ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

AYŞE AKMANDOR  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : Lefkoşa
Doğum Tarihi : 06/09/2008
Uyruk : KKTC
Baba Adı : Fikret
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10715
Klasman : Aday
Bölge : GÜZELYURT

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 20226 Lefke TSK 0 - 1 Çetinkaya TSK 04.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 17. Hafta A2
2) 20240 Baf Ülkü Yurdu 2 - 1 Geçitkale GSK 03.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 17. Hafta A2
3) 20176 Baf Ülkü Yurdu 0 - 10 Küçük Kaymaklı TSK 28.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2. Tur U16
4) 20235 Binatlı YSK 2 - 2 Yalova SK 28.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
5) 20233 M. Hacıali Yılmazköy SK 2 - 3 Esentepe KKSK 27.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
6) 19823 M. Hacıali Yılmazköy SK 2 - 1 Gönyeli SK 07.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 15. Hafta A2
7) 20082 Doğukent SK 5 - 0 Lefke TSK 06.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 10. Hafta U16
8) 20084 Gönyeli SK 0 - 6 Yenicami AK 06.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 10. Hafta U16
9) 19800 Baf Ülkü Yurdu 3 - 1 Binatlı YSK 09.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 12. Hafta A2
10) 19793 M. Hacıali Yılmazköy SK 2 - 2 Geçitkale GSK 03.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 11. Hafta A2
11) 19843 Ortaköy SK 2 - 0 Yalova SK 03.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 5. Hafta U16
12) 19790 Yalova SK 0 - 2 Esentepe KKSK 02.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 11. Hafta A2
13) 19698 Karşıyaka SK 2 - 3 Yeniboğaziçi DSK 26.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 10. Hafta A2
14) 19839 Doğukent SK 4 - 1 Ortaköy SK 19.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 4. Hafta U16
15) 19778 M. Hacıali Yılmazköy SK 2 - 0 Düzkaya KOSK 18.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 9. Hafta A2
16) 19868 Ozanköy SK 12 - 0 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 18.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 4. Hafta U16
17) 19767 Lapta TBSK 1 - 9 Esentepe KKSK 12.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 8. Hafta A2
18) 19866 Alsancak Yeşilova SK 2 - 2 Ozanköy SK 12.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 3. Hafta U16
19) 19836 Yalova SK 0 - 2 Binatlı YSK 11.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 3. Hafta U16
20) 19834 Doğukent SK 4 - 1 Binatlı YSK 05.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 2. Hafta U16
21) 19763 M. Hacıali Yılmazköy SK 4 - 5 Ozanköy SK 04.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 7. Hafta A2
22) 19848 Yenicami AK 5 - 1 Çetinkaya TSK 04.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 2. Hafta U16
23) 19831 Binatlı YSK 6 - 0 Ortaköy SK 28.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 1. Hafta U16
24) 19742 Yalova SK 2 - 5 Miracle Değirmenlik SK 21.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
25) 19619 Karşıyaka SK 3 - 1 Göçmenköy İYSK 15.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 4. Hafta A2
26) 19643 Yalova SK 2 - 0 Hamitköy ŞHSK 08.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması