English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
AHMET IŞIK YAZAL
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
LEFKOŞA
Doğum Tarihi
:
14/10/2007
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10716
Klasman
:
Aday
Bölge
:
GİRNE
Sezon:
2024-2025
18
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
20704
Karaoğlanoğlu SK
2 - 2
Girne Halk Evi
19.05.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
9. Hafta
U14
2)
20697
Alsancak Yeşilova SK
0 - 0
Lapta TBSK
12.05.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
8. Hafta
U14
3)
20698
Girne Halk Evi
1 - 3
Ozanköy SK
11.05.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
8. Hafta
U14
4)
20699
Karşıyaka SK
4 - 0
Türk Ocağı Limasol
11.05.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
8. Hafta
U14
5)
20983
Girne Halk Evi
0 - 2
Mormenekşe GBSK
05.05.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
30. Hafta
A2
6)
20696
Düzkaya KOSK
2 - 0
Girne Halk Evi
04.05.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
7. Hafta
U14
7)
20693
Lapta TBSK
0 - 3
Doğan Türk Birliği
04.05.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
7. Hafta
U14
8)
20690
Doğan Türk Birliği
4 - 0
Ozanköy SK
27.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
6. Hafta
U14
9)
20918
Doğan Türk Birliği
10 - 1
Mesarya SK
27.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
29. Hafta
A2
10)
20685
Lapta TBSK
1 - 2
Karaoğlanoğlu SK
21.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
5. Hafta
U14
11)
20687
Alsancak Yeşilova SK
0 - 5
Doğan Türk Birliği
21.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
5. Hafta
U14
12)
20909
Türk Ocağı Limasol
1 - 1
Yeniboğaziçi DSK
20.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
28. Hafta
A2
13)
20688
Türk Ocağı Limasol
3 - 1
Girne Halk Evi
20.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
5. Hafta
U14
14)
20927
Düzkaya KOSK
1 - 5
Miracle Değirmenlik SK
14.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
27. Hafta
A2
15)
20684
Girne Halk Evi
0 - 5
Doğan Türk Birliği
14.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
4. Hafta
U14
16)
20806
Göçmenköy İYSK
1 - 3
Alsancak Yeşilova SK
07.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
26. Hafta
A2
17)
20680
Doğan Türk Birliği
8 - 0
Karşıyaka SK
07.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
3. Hafta
U14
18)
20802
Türk Ocağı Limasol
3 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
06.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
26. Hafta
A2
19)
20144
Doğan Türk Birliği
8 - 0
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
31.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
10. Hafta
KADIN
20)
20795
Doğan Türk Birliği
0 - 0
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
30.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
25. Hafta
A2
21)
20515
Türk Ocağı Limasol
0 - 2
Yenicami AK
24.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
24. Hafta
A2
22)
20673
Türk Ocağı Limasol
4 - 3
Ozanköy SK
24.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
2. Hafta
U14
23)
20577
Lapta TBSK
1 - 5
Yalova SK
23.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
24. Hafta
A2
24)
20508
Doğan Türk Birliği
3 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
16.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
23. Hafta
A2
25)
20502
Türk Ocağı Limasol
2 - 2
Göçmenköy İYSK
10.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
22. Hafta
A2
26)
20563
Düzkaya KOSK
1 - 0
Dem s Cons. Çanakkale TSK
09.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
22. Hafta
A2
27)
20552
Girne Halk Evi
1 - 2
Miracle Değirmenlik SK
02.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
21. Hafta
A2
28)
20444
Türk Ocağı Limasol
0 - 4
Küçük Kaymaklı TSK
25.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
20. Hafta
A2
29)
20451
Hamitköy ŞHSK
0 - 1
Mormenekşe GBSK
24.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
20. Hafta
A2
30)
20133
Miracle Değirmenlik SK
1 - 2
1461 İskele Trabzonspor
24.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
7. Hafta
KADIN
31)
20330
Alsancak Yeşilova SK
0 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
18.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
19. Hafta
A2
32)
20326
Türk Ocağı Limasol
2 - 0
Çetinkaya TSK
17.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
19. Hafta
A2
33)
20373
Türk Ocağı Limasol
1 - 5
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
16.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
Yarı Final 2. Maç
U16
34)
20341
Ozanköy SK
0 - 1
Dem s Cons. Çanakkale TSK
11.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
18. Hafta
A2
35)
20325
Karşıyaka SK
1 - 4
Mesarya SK
10.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
18. Hafta
A2
36)
20237
Ozanköy SK
2 - 4
Mormenekşe GBSK
28.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
16. Hafta
A2
37)
20114
Doğan Türk Birliği
4 - 0
Taşkınköy SK
27.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
4. Hafta
KADIN
38)
20231
Düzkaya KOSK
3 - 1
Lapta TBSK
27.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
16. Hafta
A2
39)
20172
Alsancak Yeşilova SK
8 - 0
Miracle Değirmenlik SK
24.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Kadınlar Kıbrıs Kupası
1. Tur
KADIN
40)
20104
Doğan Türk Birliği
1 - 1
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
13.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
2. Hafta
KADIN
41)
19826
Miracle Değirmenlik SK
3 - 1
Ünimar Maraş GSK
07.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
15. Hafta
A2
42)
20101
Taşkınköy SK
0 - 3
Dem s Cons. Mağusa SA
07.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
1. Hafta
KADIN
43)
19737
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 4
Türk Ocağı Limasol
06.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
15. Hafta
A2
44)
20085
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 2
Küçük Kaymaklı TSK
06.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
10. Hafta
U16
45)
19729
Türk Ocağı Limasol
2 - 1
Cihangir GSK
24.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
14. Hafta
A2
46)
20049
Ozanköy SK
0 - 4
Alsancak Yeşilova SK
24.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
8. Hafta
U16
47)
19810
Düzkaya KOSK
0 - 1
Geçitkale GSK
17.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
13. Hafta
A2
48)
20045
Türk Ocağı Limasol
5 - 2
Doğan Türk Birliği
17.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
7. Hafta
U16
49)
19805
Girne Halk Evi
1 - 0
Yalova SK
16.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
13. Hafta
A2
50)
20055
Düzkaya KOSK
3 - 0
Türkmenköy ASK
16.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
7. Hafta
U16
51)
19798
Ozanköy SK
0 - 6
Yalova SK
10.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
12. Hafta
A2
52)
20017
Girne Halk Evi
2 - 9
Alsancak Yeşilova SK
10.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
6. Hafta
U16
53)
19712
Türk Ocağı Limasol
1 - 2
Doğan Türk Birliği
09.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
12. Hafta
A2
54)
19872
Türk Ocağı Limasol
5 - 3
Ozanköy SK
03.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
5. Hafta
U16
55)
19888
Esentepe KKSK
3 - 1
Cihangir GSK
03.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
5. Hafta
U16
56)
19782
Gönyeli SK
4 - 1
Yalova SK
26.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
10. Hafta
A2
57)
19773
Girne Halk Evi
1 - 2
Baf Ülkü Yurdu
19.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
9. Hafta
A2
58)
19869
Girne Halk Evi
1 - 8
Doğan Türk Birliği
19.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
4. Hafta
U16
59)
19689
Doğan Türk Birliği
1 - 1
Karşıyaka SK
18.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
9. Hafta
A2
60)
19870
Alsancak Yeşilova SK
1 - 1
Türk Ocağı Limasol
18.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
4. Hafta
U16
61)
19678
Türk Ocağı Limasol
0 - 0
Alsancak Yeşilova SK
12.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
8. Hafta
A2
62)
19759
Esentepe KKSK
3 - 0
Baf Ülkü Yurdu
05.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
7. Hafta
A2
63)
19670
Alsancak Yeşilova SK
4 - 1
Lefke TSK
04.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
7. Hafta
A2
64)
19748
Düzkaya KOSK
0 - 0
Mormenekşe GBSK
28.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
6. Hafta
A2
65)
19861
Ozanköy SK
1 - 1
Doğan Türk Birliği
28.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
1. Hafta
U16
66)
19745
Lapta TBSK
0 - 5
Baf Ülkü Yurdu
21.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
5. Hafta
A2
67)
19645
Ozanköy SK
0 - 3
Baf Ülkü Yurdu
14.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
4. Hafta
A2
Fikstürler
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puan Cetvelleri
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması