English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
ORKUN KARAOSMANOĞLU
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
KAHRAMANMARAŞ
Doğum Tarihi
:
10/04/2004
Uyruk
:
TC
Baba Adı
:
ALİ
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10703
Klasman
:
C
Bölge
:
GAZİMAĞUSA
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
20772
Northernland Dipkarpaz SK
1 - 3
Mehmetçik TÇBSK
12.05.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
8. Hafta
U14
2)
20736
Civisil SK
0 - 7
Dörtyol SK
12.05.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
8. Hafta
U14
3)
20771
Pera L. Gençler Birliği SK
3 - 1
Ünimar Maraş GSK
11.05.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
8. Hafta
U14
4)
20765
Zella Estate Yenierenköy
1 - 12
Mağusa Türk Gücü
05.05.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
7. Hafta
U14
5)
20986
Ünimar Maraş GSK
3 - 1
Miracle Değirmenlik SK
05.05.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
30. Hafta
A2
6)
20727
Civisil SK
0 - 3
Taşkent TSK
28.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
6. Hafta
U14
7)
20945
Mormenekşe GBSK
5 - 0
Yalova SK
28.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
29. Hafta
A2
8)
20764
Mehmetçik TÇBSK
7 - 1
Ünimar Maraş GSK
27.04.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
6. Hafta
U14
9)
20763
Northernland Dipkarpaz SK
0 - 5
1461 İskele Trabzonspor
27.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
6. Hafta
U14
10)
20922
Pera L. Gençler Birliği SK
0 - 1
Göçmenköy İYSK
27.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
29. Hafta
A2
11)
20757
Zella Estate Yenierenköy
2 - 3
Pera L. Gençler Birliği SK
21.04.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
5. Hafta
U14
12)
20915
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
9 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
21.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
28. Hafta
A2
13)
20939
Ünimar Maraş GSK
4 - 1
Hamitköy ŞHSK
20.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
28. Hafta
A2
14)
20756
Ünimar Maraş GSK
2 - 8
1461 İskele Trabzonspor
13.04.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
4. Hafta
U14
15)
20719
Tuzlaspor
1 - 1
Mesarya SK
13.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
4. Hafta
U14
16)
20902
Mağusa Türk Gücü
11 - 0
Mesarya SK
13.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
27. Hafta
A2
17)
20749
Zella Estate Yenierenköy
1 - 4
Mehmetçik TÇBSK
07.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
3. Hafta
U14
18)
20751
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
5 - 0
Pera L. Gençler Birliği SK
07.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
3. Hafta
U14
19)
20750
Mağusa Türk Gücü
11 - 0
Northernland Dipkarpaz SK
06.04.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
3. Hafta
U14
20)
20752
1461 İskele Trabzonspor
3 - 2
Yeniboğaziçi DSK
06.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
3. Hafta
U14
21)
20835
Ünimar Maraş GSK
5 - 1
Binatlı YSK
06.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
26. Hafta
A2
22)
20746
Mehmetçik TÇBSK
1 - 10
Mağusa Türk Gücü
24.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
2. Hafta
U14
23)
20747
Northernland Dipkarpaz SK
0 - 7
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
24.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
2. Hafta
U14
24)
20399
Türkmenköy ASK
3 - 1
Mehmetçik TÇBSK
23.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
18. Hafta
BTM
25)
20744
Pera L. Gençler Birliği SK
5 - 1
Northernland Dipkarpaz SK
17.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
1. Hafta
U14
26)
20575
Mormenekşe GBSK
1 - 0
Geçitkale GSK
17.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
23. Hafta
A2
27)
20742
Mağusa Türk Gücü
14 - 0
Ünimar Maraş GSK
16.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
1. Hafta
U14
28)
20741
Zella Estate Yenierenköy
0 - 13
1461 İskele Trabzonspor
16.03.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
1. Hafta
U14
29)
20138
1461 İskele Trabzonspor
1 - 3
Taşkınköy SK
10.03.2024
HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
8. Hafta
KADIN
30)
20503
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
1 - 2
Yenicami AK
10.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
22. Hafta
A2
31)
20556
Dem s Cons. Çanakkale TSK
4 - 0
Hamitköy ŞHSK
03.03.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
21. Hafta
A2
32)
20490
Pera L. Gençler Birliği SK
2 - 1
Cihangir GSK
02.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
21. Hafta
A2
33)
20448
Ünimar Maraş GSK
4 - 4
Gönyeli SK
24.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
20. Hafta
A2
34)
20331
Mağusa Türk Gücü
9 - 1
Yeniboğaziçi DSK
18.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
19. Hafta
A2
35)
20346
Mormenekşe GBSK
2 - 1
M. Hacıali Yılmazköy SK
17.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
19. Hafta
A2
36)
20109
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
1 - 2
Küçük Kaymaklı TSK
21.01.2024
HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
3. Hafta
KADIN
37)
20106
Dem s Cons. Mağusa SA
10 - 1
Alsancak Yeşilova SK
13.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
2. Hafta
KADIN
38)
20100
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
1 - 1
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
07.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
1. Hafta
KADIN
39)
19957
Zella Estate Yenierenköy
1 - 1
Mehmetçik TÇBSK
06.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
8. Hafta
BTM
40)
20078
Pera L. Gençler Birliği SK
2 - 2
1461 İskele Trabzonspor
30.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
9. Hafta
U16
41)
20075
Mormenekşe GBSK
0 - 6
1461 İskele Trabzonspor
24.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
8. Hafta
U16
42)
19947
Pile TSK
1 - 4
Northernland Dipkarpaz SK
23.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
6. Hafta
BTM
43)
19727
Mesarya SK
2 - 4
Doğan Türk Birliği
23.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
14. Hafta
A2
44)
20074
1461 İskele Trabzonspor
5 - 0
Northernland Dipkarpaz SK
17.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
7. Hafta
U16
45)
20073
Pera L. Gençler Birliği SK
4 - 2
Sipahi TSK
17.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
7. Hafta
U16
46)
20063
Ünimar Maraş GSK
0 - 4
Mağusa Türk Gücü
16.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 5.Grup
7. Hafta
U16
47)
20064
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
5 - 0
Vadili TÇBSK
16.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 5.Grup
7. Hafta
U16
48)
19806
Dem s Cons. Çanakkale TSK
1 - 4
Gönyeli SK
16.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
13. Hafta
A2
49)
20019
Türkmenköy ASK
1 - 4
Cihangir GSK
10.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
6. Hafta
U16
50)
19938
Mehmetçik TÇBSK
2 - 3
Northernland Dipkarpaz SK
09.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
4. Hafta
BTM
51)
19705
Yeniboğaziçi DSK
1 - 0
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
03.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
11. Hafta
A2
52)
19916
Northernland Dipkarpaz SK
1 - 3
Yeniboğaziçi DSK
02.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
5. Hafta
U16
53)
19901
Mağusa Türk Gücü
9 - 0
Dörtyol SK
02.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 5.Grup
5. Hafta
U16
54)
19784
Ünimar Maraş GSK
4 - 2
Dem s Cons. Çanakkale TSK
25.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
10. Hafta
A2
55)
19684
Mağusa Türk Gücü
17 - 0
Lefke TSK
19.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
9. Hafta
A2
56)
19913
Mormenekşe GBSK
3 - 2
Northernland Dipkarpaz SK
18.11.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
4. Hafta
U16
57)
19900
Ünimar Maraş GSK
0 - 6
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
18.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 5.Grup
4. Hafta
U16
58)
19776
Dem s Cons. Çanakkale TSK
1 - 2
Geçitkale GSK
18.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
9. Hafta
A2
59)
19910
Northernland Dipkarpaz SK
1 - 5
Sipahi TSK
11.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
3. Hafta
U16
60)
19911
1461 İskele Trabzonspor
8 - 0
Mormenekşe GBSK
11.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
3. Hafta
U16
61)
19761
Dem s Cons. Çanakkale TSK
3 - 1
Düzkaya KOSK
05.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
7. Hafta
A2
62)
19892
Mağusa Türk Gücü
6 - 0
Ünimar Maraş GSK
04.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 5.Grup
2. Hafta
U16
63)
19668
Mağusa Türk Gücü
5 - 0
Karşıyaka SK
04.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
7. Hafta
A2
64)
19890
Ünimar Maraş GSK
1 - 2
Dörtyol SK
29.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 5.Grup
1. Hafta
U16
65)
19662
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
2 - 2
Alsancak Yeşilova SK
29.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
6. Hafta
A2
66)
19667
Yeniboğaziçi DSK
0 - 4
Doğan Türk Birliği
28.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
6. Hafta
A2
67)
19740
Mormenekşe GBSK
1 - 0
Hamitköy ŞHSK
21.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
5. Hafta
A2
68)
19617
Yeniboğaziçi DSK
0 - 3
Mağusa Türk Gücü
15.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
4. Hafta
A2
69)
19641
Esentepe KKSK
1 - 0
Düzkaya KOSK
08.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
3. Hafta
A2
70)
19630
Dem s Cons. Çanakkale TSK
2 - 1
Mormenekşe GBSK
30.09.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
2. Hafta
A2
Fikstürler
AKSA Süper Lig Play-Out
188
AKSA 1.Lig Play-Off
189
AKSA 1.Lig Play-Out
190
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig Play-Out
188
AKSA 1.Lig Play-Off
189
AKSA 1.Lig Play-Out
190
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması