English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
NAZIM SERKAN BURGUL
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
LEFKOŞA
Doğum Tarihi
:
29/04/1971
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10316
Bölge
:
Sezon:
2024-2025
18
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Lig
Hafta
Grup
1)
21164
Aslanköy GSD
5 - 2
Gaziköy SK
14.07.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
10. Hafta
BTM
2)
21176
Korkuteli GD
1 - 4
Akdoğan SK
06.07.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
9. Hafta
BTM
3)
21159
Kırıkkale TSK
3 - 0
Gaziköy SK
30.06.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
8. Hafta
BTM
4)
21217
Akçay SK
1 - 3
Doğancı SK
26.06.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
10. Hafta
BTM
5)
21151
Kırıkkale TSK
4 - 0
Dilekkaya ASK
14.06.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
6. Hafta
BTM
6)
21038
Ağırdağ Boğaz TSK
1 - 1
Bahçeli SK
09.06.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
5. Hafta
BTM
7)
21020
Tatlısu HOBSK
3 - 2
Akdeniz KSD
02.06.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
4. Hafta
BTM
8)
21048
Dilekkaya ASK
4 - 1
Gaziköy SK
01.06.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
4. Hafta
BTM
9)
21061
Akdoğan SK
1 - 2
Pergama SD
25.05.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
3. Hafta
BTM
10)
21042
Gaziköy SK
5 - 0
Doğukent SK
18.05.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
2. Hafta
BTM
11)
21040
Doğukent SK
2 - 6
Aslanköy GSD
12.05.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
1. Hafta
BTM
12)
20974
Esentepe KKSK
0 - 0
Binatlı YSK
05.05.2024
AKSA 1.Lig
30. Hafta
A TAKIM
13)
20954
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
4 - 1
Küçük Kaymaklı TSK
28.04.2024
Puma Kadınlar Ligi
Yarı Final 1. Maç
KADIN
14)
20911
Küçük Kaymaklı TSK
1 - 3
Doğan Türk Birliği
21.04.2024
AKSA A2 Süper Lig
28. Hafta
A2
15)
20864
Küçük Kaymaklı TSK
0 - 4
Doğan Türk Birliği
21.04.2024
AKSA Süper Lig
28. Hafta
A TAKIM
16)
20791
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
4 - 0
Yeniboğaziçi DSK
09.04.2024
AKSA Süper Lig
26. Hafta
A TAKIM
17)
20847
Demirhan SK
1 - 1
Türkmenköy ASK
31.03.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
Eleme Turu 1. Maç
BTM
18)
20483
Türk Ocağı Limasol
0 - 3
Yenicami AK
24.03.2024
AKSA Süper Lig
24. Hafta
A TAKIM
19)
20511
Mesarya SK
2 - 3
Çetinkaya TSK
17.03.2024
AKSA A2 Süper Lig
23. Hafta
A2
20)
20479
Mesarya SK
2 - 3
Çetinkaya TSK
17.03.2024
AKSA Süper Lig
23. Hafta
A TAKIM
21)
20413
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
5 - 0
Mevlevi SK
10.03.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
16. Hafta
BTM
22)
20412
Karaoğlanoğlu SK
2 - 1
Gülgün Süt Düzova GSK
10.03.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
16. Hafta
BTM
23)
20495
Küçük Kaymaklı TSK
2 - 1
Çetinkaya TSK
03.03.2024
AKSA A2 Süper Lig
21. Hafta
A2
24)
20463
Küçük Kaymaklı TSK
2 - 0
Çetinkaya TSK
03.03.2024
AKSA Süper Lig
21. Hafta
A TAKIM
25)
20454
Miracle Değirmenlik SK
8 - 1
Yalova SK
25.02.2024
AKSA A2 1.Lig
20. Hafta
A2
26)
20438
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Yalova SK
25.02.2024
AKSA 1.Lig
20. Hafta
A TAKIM
27)
20301
Göçmenköy İYSK
2 - 1
Karşıyaka SK
19.02.2024
AKSA Süper Lig
19. Hafta
A TAKIM
28)
20341
Ozanköy SK
0 - 1
Dem s Cons. Çanakkale TSK
11.02.2024
AKSA A2 1.Lig
18. Hafta
A2
29)
20309
Ozanköy SK
0 - 2
Dem s Cons. Çanakkale TSK
11.02.2024
AKSA 1.Lig
18. Hafta
A TAKIM
30)
20196
Türk Ocağı Limasol
2 - 11
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
04.02.2024
AKSA Süper Lig
17. Hafta
A TAKIM
31)
20182
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1 - 3
Küçük Kaymaklı TSK
26.01.2024
AKSA Süper Lig
16. Hafta
A TAKIM
32)
20166
Lapta TBSK
1 - 2
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
21.01.2024
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
33)
19736
Cihangir GSK
0 - 0
Küçük Kaymaklı TSK
07.01.2024
AKSA A2 Süper Lig
15. Hafta
A2
34)
20154
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
2 - 0
Dem s Cons. Mağusa SA
03.01.2024
Kadınlar Süper Kupa
Final
KADIN
35)
19474
Karşıyaka SK
2 - 0
Lefke TSK
29.12.2023
AKSA Süper Lig
15. Hafta
A TAKIM
36)
19729
Türk Ocağı Limasol
2 - 1
Cihangir GSK
24.12.2023
AKSA A2 Süper Lig
14. Hafta
A2
37)
19945
Türkmenköy ASK
1 - 3
Dörtyol SK
23.12.2023
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
6. Hafta
BTM
38)
19566
Dem s Cons. Çanakkale TSK
2 - 0
Gönyeli SK
16.12.2023
AKSA 1.Lig
13. Hafta
A TAKIM
39)
19799
Lapta TBSK
1 - 5
Dem s Cons. Çanakkale TSK
10.12.2023
AKSA A2 1.Lig
12. Hafta
A2
40)
19559
Lapta TBSK
1 - 1
Dem s Cons. Çanakkale TSK
10.12.2023
AKSA 1.Lig
12. Hafta
A TAKIM
41)
19794
Hamitköy ŞHSK
0 - 2
Miracle Değirmenlik SK
03.12.2023
AKSA A2 1.Lig
11. Hafta
A2
42)
19554
Hamitköy ŞHSK
1 - 2
Miracle Değirmenlik SK
03.12.2023
AKSA 1.Lig
11. Hafta
A TAKIM
43)
19699
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1 - 5
Cihangir GSK
26.11.2023
AKSA A2 Süper Lig
10. Hafta
A2
44)
19435
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
2 - 4
Cihangir GSK
26.11.2023
AKSA Süper Lig
10. Hafta
A TAKIM
45)
19775
Esentepe KKSK
3 - 1
Gönyeli SK
18.11.2023
AKSA A2 1.Lig
9. Hafta
A2
46)
19535
Esentepe KKSK
1 - 0
Gönyeli SK
18.11.2023
AKSA 1.Lig
9. Hafta
A TAKIM
47)
19763
M. Hacıali Yılmazköy SK
4 - 5
Ozanköy SK
04.11.2023
AKSA A2 1.Lig
7. Hafta
A2
48)
19523
M. Hacıali Yılmazköy SK
0 - 0
Ozanköy SK
04.11.2023
AKSA 1.Lig
7. Hafta
A TAKIM
49)
19666
Cihangir GSK
1 - 3
Pera L. Gençler Birliği SK
28.10.2023
AKSA A2 Süper Lig
6. Hafta
A2
50)
19402
Cihangir GSK
3 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
28.10.2023
AKSA Süper Lig
6. Hafta
A TAKIM
51)
19740
Mormenekşe GBSK
1 - 0
Hamitköy ŞHSK
21.10.2023
AKSA A2 1.Lig
5. Hafta
A2
52)
19500
Mormenekşe GBSK
3 - 5
Hamitköy ŞHSK
21.10.2023
AKSA 1.Lig
5. Hafta
A TAKIM
53)
19382
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
2 - 1
Alsancak Yeşilova SK
16.10.2023
AKSA Süper Lig
4. Hafta
A TAKIM
54)
19612
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 3
Alsancak Yeşilova SK
15.10.2023
AKSA A2 Süper Lig
4. Hafta
A2
55)
19364
Pera L. Gençler Birliği SK
0 - 5
Mağusa Türk Gücü
02.10.2023
AKSA Süper Lig
2. Hafta
A TAKIM
56)
19620
Esentepe KKSK
3 - 0
M. Hacıali Yılmazköy SK
23.09.2023
AKSA A2 1.Lig
1. Hafta
A2
57)
19358
Esentepe KKSK
1 - 1
M. Hacıali Yılmazköy SK
23.09.2023
AKSA 1.Lig
1. Hafta
A TAKIM
Fikstürler
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puan Cetvelleri
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması