English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
SADIK ÖZBİLGEHAN
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
Doğum Tarihi
:
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10321
Bölge
:
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Lig
Hafta
Grup
1)
20971
Çetinkaya TSK
2 - 4
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
04.05.2024
AKSA A2 Süper Lig
30. Hafta
A2
2)
20963
Çetinkaya TSK
3 - 2
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
02.05.2024
AKSA Süper Lig
30. Hafta
A TAKIM
3)
20919
Yeniboğaziçi DSK
0 - 6
Küçük Kaymaklı TSK
27.04.2024
AKSA A2 Süper Lig
29. Hafta
A2
4)
20871
Yeniboğaziçi DSK
1 - 2
Küçük Kaymaklı TSK
27.04.2024
AKSA Süper Lig
29. Hafta
A TAKIM
5)
20939
Ünimar Maraş GSK
4 - 1
Hamitköy ŞHSK
20.04.2024
AKSA A2 1.Lig
28. Hafta
A2
6)
20889
Ünimar Maraş GSK
3 - 3
Hamitköy ŞHSK
20.04.2024
AKSA 1.Lig
28. Hafta
A TAKIM
7)
20931
Dem s Cons. Çanakkale TSK
3 - 1
Lapta TBSK
14.04.2024
AKSA A2 1.Lig
27. Hafta
A2
8)
20879
Dem s Cons. Çanakkale TSK
1 - 0
Lapta TBSK
14.04.2024
AKSA 1.Lig
27. Hafta
A TAKIM
9)
20835
Ünimar Maraş GSK
5 - 1
Binatlı YSK
06.04.2024
AKSA A2 1.Lig
26. Hafta
A2
10)
20819
Ünimar Maraş GSK
2 - 0
Binatlı YSK
06.04.2024
AKSA 1.Lig
26. Hafta
A TAKIM
11)
20800
Pera L. Gençler Birliği SK
1 - 3
Lefke TSK
31.03.2024
AKSA A2 Süper Lig
25. Hafta
A2
12)
20784
Pera L. Gençler Birliği SK
2 - 1
Lefke TSK
31.03.2024
AKSA Süper Lig
25. Hafta
A TAKIM
13)
20595
Yenicami AK
1 - 2
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
20.03.2024
Northernland Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final 2. Maç
A TAKIM
14)
20542
Girne Halk Evi
3 - 2
Ünimar Maraş GSK
17.03.2024
AKSA 1.Lig
23. Hafta
A TAKIM
15)
20507
Yenicami AK
0 - 0
Lefke TSK
16.03.2024
AKSA A2 Süper Lig
23. Hafta
A2
16)
20475
Yenicami AK
1 - 3
Lefke TSK
16.03.2024
AKSA Süper Lig
23. Hafta
A TAKIM
17)
20565
Hamitköy ŞHSK
0 - 1
Binatlı YSK
10.03.2024
AKSA A2 1.Lig
22. Hafta
A2
18)
20533
Hamitköy ŞHSK
0 - 1
Binatlı YSK
10.03.2024
AKSA 1.Lig
22. Hafta
A TAKIM
19)
20391
Tuzlaspor
2 - 3
Kaplıca Karadeniz 61 SK
09.03.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
16. Hafta
BTM
20)
20590
Karşıyaka SK
1 - 1
Miracle Değirmenlik SK
06.03.2024
Northernland Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final 1. Maç
A TAKIM
21)
20388
German Gold Akova Vuda
4 - 3
Zella Estate Yenierenköy
03.03.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
15. Hafta
BTM
22)
20488
Yenicami AK
0 - 1
Karşıyaka SK
02.03.2024
AKSA A2 Süper Lig
21. Hafta
A2
23)
20456
Yenicami AK
0 - 3
Karşıyaka SK
01.03.2024
AKSA Süper Lig
21. Hafta
A TAKIM
24)
20443
Yeniboğaziçi DSK
3 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
24.02.2024
AKSA A2 Süper Lig
20. Hafta
A2
25)
20427
Yeniboğaziçi DSK
1 - 4
Pera L. Gençler Birliği SK
24.02.2024
AKSA Süper Lig
20. Hafta
A TAKIM
26)
20347
Girne Halk Evi
0 - 2
Hamitköy ŞHSK
18.02.2024
AKSA A2 1.Lig
19. Hafta
A2
27)
20342
Dem s Cons. Çanakkale TSK
1 - 2
Binatlı YSK
17.02.2024
AKSA A2 1.Lig
19. Hafta
A2
28)
20310
Dem s Cons. Çanakkale TSK
1 - 2
Binatlı YSK
17.02.2024
AKSA 1.Lig
19. Hafta
A TAKIM
29)
20274
Yeniboğaziçi DSK
2 - 4
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
14.02.2024
Northernland Kıbrıs Kupası
2. Tur
A TAKIM
30)
20336
Düzkaya KOSK
1 - 0
Esentepe KKSK
11.02.2024
AKSA A2 1.Lig
18. Hafta
A2
31)
20304
Düzkaya KOSK
3 - 1
Esentepe KKSK
11.02.2024
AKSA 1.Lig
18. Hafta
A TAKIM
32)
20360
Tuzlaspor
2 - 1
Northernland Dipkarpaz SK
10.02.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
12. Hafta
BTM
33)
20243
Gönyeli SK
3 - 0
Düzkaya KOSK
04.02.2024
AKSA A2 1.Lig
17. Hafta
A2
34)
20211
Gönyeli SK
2 - 1
Düzkaya KOSK
04.02.2024
AKSA 1.Lig
17. Hafta
A TAKIM
35)
20251
German Gold Akova Vuda
0 - 0
Northernland Dipkarpaz SK
03.02.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
11. Hafta
BTM
36)
20220
Pera L. Gençler Birliği SK
0 - 4
Yenicami AK
28.01.2024
AKSA A2 Süper Lig
16. Hafta
A2
37)
20188
Pera L. Gençler Birliği SK
4 - 2
Yenicami AK
28.01.2024
AKSA Süper Lig
16. Hafta
A TAKIM
38)
20248
Tuzlaspor
0 - 1
German Gold Akova Vuda
27.01.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
10. Hafta
BTM
39)
20157
Mormenekşe GBSK
0 - 1
Göçmenköy İYSK
20.01.2024
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
40)
19959
German Gold Akova Vuda
1 - 1
Dörtyol SK
13.01.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
9. Hafta
BTM
41)
19735
Yeniboğaziçi DSK
2 - 1
Mesarya SK
07.01.2024
AKSA A2 Süper Lig
15. Hafta
A2
42)
19733
Pera L. Gençler Birliği SK
2 - 1
Alsancak Yeşilova SK
06.01.2024
AKSA A2 Süper Lig
15. Hafta
A2
43)
19468
Mağusa Türk Gücü
1 - 3
Yenicami AK
29.12.2023
AKSA Süper Lig
15. Hafta
A TAKIM
44)
19580
Mormenekşe GBSK
1 - 1
Girne Halk Evi
28.12.2023
AKSA 1.Lig
15. Hafta
A TAKIM
45)
19815
Gönyeli SK
2 - 1
Binatlı YSK
24.12.2023
AKSA A2 1.Lig
14. Hafta
A2
46)
19575
Gönyeli SK
2 - 0
Binatlı YSK
24.12.2023
AKSA 1.Lig
14. Hafta
A TAKIM
47)
19722
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
2 - 1
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
17.12.2023
AKSA A2 Süper Lig
13. Hafta
A2
48)
19458
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
2 - 3
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
17.12.2023
AKSA Süper Lig
13. Hafta
A TAKIM
49)
19984
Gülgün Süt Düzova GSK
0 - 7
Vadili TÇBSK
16.12.2023
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
5. Hafta
BTM
50)
19709
Göçmenköy İYSK
0 - 1
Yenicami AK
10.12.2023
AKSA A2 Süper Lig
12. Hafta
A2
51)
19445
Göçmenköy İYSK
3 - 1
Yenicami AK
10.12.2023
AKSA Süper Lig
12. Hafta
A TAKIM
52)
19937
Tuzlaspor
3 - 2
Türkmenköy ASK
09.12.2023
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
4. Hafta
BTM
53)
19703
Pera L. Gençler Birliği SK
6 - 1
Türk Ocağı Limasol
02.12.2023
AKSA A2 Süper Lig
11. Hafta
A2
54)
19439
Pera L. Gençler Birliği SK
1 - 2
Türk Ocağı Limasol
02.12.2023
AKSA Süper Lig
11. Hafta
A TAKIM
55)
19693
Küçük Kaymaklı TSK
0 - 0
Yenicami AK
25.11.2023
AKSA A2 Süper Lig
10. Hafta
A2
56)
19429
Küçük Kaymaklı TSK
3 - 2
Yenicami AK
25.11.2023
AKSA Süper Lig
10. Hafta
A TAKIM
57)
19919
German Gold Akova Vuda
0 - 1
Tuzlaspor
19.11.2023
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
1. Hafta
BTM
58)
19685
Yenicami AK
5 - 1
Türk Ocağı Limasol
18.11.2023
AKSA A2 Süper Lig
9. Hafta
A2
59)
19421
Yenicami AK
4 - 2
Türk Ocağı Limasol
18.11.2023
AKSA Süper Lig
9. Hafta
A TAKIM
60)
19765
Ünimar Maraş GSK
1 - 0
Girne Halk Evi
11.11.2023
AKSA A2 1.Lig
8. Hafta
A2
61)
19525
Ünimar Maraş GSK
3 - 0
Girne Halk Evi
11.11.2023
AKSA 1.Lig
8. Hafta
A TAKIM
62)
19673
Pera L. Gençler Birliği SK
2 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
04.11.2023
AKSA A2 Süper Lig
7. Hafta
A2
63)
19409
Pera L. Gençler Birliği SK
2 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
04.11.2023
AKSA Süper Lig
7. Hafta
A TAKIM
64)
19751
Ünimar Maraş GSK
1 - 2
Esentepe KKSK
28.10.2023
AKSA A2 1.Lig
6. Hafta
A2
65)
19511
Ünimar Maraş GSK
0 - 1
Esentepe KKSK
28.10.2023
AKSA 1.Lig
6. Hafta
A TAKIM
66)
19655
Göçmenköy İYSK
1 - 3
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
21.10.2023
AKSA A2 Süper Lig
5. Hafta
A2
67)
19391
Göçmenköy İYSK
0 - 3
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
21.10.2023
AKSA Süper Lig
5. Hafta
A TAKIM
68)
19645
Ozanköy SK
0 - 3
Baf Ülkü Yurdu
14.10.2023
AKSA A2 1.Lig
4. Hafta
A2
69)
19498
Ozanköy SK
3 - 1
Baf Ülkü Yurdu
14.10.2023
AKSA 1.Lig
4. Hafta
A TAKIM
70)
19639
Mormenekşe GBSK
0 - 0
Binatlı YSK
07.10.2023
AKSA A2 1.Lig
3. Hafta
A2
71)
19484
Mormenekşe GBSK
2 - 1
Binatlı YSK
07.10.2023
AKSA 1.Lig
3. Hafta
A TAKIM
72)
19597
Yeniboğaziçi DSK
0 - 0
Alsancak Yeşilova SK
30.09.2023
AKSA A2 Süper Lig
2. Hafta
A2
73)
19366
Yeniboğaziçi DSK
2 - 3
Alsancak Yeşilova SK
30.09.2023
AKSA Süper Lig
2. Hafta
A TAKIM
74)
19592
Yenicami AK
4 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
24.09.2023
AKSA A2 Süper Lig
1. Hafta
A2
75)
19353
Yenicami AK
3 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
24.09.2023
AKSA Süper Lig
1. Hafta
A TAKIM
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA Süper Lig Play-Out
188
AKSA 1.Lig Play-Off
189
AKSA 1.Lig Play-Out
190
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Ahmed Sami Topcan Kupası
32
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA Süper Lig Play-Out
188
AKSA 1.Lig Play-Off
189
AKSA 1.Lig Play-Out
190
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Ahmed Sami Topcan Kupası
32
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması