English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
MUSTAFA BACAVUZ
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
HAMİTKÖY
Doğum Tarihi
:
20/06/1967
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
HÜSEYİN
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10311
Bölge
:
LEFKOŞA
Sezon:
2024-2025
18
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Lig
Hafta
Grup
1)
21185
Boğaziçi SK
1 - 3
Serdarlı GB
07.07.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
9. Hafta
BTM
2)
21155
Doğukent SK
0 - 3
Gaziköy SK
23.06.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
7. Hafta
BTM
3)
21102
Ozanköy SK
1 - 3
Ünimar Maraş GSK
11.05.2024
AKSA 1.Lig Play-Out
1. Hafta
A TAKIM
4)
20965
Yenicami AK
0 - 8
Mağusa Türk Gücü
04.05.2024
AKSA A2 Süper Lig
30. Hafta
A2
5)
20957
Yenicami AK
1 - 1
Mağusa Türk Gücü
04.05.2024
AKSA Süper Lig
30. Hafta
A TAKIM
6)
20909
Türk Ocağı Limasol
1 - 1
Yeniboğaziçi DSK
20.04.2024
AKSA A2 Süper Lig
28. Hafta
A2
7)
20862
Türk Ocağı Limasol
1 - 4
Yeniboğaziçi DSK
20.04.2024
AKSA Süper Lig
28. Hafta
A TAKIM
8)
20802
Türk Ocağı Limasol
3 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
06.04.2024
AKSA A2 Süper Lig
26. Hafta
A2
9)
20786
Türk Ocağı Limasol
0 - 3
Pera L. Gençler Birliği SK
06.04.2024
AKSA Süper Lig
26. Hafta
A TAKIM
10)
20826
M. Hacıali Yılmazköy SK
2 - 5
Miracle Değirmenlik SK
30.03.2024
AKSA A2 1.Lig
25. Hafta
A2
11)
20810
M. Hacıali Yılmazköy SK
0 - 0
Miracle Değirmenlik SK
30.03.2024
AKSA 1.Lig
25. Hafta
A TAKIM
12)
20487
Çetinkaya TSK
1 - 4
Cihangir GSK
25.03.2024
AKSA Süper Lig
24. Hafta
A TAKIM
13)
20418
Ortaköy SK
0 - 0
Demirhan SK
16.03.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
17. Hafta
BTM
14)
20472
Göçmenköy İYSK
4 - 2
Küçük Kaymaklı TSK
15.03.2024
AKSA Süper Lig
23. Hafta
A TAKIM
15)
20467
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1 - 5
Pera L. Gençler Birliği SK
08.03.2024
AKSA Süper Lig
22. Hafta
A TAKIM
16)
20405
Ortaköy SK
1 - 2
Karaoğlanoğlu SK
02.03.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
15. Hafta
BTM
17)
20520
Girne Halk Evi
0 - 1
Miracle Değirmenlik SK
01.03.2024
AKSA 1.Lig
21. Hafta
A TAKIM
18)
20441
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
4 - 1
Yenicami AK
24.02.2024
AKSA A2 Süper Lig
20. Hafta
A2
19)
20425
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 0
Yenicami AK
24.02.2024
AKSA Süper Lig
20. Hafta
A TAKIM
20)
20328
Küçük Kaymaklı TSK
3 - 1
Lefke TSK
18.02.2024
AKSA A2 Süper Lig
19. Hafta
A2
21)
20296
Küçük Kaymaklı TSK
2 - 1
Lefke TSK
18.02.2024
AKSA Süper Lig
19. Hafta
A TAKIM
22)
20271
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 0
Cihangir GSK
14.02.2024
Northernland Kıbrıs Kupası
2. Tur
A TAKIM
23)
20286
Çetinkaya TSK
1 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
09.02.2024
AKSA Süper Lig
18. Hafta
A TAKIM
24)
20193
Küçük Kaymaklı TSK
0 - 3
Karşıyaka SK
03.02.2024
AKSA Süper Lig
17. Hafta
A TAKIM
25)
20159
Mağusa Türk Gücü
4 - 1
M. Hacıali Yılmazköy SK
20.01.2024
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
26)
19470
Doğan Türk Birliği
1 - 0
Göçmenköy İYSK
28.12.2023
AKSA Süper Lig
15. Hafta
A TAKIM
27)
19811
Miracle Değirmenlik SK
6 - 0
Ozanköy SK
16.12.2023
AKSA A2 1.Lig
13. Hafta
A2
28)
19571
Miracle Değirmenlik SK
4 - 1
Ozanköy SK
16.12.2023
AKSA 1.Lig
13. Hafta
A TAKIM
29)
19706
Cihangir GSK
3 - 1
Karşıyaka SK
02.12.2023
AKSA A2 Süper Lig
11. Hafta
A2
30)
19442
Cihangir GSK
1 - 1
Karşıyaka SK
02.12.2023
AKSA Süper Lig
11. Hafta
A TAKIM
31)
19431
Çetinkaya TSK
1 - 1
Göçmenköy İYSK
24.11.2023
AKSA Süper Lig
10. Hafta
A TAKIM
32)
19965
Ortaköy SK
1 - 0
Mevlevi SK
19.11.2023
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
1. Hafta
BTM
33)
19691
Cihangir GSK
8 - 0
Çetinkaya TSK
18.11.2023
AKSA A2 Süper Lig
9. Hafta
A2
34)
19427
Cihangir GSK
2 - 1
Çetinkaya TSK
18.11.2023
AKSA Süper Lig
9. Hafta
A TAKIM
35)
19677
Lefke TSK
0 - 1
Yenicami AK
11.11.2023
AKSA A2 Süper Lig
8. Hafta
A2
36)
19413
Lefke TSK
2 - 0
Yenicami AK
11.11.2023
AKSA Süper Lig
8. Hafta
A TAKIM
37)
19748
Düzkaya KOSK
0 - 0
Mormenekşe GBSK
28.10.2023
AKSA A2 1.Lig
6. Hafta
A2
38)
19508
Düzkaya KOSK
2 - 2
Mormenekşe GBSK
28.10.2023
AKSA 1.Lig
6. Hafta
A TAKIM
39)
19744
Gönyeli SK
4 - 0
Ünimar Maraş GSK
21.10.2023
AKSA A2 1.Lig
5. Hafta
A2
40)
19504
Gönyeli SK
3 - 1
Ünimar Maraş GSK
21.10.2023
AKSA 1.Lig
5. Hafta
A TAKIM
41)
19613
Çetinkaya TSK
1 - 3
Türk Ocağı Limasol
14.10.2023
AKSA A2 Süper Lig
4. Hafta
A2
42)
19386
Çetinkaya TSK
3 - 0
Türk Ocağı Limasol
14.10.2023
AKSA Süper Lig
4. Hafta
A TAKIM
43)
19373
Yenicami AK
4 - 3
Yeniboğaziçi DSK
06.10.2023
AKSA Süper Lig
3. Hafta
A TAKIM
44)
19631
Miracle Değirmenlik SK
11 - 2
Lapta TBSK
30.09.2023
AKSA A2 1.Lig
2. Hafta
A2
45)
19481
Miracle Değirmenlik SK
5 - 1
Lapta TBSK
30.09.2023
AKSA 1.Lig
2. Hafta
A TAKIM
46)
19590
Küçük Kaymaklı TSK
5 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
23.09.2023
AKSA A2 Süper Lig
1. Hafta
A2
47)
19352
Küçük Kaymaklı TSK
1 - 2
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
23.09.2023
AKSA Süper Lig
1. Hafta
A TAKIM
Fikstürler
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puan Cetvelleri
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması