English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
ERHAN AKTAŞ
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
İSTANBUL
Doğum Tarihi
:
19/04/2004
Uyruk
:
TC
Baba Adı
:
YILMAZ
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10724
Klasman
:
Aday
Bölge
:
GİRNE
Sezon:
2024-2025
18
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
20697
Alsancak Yeşilova SK
0 - 0
Lapta TBSK
12.05.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
8. Hafta
U14
2)
20698
Girne Halk Evi
1 - 3
Ozanköy SK
11.05.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
8. Hafta
U14
3)
20983
Girne Halk Evi
0 - 2
Mormenekşe GBSK
05.05.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
30. Hafta
A2
4)
20696
Düzkaya KOSK
2 - 0
Girne Halk Evi
04.05.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
7. Hafta
U14
5)
20693
Lapta TBSK
0 - 3
Doğan Türk Birliği
04.05.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
7. Hafta
U14
6)
20691
Girne Halk Evi
0 - 4
Alsancak Yeşilova SK
28.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
6. Hafta
U14
7)
20942
Girne Halk Evi
1 - 6
Ozanköy SK
28.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
29. Hafta
A2
8)
20685
Lapta TBSK
1 - 2
Karaoğlanoğlu SK
21.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
5. Hafta
U14
9)
20687
Alsancak Yeşilova SK
0 - 5
Doğan Türk Birliği
21.04.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
5. Hafta
U14
10)
20927
Düzkaya KOSK
1 - 5
Miracle Değirmenlik SK
14.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
27. Hafta
A2
11)
20684
Girne Halk Evi
0 - 5
Doğan Türk Birliği
14.04.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
4. Hafta
U14
12)
20903
Doğan Türk Birliği
1 - 1
Türk Ocağı Limasol
13.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
27. Hafta
A2
13)
20681
Düzkaya KOSK
1 - 1
Lapta TBSK
13.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
4. Hafta
U14
14)
20840
Ozanköy SK
2 - 1
Düzkaya KOSK
07.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
26. Hafta
A2
15)
20680
Doğan Türk Birliği
8 - 0
Karşıyaka SK
07.04.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
3. Hafta
U14
16)
20802
Türk Ocağı Limasol
3 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
06.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
26. Hafta
A2
17)
20144
Doğan Türk Birliği
8 - 0
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
31.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
10. Hafta
KADIN
18)
20795
Doğan Türk Birliği
0 - 0
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
30.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
25. Hafta
A2
19)
20515
Türk Ocağı Limasol
0 - 2
Yenicami AK
24.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
24. Hafta
A2
20)
20673
Türk Ocağı Limasol
4 - 3
Ozanköy SK
24.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
2. Hafta
U14
21)
20580
Ozanköy SK
0 - 2
Hamitköy ŞHSK
23.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
24. Hafta
A2
22)
20508
Doğan Türk Birliği
3 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
16.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
23. Hafta
A2
23)
20500
Karşıyaka SK
0 - 4
Mağusa Türk Gücü
10.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
22. Hafta
A2
24)
20563
Düzkaya KOSK
1 - 0
Dem s Cons. Çanakkale TSK
09.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
22. Hafta
A2
25)
20492
Alsancak Yeşilova SK
0 - 0
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
02.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
21. Hafta
A2
26)
20444
Türk Ocağı Limasol
0 - 4
Küçük Kaymaklı TSK
25.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
20. Hafta
A2
27)
20451
Hamitköy ŞHSK
0 - 1
Mormenekşe GBSK
24.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
20. Hafta
A2
28)
20133
Miracle Değirmenlik SK
1 - 2
1461 İskele Trabzonspor
24.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
7. Hafta
KADIN
29)
20245
Lapta TBSK
0 - 3
Miracle Değirmenlik SK
04.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
17. Hafta
A2
30)
20237
Ozanköy SK
2 - 4
Mormenekşe GBSK
28.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
16. Hafta
A2
31)
20111
Alsancak Yeşilova SK
6 - 0
Miracle Değirmenlik SK
21.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
3. Hafta
KADIN
32)
20104
Doğan Türk Birliği
1 - 1
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
13.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
2. Hafta
KADIN
33)
19826
Miracle Değirmenlik SK
3 - 1
Ünimar Maraş GSK
07.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
15. Hafta
A2
34)
20101
Taşkınköy SK
0 - 3
Dem s Cons. Mağusa SA
07.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
1. Hafta
KADIN
35)
19737
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 4
Türk Ocağı Limasol
06.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
15. Hafta
A2
36)
20085
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 2
Küçük Kaymaklı TSK
06.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
10. Hafta
U16
37)
20062
Esentepe KKSK
4 - 0
Türkmenköy ASK
30.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
9. Hafta
U16
38)
19729
Türk Ocağı Limasol
2 - 1
Cihangir GSK
24.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
14. Hafta
A2
39)
20049
Ozanköy SK
0 - 4
Alsancak Yeşilova SK
24.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
8. Hafta
U16
40)
19810
Düzkaya KOSK
0 - 1
Geçitkale GSK
17.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
13. Hafta
A2
41)
20045
Türk Ocağı Limasol
5 - 2
Doğan Türk Birliği
17.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
7. Hafta
U16
42)
19805
Girne Halk Evi
1 - 0
Yalova SK
16.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
13. Hafta
A2
43)
20055
Düzkaya KOSK
3 - 0
Türkmenköy ASK
16.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
7. Hafta
U16
44)
19798
Ozanköy SK
0 - 6
Yalova SK
10.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
12. Hafta
A2
45)
20017
Girne Halk Evi
2 - 9
Alsancak Yeşilova SK
10.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
6. Hafta
U16
46)
19789
Girne Halk Evi
1 - 1
Gönyeli SK
03.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
11. Hafta
A2
47)
19782
Gönyeli SK
4 - 1
Yalova SK
26.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
10. Hafta
A2
48)
19781
Lapta TBSK
1 - 4
Girne Halk Evi
25.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
10. Hafta
A2
49)
19685
Yenicami AK
5 - 1
Türk Ocağı Limasol
18.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
9. Hafta
A2
50)
19870
Alsancak Yeşilova SK
1 - 1
Türk Ocağı Limasol
18.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
4. Hafta
U16
51)
19867
Türk Ocağı Limasol
10 - 1
Girne Halk Evi
12.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
3. Hafta
U16
52)
19864
Girne Halk Evi
2 - 4
Ozanköy SK
05.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
2. Hafta
U16
Fikstürler
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puan Cetvelleri
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması