English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
CEVDET MERTKAYA
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
Doğum Tarihi
:
19/11/1961
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10353
Bölge
:
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Lig
Hafta
Grup
1)
20947
Miracle Değirmenlik SK
9 - 0
Geçitkale GSK
28.04.2024
AKSA A2 1.Lig
29. Hafta
A2
2)
20899
Miracle Değirmenlik SK
4 - 0
Geçitkale GSK
28.04.2024
AKSA 1.Lig
29. Hafta
A TAKIM
3)
20904
Yeniboğaziçi DSK
4 - 0
Lefke TSK
13.04.2024
AKSA A2 Süper Lig
27. Hafta
A2
4)
20857
Yeniboğaziçi DSK
1 - 4
Lefke TSK
13.04.2024
AKSA Süper Lig
27. Hafta
A TAKIM
5)
20849
Türkmenköy ASK
1 - 2
Demirhan SK
07.04.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
Eleme Turu 2. Maç
BTM
6)
20812
Mormenekşe GBSK
5 - 1
Baf Ülkü Yurdu
31.03.2024
AKSA 1.Lig
25. Hafta
A TAKIM
7)
20422
Demirhan SK
0 - 5
Vadili TÇBSK
24.03.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
18. Hafta
BTM
8)
20402
Zella Estate Yenierenköy
2 - 3
Kaplıca Karadeniz 61 SK
23.03.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
18. Hafta
BTM
9)
20575
Mormenekşe GBSK
1 - 0
Geçitkale GSK
17.03.2024
AKSA A2 1.Lig
23. Hafta
A2
10)
20543
Mormenekşe GBSK
3 - 3
Geçitkale GSK
17.03.2024
AKSA 1.Lig
23. Hafta
A TAKIM
11)
20393
Pile TSK
2 - 0
Mehmetçik TÇBSK
09.03.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
16. Hafta
BTM
12)
20524
Dem s Cons. Çanakkale TSK
2 - 2
Hamitköy ŞHSK
04.03.2024
AKSA 1.Lig
21. Hafta
A TAKIM
13)
20378
Kaplıca Karadeniz 61 SK
1 - 1
Northernland Dipkarpaz SK
25.02.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
14. Hafta
BTM
14)
20375
Türkmenköy ASK
0 - 1
İncirli SK
24.02.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
14. Hafta
BTM
15)
20346
Mormenekşe GBSK
2 - 1
M. Hacıali Yılmazköy SK
17.02.2024
AKSA A2 1.Lig
19. Hafta
A2
16)
20314
Mormenekşe GBSK
1 - 1
M. Hacıali Yılmazköy SK
17.02.2024
AKSA 1.Lig
19. Hafta
A TAKIM
17)
20362
Kaplıca Karadeniz 61 SK
2 - 1
Dörtyol SK
11.02.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
12. Hafta
BTM
18)
20352
Demirhan SK
5 - 0
Mevlevi SK
10.02.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
12. Hafta
BTM
19)
20265
Gülgün Süt Düzova GSK
4 - 4
Mevlevi SK
04.02.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
11. Hafta
BTM
20)
20192
Mesarya SK
0 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
03.02.2024
AKSA Süper Lig
17. Hafta
A TAKIM
21)
20232
Geçitkale GSK
2 - 4
Ünimar Maraş GSK
27.01.2024
AKSA A2 1.Lig
16. Hafta
A2
22)
20200
Geçitkale GSK
2 - 0
Ünimar Maraş GSK
27.01.2024
AKSA 1.Lig
16. Hafta
A TAKIM
23)
20164
Cihangir GSK
4 - 0
Baf Ülkü Yurdu
21.01.2024
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
24)
19962
Kaplıca Karadeniz 61 SK
3 - 2
Zella Estate Yenierenköy
14.01.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
9. Hafta
BTM
25)
20000
Demirhan SK
0 - 3
Ortaköy SK
07.01.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
8. Hafta
BTM
26)
19994
Gülgün Süt Düzova GSK
2 - 1
Karaoğlanoğlu SK
30.12.2023
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
7. Hafta
BTM
27)
19727
Mesarya SK
2 - 4
Doğan Türk Birliği
23.12.2023
AKSA A2 Süper Lig
14. Hafta
A2
28)
19463
Mesarya SK
3 - 0
Doğan Türk Birliği
23.12.2023
AKSA Süper Lig
14. Hafta
A TAKIM
29)
19801
Ünimar Maraş GSK
2 - 2
M. Hacıali Yılmazköy SK
10.12.2023
AKSA A2 1.Lig
12. Hafta
A2
30)
19561
Ünimar Maraş GSK
1 - 1
M. Hacıali Yılmazköy SK
10.12.2023
AKSA 1.Lig
12. Hafta
A TAKIM
31)
19974
Gülgün Süt Düzova GSK
0 - 0
Denizli SK
03.12.2023
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
3. Hafta
BTM
32)
19930
Dörtyol SK
2 - 6
Kaplıca Karadeniz 61 SK
03.12.2023
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
3. Hafta
BTM
33)
19786
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
M. Hacıali Yılmazköy SK
26.11.2023
AKSA A2 1.Lig
10. Hafta
A2
34)
19546
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
M. Hacıali Yılmazköy SK
26.11.2023
AKSA 1.Lig
10. Hafta
A TAKIM
35)
19921
İncirli SK
0 - 2
Mehmetçik TÇBSK
19.11.2023
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
1. Hafta
BTM
36)
19683
Cihangir GSK
0 - 5
Yeniboğaziçi DSK
12.11.2023
AKSA A2 Süper Lig
8. Hafta
A2
37)
19419
Cihangir GSK
4 - 0
Yeniboğaziçi DSK
12.11.2023
AKSA Süper Lig
8. Hafta
A TAKIM
38)
19753
Ozanköy SK
3 - 1
Lapta TBSK
29.10.2023
AKSA A2 1.Lig
6. Hafta
A2
39)
19513
Ozanköy SK
2 - 2
Lapta TBSK
29.10.2023
AKSA 1.Lig
6. Hafta
A TAKIM
40)
19656
Mesarya SK
0 - 1
Lefke TSK
21.10.2023
AKSA A2 Süper Lig
5. Hafta
A2
41)
19392
Mesarya SK
1 - 0
Lefke TSK
21.10.2023
AKSA Süper Lig
5. Hafta
A TAKIM
42)
19651
Ünimar Maraş GSK
11 - 1
Lapta TBSK
15.10.2023
AKSA A2 1.Lig
4. Hafta
A2
43)
19497
Ünimar Maraş GSK
0 - 0
Lapta TBSK
15.10.2023
AKSA 1.Lig
4. Hafta
A TAKIM
44)
19607
Mesarya SK
2 - 0
Karşıyaka SK
07.10.2023
AKSA A2 Süper Lig
3. Hafta
A2
45)
19376
Mesarya SK
2 - 0
Karşıyaka SK
07.10.2023
AKSA Süper Lig
3. Hafta
A TAKIM
46)
19370
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
3 - 1
Türk Ocağı Limasol
01.10.2023
AKSA Süper Lig
2. Hafta
A TAKIM
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA Süper Lig Play-Out
188
AKSA 1.Lig Play-Off
189
AKSA 1.Lig Play-Out
190
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Ahmed Sami Topcan Kupası
32
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA Süper Lig Play-Out
188
AKSA 1.Lig Play-Off
189
AKSA 1.Lig Play-Out
190
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Ahmed Sami Topcan Kupası
32
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması