ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

HAZAR ZİHNİ ÖZEN  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : LEFKOŞA
Doğum Tarihi : 22/06/2004
Uyruk : KKTC
Baba Adı : URAY
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10670
Klasman : C
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 21030 Taşkent TSK 0 - 0 Ağırdağ Boğaz TSK 25.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 3. Hafta BTM
2) 21043 Kırıkkale TSK 4 - 1 Akıncılar GSK 19.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 2. Hafta BTM
3) 20668 Yenicami AK 2 - 1 Gönyeli SK 18.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 9. Hafta U14
4) 21011 Çamlıbel SKD 6 - 1 Göksu Spor Derneği 12.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 1. Hafta BTM
5) 21056 Pergama SD 0 - 2 Evleksiz Uni. Güvercinlik İYSK 11.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup 1. Hafta BTM
6) 20663 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 0 - 4 Göçmenköy İYSK 11.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 8. Hafta U14
7) 20976 Baf Ülkü Yurdu 0 - 1 Düzkaya KOSK 05.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 30. Hafta A TAKIM
8) 20694 Ozanköy SK 1 - 0 Alsancak Yeşilova SK 04.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 7. Hafta U14
9) 20969 Alsancak Yeşilova SK 2 - 2 Pera L. Gençler Birliği SK 04.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 30. Hafta A2
10) 20920 Cihangir GSK 0 - 1 Türk Ocağı Limasol 27.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 29. Hafta A2
11) 20614 Serhatköy SK 3 - 1 Zümrütköy SK 21.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 1.Grup 5. Hafta U14
12) 20938 Baf Ülkü Yurdu 0 - 1 M. Hacıali Yılmazköy SK 20.04.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 28. Hafta A2
13) 20901 Yenicami AK 1 - 1 Göçmenköy İYSK 13.04.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 27. Hafta A2
14) 20646 Yenicami AK 8 - 0 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 13.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 4. Hafta U14
15) 20152 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 2 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 06.04.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 11. Hafta KADIN
16) 20151 Miracle Değirmenlik SK 0 - 5 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 06.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 11. Hafta KADIN
17) 20832 Dem s Cons. Çanakkale TSK 2 - 2 Ünimar Maraş GSK 31.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 25. Hafta A2
18) 20145 Küçük Kaymaklı TSK 8 - 1 Miracle Değirmenlik SK 30.03.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 10. Hafta KADIN
19) 20517 Karşıyaka SK 0 - 2 Doğan Türk Birliği 24.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 24. Hafta A2
20) 20676 Girne Halk Evi 3 - 3 Karşıyaka SK 24.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 2. Hafta U14
21) 20402 Zella Estate Yenierenköy 2 - 3 Kaplıca Karadeniz 61 SK 23.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 18. Hafta BTM
22) 20598 Serhatköy SK 0 - 6 Binatlı YSK 17.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 1.Grup 1. Hafta U14
23) 20636 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 2 - 0 Hamitköy ŞHSK 17.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 1. Hafta U14
24) 20397 Dörtyol SK 2 - 0 Tuzlaspor 17.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 17. Hafta BTM
25) 20502 Türk Ocağı Limasol 2 - 2 Göçmenköy İYSK 10.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 22. Hafta A2
26) 20134 Doğan Türk Birliği 2 - 2 Dem s Cons. Mağusa SA 09.03.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 8. Hafta KADIN
27) 20555 Gönyeli SK 2 - 0 Baf Ülkü Yurdu 03.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 21. Hafta A2
28) 20489 Doğan Türk Birliği 2 - 0 Yeniboğaziçi DSK 02.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 21. Hafta A2
29) 20377 Zella Estate Yenierenköy 3 - 4 Dörtyol SK 25.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 14. Hafta BTM
30) 20450 Ozanköy SK 2 - 2 Binatlı YSK 24.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 20. Hafta A2
31) 20129 Alsancak Yeşilova SK 1 - 0 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 24.02.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 7. Hafta KADIN
32) 20330 Alsancak Yeşilova SK 0 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 18.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
33) 20344 Lapta TBSK 2 - 0 Ünimar Maraş GSK 17.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 19. Hafta A2
34) 20370 Yenicami AK 1 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 12.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi Yarı Final 1. Maç U16
35) 20336 Düzkaya KOSK 1 - 0 Esentepe KKSK 11.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 18. Hafta A2
36) 20335 Hamitköy ŞHSK 1 - 1 Yalova SK 10.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 18. Hafta A2
37) 20285 Türk Ocağı Limasol 4 - 0 Doğan Türk Birliği 07.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi Çeyrek Final 2. Maç U16
38) 20243 Gönyeli SK 3 - 0 Düzkaya KOSK 04.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 17. Hafta A2
39) 20122 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 6 - 0 Miracle Değirmenlik SK 03.02.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 5. Hafta KADIN
40) 20281 Doğan Türk Birliği 3 - 3 Türk Ocağı Limasol 02.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi Çeyrek Final 1. Maç U16
41) 20179 Yeniboğaziçi DSK 1 - 1 Esentepe KKSK 28.01.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2. Tur U16
42) 20219 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 2 - 0 Lefke TSK 28.01.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 16. Hafta A2
43) 20234 Miracle Değirmenlik SK 5 - 0 Baf Ülkü Yurdu 27.01.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
44) 19813 Ozanköy SK 4 - 0 Girne Halk Evi 21.01.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 14. Hafta A2
45) 20008 Vadili TÇBSK 3 - 0 Demirhan SK 14.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 9. Hafta BTM
46) 20053 Türk Ocağı Limasol 1 - 3 Alsancak Yeşilova SK 30.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 9. Hafta U16
47) 20051 Doğan Türk Birliği 14 - 0 Girne Halk Evi 30.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 9. Hafta U16
48) 20058 Türkmenköy ASK 1 - 4 Mesarya SK 24.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 8. Hafta U16
49) 20068 Dörtyol SK 1 - 10 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 24.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 8. Hafta U16
50) 19809 Hamitköy ŞHSK 0 - 3 Ünimar Maraş GSK 17.12.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 13. Hafta A2
51) 20038 Gönyeli SK 0 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 17.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 7. Hafta U16
52) 19711 Küçük Kaymaklı TSK 3 - 1 Pera L. Gençler Birliği SK 10.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 12. Hafta A2
53) 20021 Dörtyol SK 2 - 1 Ünimar Maraş GSK 09.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 6. Hafta U16
54) 19794 Hamitköy ŞHSK 0 - 2 Miracle Değirmenlik SK 03.12.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 11. Hafta A2
55) 19856 Küçük Kaymaklı TSK 7 - 0 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 03.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 5. Hafta U16
56) 19786 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 M. Hacıali Yılmazköy SK 26.11.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 10. Hafta A2
57) 19685 Yenicami AK 5 - 1 Türk Ocağı Limasol 18.11.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 9. Hafta A2
58) 19853 Göçmenköy İYSK 0 - 0 Küçük Kaymaklı TSK 18.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 4. Hafta U16
59) 19851 Gönyeli SK 2 - 1 Göçmenköy İYSK 12.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 3. Hafta U16
60) 19679 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 1 Göçmenköy İYSK 11.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 8. Hafta A2
61) 19880 Miracle Değirmenlik SK 1 - 0 Esentepe KKSK 11.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 3. Hafta U16
62) 19674 Doğan Türk Birliği 2 - 0 Cihangir GSK 04.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 7. Hafta A2
63) 19757 Girne Halk Evi 2 - 1 Geçitkale GSK 04.11.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 7. Hafta A2
64) 19844 Çetinkaya TSK 0 - 7 Küçük Kaymaklı TSK 28.10.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 1. Hafta U16
65) 19654 Alsancak Yeşilova SK 3 - 1 Karşıyaka SK 22.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 5. Hafta A2
66) 19648 M. Hacıali Yılmazköy SK 0 - 3 Mormenekşe GBSK 14.10.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 4. Hafta A2
67) 19611 Mağusa Türk Gücü 3 - 1 Doğan Türk Birliği 08.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 3. Hafta A2
68) 19605 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 3 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 07.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 3. Hafta A2
69) 19633 Ozanköy SK 0 - 5 Ünimar Maraş GSK 01.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
70) 19596 Çetinkaya TSK 0 - 6 Lefke TSK 30.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 2. Hafta A2
71) 19592 Yenicami AK 4 - 1 Pera L. Gençler Birliği SK 24.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 1. Hafta A2
72) 19591 Göçmenköy İYSK 1 - 3 Yeniboğaziçi DSK 23.09.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 1. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması