English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
MERVE ATEŞ
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
AYDIN
Doğum Tarihi
:
09/07/2003
Uyruk
:
TC
Baba Adı
:
AHMET
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10684
Klasman
:
C
Bölge
:
GÜZELYURT
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
20948
M. Hacıali Yılmazköy SK
2 - 1
Lapta TBSK
28.04.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
29. Hafta
A2
2)
20618
Gayretköy GSK
0 - 7
Serhatköy SK
27.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
6. Hafta
U14
3)
20620
M. Hacıali Yılmazköy SK
0 - 7
Yalova SK
27.04.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
6. Hafta
U14
4)
20916
Çetinkaya TSK
1 - 4
Karşıyaka SK
21.04.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
28. Hafta
A2
5)
20651
Göçmenköy İYSK
12 - 1
Hamitköy ŞHSK
21.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
5. Hafta
U14
6)
20887
Lapta TBSK
3 - 0
Binatlı YSK
20.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
28. Hafta
A TAKIM
7)
20928
Binatlı YSK
3 - 2
Baf Ülkü Yurdu
14.04.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
27. Hafta
A2
8)
20901
Yenicami AK
1 - 1
Göçmenköy İYSK
13.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
27. Hafta
A2
9)
20646
Yenicami AK
8 - 0
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
13.04.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
4. Hafta
U14
10)
20643
Doğukent SK
0 - 11
Yenicami AK
07.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
3. Hafta
U14
11)
20677
Lapta TBSK
2 - 5
Türk Ocağı Limasol
07.04.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
3. Hafta
U14
12)
20716
Taşkent TSK
1 - 2
Tuzlaspor
07.04.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
3. Hafta
U14
13)
20817
Lapta TBSK
1 - 5
Mormenekşe GBSK
06.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
26. Hafta
A TAKIM
14)
20799
Alsancak Yeşilova SK
2 - 3
Mesarya SK
31.03.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
25. Hafta
A2
15)
20604
T. Ersalıcı Tepebaşı SK
0 - 3
Zümrütköy SK
24.03.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
2. Hafta
U14
16)
20512
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 0
Yeniboğaziçi DSK
23.03.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
24. Hafta
A2
17)
20600
Zümrütköy SK
1 - 3
Lefke TSK
17.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
1. Hafta
U14
18)
20634
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
2 - 0
Göçmenköy İYSK
16.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
1. Hafta
U14
19)
20573
Gönyeli SK
4 - 0
Ozanköy SK
16.03.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
23. Hafta
A2
20)
20410
Atoll Kozanköy SK
2 - 1
Ortaköy SK
10.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
16. Hafta
BTM
21)
20562
Lapta TBSK
2 - 1
Gönyeli SK
09.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
22. Hafta
A2
22)
20553
Binatlı YSK
0 - 3
M. Hacıali Yılmazköy SK
02.03.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
21. Hafta
A2
23)
20316
Yalova SK
1 - 0
Düzkaya KOSK
18.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
19. Hafta
A TAKIM
24)
20358
Mevlevi SK
0 - 4
Denizli SK
18.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
13. Hafta
BTM
25)
20343
Baf Ülkü Yurdu
2 - 0
Ozanköy SK
17.02.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
19. Hafta
A2
26)
20372
Küçük Kaymaklı TSK
0 - 0
Yenicami AK
16.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
Yarı Final 2. Maç
U16
27)
20339
Binatlı YSK
1 - 0
Mormenekşe GBSK
11.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
18. Hafta
A2
28)
20353
Denizli SK
3 - 1
Gülgün Süt Düzova GSK
11.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
12. Hafta
BTM
29)
20322
Doğan Türk Birliği
0 - 1
Mağusa Türk Gücü
10.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
18. Hafta
A2
30)
20253
Türkmenköy ASK
0 - 0
Pile TSK
04.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
11. Hafta
BTM
31)
20236
Hamitköy ŞHSK
0 - 7
Gönyeli SK
28.01.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
16. Hafta
A2
32)
20114
Doğan Türk Birliği
4 - 0
Taşkınköy SK
27.01.2024
HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
4. Hafta
KADIN
33)
20231
Düzkaya KOSK
3 - 1
Lapta TBSK
27.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
16. Hafta
A2
34)
20167
Türk Ocağı Limasol
2 - 2
Yalova SK
21.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
35)
20082
Doğukent SK
5 - 0
Lefke TSK
06.01.2024
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 1.Grup
10. Hafta
U16
36)
20084
Gönyeli SK
0 - 6
Yenicami AK
06.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
10. Hafta
U16
37)
19583
M. Hacıali Yılmazköy SK
3 - 2
Gönyeli SK
29.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
15. Hafta
A TAKIM
38)
19715
Karşıyaka SK
5 - 2
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
27.12.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
12. Hafta
A2
39)
19817
Baf Ülkü Yurdu
3 - 1
Hamitköy ŞHSK
24.12.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
14. Hafta
A2
40)
19728
Küçük Kaymaklı TSK
1 - 5
Yeniboğaziçi DSK
23.12.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
14. Hafta
A2
41)
20041
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1 - 2
Çetinkaya TSK
23.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
8. Hafta
U16
42)
19807
Binatlı YSK
7 - 0
Lapta TBSK
17.12.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
13. Hafta
A2
43)
19808
M. Hacıali Yılmazköy SK
3 - 1
Baf Ülkü Yurdu
16.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
13. Hafta
A2
44)
20027
Yalova SK
3 - 2
Lefke TSK
16.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 1.Grup
7. Hafta
U16
45)
19983
Denizli SK
2 - 1
Mevlevi SK
09.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
4. Hafta
BTM
46)
19793
M. Hacıali Yılmazköy SK
2 - 2
Geçitkale GSK
03.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
11. Hafta
A2
47)
19843
Ortaköy SK
2 - 0
Yalova SK
03.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 1.Grup
5. Hafta
U16
48)
19790
Yalova SK
0 - 2
Esentepe KKSK
02.12.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
11. Hafta
A2
49)
19969
Mevlevi SK
1 - 2
Gülgün Süt Düzova GSK
26.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
2. Hafta
BTM
50)
19695
Çetinkaya TSK
1 - 5
Göçmenköy İYSK
25.11.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
10. Hafta
A2
51)
19839
Doğukent SK
4 - 1
Ortaköy SK
19.11.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 1.Grup
4. Hafta
U16
52)
19778
M. Hacıali Yılmazköy SK
2 - 0
Düzkaya KOSK
18.11.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
9. Hafta
A2
53)
19868
Ozanköy SK
12 - 0
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
18.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
4. Hafta
U16
54)
19837
Baf Ülkü Yurdu
5 - 2
Doğukent SK
12.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 1.Grup
3. Hafta
U16
55)
19835
Lefke TSK
3 - 0
Ortaköy SK
12.11.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 1.Grup
3. Hafta
U16
56)
19682
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 3
Doğan Türk Birliği
11.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
8. Hafta
A2
57)
19518
Yalova SK
3 - 1
Ünimar Maraş GSK
05.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
7. Hafta
A TAKIM
58)
19762
Binatlı YSK
1 - 1
Hamitköy ŞHSK
04.11.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
7. Hafta
A2
59)
19661
Karşıyaka SK
0 - 2
Yenicami AK
29.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
6. Hafta
A2
60)
19831
Binatlı YSK
6 - 0
Ortaköy SK
28.10.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 1.Grup
1. Hafta
U16
61)
19653
Yenicami AK
13 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
22.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
5. Hafta
A2
62)
19650
Binatlı YSK
0 - 7
Dem s Cons. Çanakkale TSK
15.10.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
4. Hafta
A2
63)
19640
Gönyeli SK
1 - 0
Miracle Değirmenlik SK
08.10.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
3. Hafta
A2
64)
19477
Binatlı YSK
0 - 0
Girne Halk Evi
01.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
2. Hafta
A TAKIM
65)
19627
Baf Ülkü Yurdu
1 - 4
Miracle Değirmenlik SK
24.09.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
1. Hafta
A2
66)
19623
Yalova SK
1 - 3
Binatlı YSK
23.09.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
1. Hafta
A2
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması