English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
İLAYDA ÖZHAN
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
MANİSA
Doğum Tarihi
:
20/06/2006
Uyruk
:
TC
Baba Adı
:
CUMALİ
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10740
Klasman
:
Aday
Bölge
:
LEFKOŞA
Sezon:
2024-2025
18
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
20704
Karaoğlanoğlu SK
2 - 2
Girne Halk Evi
19.05.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
9. Hafta
U14
2)
20667
Küçük Kaymaklı TSK
12 - 0
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
18.05.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
9. Hafta
U14
3)
20769
Yeniboğaziçi DSK
4 - 3
Zella Estate Yenierenköy
15.05.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
8. Hafta
U14
4)
20921
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 2
Lefke TSK
27.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
29. Hafta
A2
5)
20910
Alsancak Yeşilova SK
2 - 1
Yenicami AK
20.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
28. Hafta
A2
6)
20686
Ozanköy SK
3 - 2
Karşıyaka SK
20.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
5. Hafta
U14
7)
20926
Girne Halk Evi
0 - 2
Esentepe KKSK
14.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
27. Hafta
A2
8)
20683
Karşıyaka SK
2 - 1
Alsancak Yeşilova SK
14.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
4. Hafta
U14
9)
20907
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1 - 6
Karşıyaka SK
13.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
27. Hafta
A2
10)
20647
Gönyeli SK
13 - 0
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
13.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
4. Hafta
U14
11)
20150
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
7 - 2
Taşkınköy SK
07.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
11. Hafta
KADIN
12)
20829
Girne Halk Evi
1 - 1
Lapta TBSK
31.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
25. Hafta
A2
13)
20793
Mağusa Türk Gücü
18 - 0
Türk Ocağı Limasol
30.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
25. Hafta
A2
14)
20148
1461 İskele Trabzonspor
0 - 3
Alsancak Yeşilova SK
30.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
10. Hafta
KADIN
15)
20517
Karşıyaka SK
0 - 2
Doğan Türk Birliği
24.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
24. Hafta
A2
16)
20676
Girne Halk Evi
3 - 3
Karşıyaka SK
24.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
2. Hafta
U14
17)
20513
Küçük Kaymaklı TSK
2 - 1
Alsancak Yeşilova SK
23.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
24. Hafta
A2
18)
20708
Türkmenköy ASK
2 - 1
Civisil SK
17.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
1. Hafta
U14
19)
20511
Mesarya SK
2 - 3
Çetinkaya TSK
17.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
23. Hafta
A2
20)
20501
Cihangir GSK
0 - 1
Doğan Türk Birliği
10.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
22. Hafta
A2
21)
20496
Çetinkaya TSK
1 - 3
Yeniboğaziçi DSK
09.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
22. Hafta
A2
22)
20347
Girne Halk Evi
0 - 2
Hamitköy ŞHSK
18.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
19. Hafta
A2
23)
20333
Göçmenköy İYSK
3 - 2
Karşıyaka SK
17.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
19. Hafta
A2
24)
20341
Ozanköy SK
0 - 1
Dem s Cons. Çanakkale TSK
11.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
18. Hafta
A2
25)
20267
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
0 - 5
Küçük Kaymaklı TSK
10.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Kadınlar Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final
KADIN
26)
20229
Yenicami AK
1 - 1
Doğan Türk Birliği
04.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
17. Hafta
A2
27)
20225
Küçük Kaymaklı TSK
2 - 0
Karşıyaka SK
03.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
17. Hafta
A2
28)
20122
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
6 - 0
Miracle Değirmenlik SK
03.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
5. Hafta
KADIN
29)
20281
Doğan Türk Birliği
3 - 3
Türk Ocağı Limasol
02.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
Çeyrek Final 1. Maç
U16
30)
20181
Türk Ocağı Limasol
6 - 1
Miracle Değirmenlik SK
28.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
2. Tur
U16
31)
20218
Doğan Türk Birliği
2 - 1
Alsancak Yeşilova SK
28.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
16. Hafta
A2
32)
20234
Miracle Değirmenlik SK
5 - 0
Baf Ülkü Yurdu
27.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
16. Hafta
A2
33)
20105
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
5 - 1
Vadili TÇBSK
14.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
2. Hafta
KADIN
34)
19820
Mormenekşe GBSK
3 - 0
Girne Halk Evi
06.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
15. Hafta
A2
35)
20086
Göçmenköy İYSK
5 - 2
Çetinkaya TSK
05.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
10. Hafta
U16
36)
20061
Miracle Değirmenlik SK
3 - 0
Düzkaya KOSK
30.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
9. Hafta
U16
37)
20070
Vadili TÇBSK
1 - 6
Dörtyol SK
30.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 5.Grup
9. Hafta
U16
38)
20040
Yenicami AK
1 - 0
Küçük Kaymaklı TSK
24.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
8. Hafta
U16
39)
20032
Ortaköy SK
2 - 0
Lefke TSK
23.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 1.Grup
8. Hafta
U16
Fikstürler
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puan Cetvelleri
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması