 1.Lig
25. Hafta
A2
32)
20836
Miracle Değirmenlik SK
4 - 0
Hamitköy ŞHSK
06.04.2024
12:00
AKSA A2 1.Lig
26. Hafta
A2
33)
20714
Miracle Değirmenlik SK
10 - 2
Civisil SK
07.04.2024
17:30
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
3. Hafta
U14
34)
20718
Türkmenköy ASK
0 - 6
Miracle Değirmenlik SK
13.04.2024
15:30
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
4. Hafta
U14
35)
20927
Düzkaya KOSK
1 - 5
Miracle Değirmenlik SK
14.04.2024
13:00
AKSA A2 1.Lig
27. Hafta
A2
36)
20722
Miracle Değirmenlik SK
4 - 0
Mesarya SK
20.04.2024
17:30
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
5. Hafta
U14
37)
20936
Ozanköy SK
3 - 2
Miracle Değirmenlik SK
20.04.2024
13:00
AKSA A2 1.Lig
28. Hafta
A2
38)
20726
Tuzlaspor
1 - 5
Miracle Değirmenlik SK
27.04.2024
15:30
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
6. Hafta
U14
39)
20947
Miracle Değirmenlik SK
9 - 0
Geçitkale GSK
28.04.2024
12:30
AKSA A2 1.Lig
29. Hafta
A2
40)
20570
Dem s Cons. Çanakkale TSK
4 - 5
Miracle Değirmenlik SK
02.05.2024
16:00
AKSA A2 1.Lig
23. Hafta
A2
41)
20729
Vadili TÇBSK
2 - 5
Miracle Değirmenlik SK
04.05.2024
10:00
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
7. Hafta
U14
42)
20986
Ünimar Maraş GSK
3 - 1
Miracle Değirmenlik SK
05.05.2024
13:00
AKSA A2 1.Lig
30. Hafta
A2
43)
21113
Mağusa Türk Gücü
0 - 0
Miracle Değirmenlik SK
08.05.2024
19:30
Ahmed Sami Topcan Kupası
Final
A2
44)
21027
Taşkent TSK
2 - 1
Bahçeli SK
18.05.2024
17:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
2. Hafta
BTM
45)
21030
Taşkent TSK
0 - 0
Ağırdağ Boğaz TSK
25.05.2024
17:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
3. Hafta
BTM
46)
21033
Yenikent Perçinci SK
1 - 3
Taşkent TSK
02.06.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
4. Hafta
BTM
47)
21036
Taşkent TSK
5 - 0
Alayköy SKKD
08.06.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
5. Hafta
BTM
48)
21138
Taşkent TSK
4 - 1
Dağyolu SK
15.06.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
6. Hafta
BTM
49)
21140
Bahçeli SK
2 - 2
Taşkent TSK
22.06.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
7. Hafta
BTM
50)
21144
Ağırdağ Boğaz TSK
4 - 0
Taşkent TSK
30.06.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
8. Hafta
BTM
51)
21145
Taşkent TSK
5 - 1
Yenikent Perçinci SK
06.07.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
9. Hafta
BTM
52)
21150
Alayköy SKKD
3 - 1
Taşkent TSK
14.07.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
10. Hafta
BTM
53)
21259
Doğancı SK
4 - 1
Taşkent TSK
21.07.2024
17:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
Yarı Final
BTM
Sezon
Transfer Tarihi
Kulübü
Söz. Başlangıç Tarihi
Söz. Bitiş Tarihi
1)
2023-2024
13.05.2024
Taşkent TSK
16.05.2024
16.08.2024
2)
2023-2024
23.09.2023
Miracle Değirmenlik SK
23.09.2023
30.05.2024
3)
2022-2023
05.07.2023
Dilekkaya ASK
05.07.2023
01.09.2023
4)
2022-2023
21.09.2022
Miracle Değirmenlik SK
21.09.2022
30.05.2023
5)
2021-2022
14.09.2021
Miracle Değirmenlik SK
01.09.2021
30.05.2022
6)
2019-2020
03.10.2019
Değirmenlik SK
03.10.2019
30.05.2020
7)
2018-2019
11.09.2018
Değirmenlik SK
11.09.2018
11.09.2019
8)
2017-2018
18.10.2017
Değirmenlik SK
18.10.2017
30.06.2018
9)
2016-2017
02.02.2017
Değirmenlik SK
31.01.2017
30.05.2017
10)
2015-2016
30.04.2016
Değirmenlik SK
Fikstürler
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puan Cetvelleri
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması