ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

ALPER ALİGÜLLÜ  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : K. KAYMAKLI
Doğum Tarihi : 15/09/1951
Uyruk : KKTC
Baba Adı : Naim
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10288
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Lig Hafta Grup
1) 21160 Kırıkkale TSK 0 - 5 Aslanköy GSD 07.07.2024 Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 9. Hafta BTM
2) 21175 Evleksiz Uni. Güvercinlik İYSK 6 - 1 Alaniçi YSK 06.07.2024 Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup 9. Hafta BTM
3) 21173 Evleksiz Uni. Güvercinlik İYSK 9 - 0 Mutluyaka HSK 30.06.2024 Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup 8. Hafta BTM
4) 21128 Göksu Spor Derneği 0 - 8 T. Ersalıcı Tepebaşı SK 29.06.2024 Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 8. Hafta BTM
5) 21126 Tatlısu HOBSK 0 - 3 T. Ersalıcı Tepebaşı SK 23.06.2024 Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 7. Hafta BTM
6) 21170 Akdoğan SK 2 - 0 Mutluyaka HSK 22.06.2024 Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup 7. Hafta BTM
7) 21153 Aslanköy GSD 9 - 0 Doğukent SK 15.06.2024 Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 6. Hafta BTM
8) 21121 Eurocoast Sadrazam Kayalar SK 3 - 0 Tatlısu HOBSK 14.06.2024 Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 6. Hafta BTM
9) 21097 Büyükkonuk SKD 0 - 8 Çalıkuşu Grup Yedikonuk SK 11.06.2024 Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup 5. Hafta BTM
10) 21051 Gaziköy SK 1 - 0 Aslanköy GSD 09.06.2024 Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 5. Hafta BTM
11) 21067 Korkuteli GD 1 - 2 Pergama SD 08.06.2024 Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup 5. Hafta BTM
12) 21049 Aslanköy GSD 7 - 1 Kırıkkale TSK 02.06.2024 Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 4. Hafta BTM
13) 21079 Serdarlı GB 2 - 1 Boğaziçi SK 01.06.2024 Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup 4. Hafta BTM
14) 21046 Doğukent SK 1 - 2 Dilekkaya ASK 26.05.2024 Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 3. Hafta BTM
15) 21106 Geçitkale GSK 2 - 3 Ünimar Maraş GSK 19.05.2024 AKSA 1.Lig Play-Out 3. Hafta A TAKIM
16) 21104 Ozanköy SK 0 - 0 Geçitkale GSK 15.05.2024 AKSA 1.Lig Play-Out 2. Hafta A TAKIM
17) 21114 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 2 - 0 Doğan Türk Birliği 13.05.2024 Puma Kadınlar Ligi Final KADIN
18) 21024 Dağyolu SK 1 - 2 Taşkent TSK 12.05.2024 Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 1. Hafta BTM
19) 20956 Türk Ocağı Limasol 1 - 7 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 04.05.2024 AKSA Süper Lig 30. Hafta A TAKIM
20) 20942 Girne Halk Evi 1 - 6 Ozanköy SK 28.04.2024 AKSA A2 1.Lig 29. Hafta A2
21) 20893 Girne Halk Evi 1 - 2 Ozanköy SK 28.04.2024 AKSA 1.Lig 29. Hafta A TAKIM
22) 20934 Esentepe KKSK 0 - 2 Mormenekşe GBSK 20.04.2024 AKSA A2 1.Lig 28. Hafta A2
23) 20884 Esentepe KKSK 0 - 1 Mormenekşe GBSK 20.04.2024 AKSA 1.Lig 28. Hafta A TAKIM
24) 20932 M. Hacıali Yılmazköy SK 2 - 2 Ünimar Maraş GSK 14.04.2024 AKSA A2 1.Lig 27. Hafta A2
25) 20881 M. Hacıali Yılmazköy SK 3 - 0 Ünimar Maraş GSK 14.04.2024 AKSA 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
26) 20837 Gönyeli SK 6 - 1 Girne Halk Evi 07.04.2024 AKSA A2 1.Lig 26. Hafta A2
27) 20821 Gönyeli SK 4 - 1 Girne Halk Evi 07.04.2024 AKSA 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
28) 20809 Binatlı YSK 5 - 3 Geçitkale GSK 30.03.2024 AKSA 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
29) 20517 Karşıyaka SK 0 - 2 Doğan Türk Birliği 24.03.2024 AKSA A2 Süper Lig 24. Hafta A2
30) 20485 Karşıyaka SK 0 - 3 Doğan Türk Birliği 24.03.2024 AKSA Süper Lig 24. Hafta A TAKIM
31) 20400 Dörtyol SK 1 - 3 German Gold Akova Vuda 23.03.2024 Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 18. Hafta BTM
32) 20579 Geçitkale GSK 3 - 2 Dem s Cons. Çanakkale TSK 23.03.2024 AKSA A2 1.Lig 24. Hafta A2
33) 20506 Yeniboğaziçi DSK 2 - 2 Cihangir GSK 16.03.2024 AKSA A2 Süper Lig 23. Hafta A2
34) 20474 Yeniboğaziçi DSK 0 - 1 Cihangir GSK 16.03.2024 AKSA Süper Lig 23. Hafta A TAKIM
35) 20410 Atoll Kozanköy SK 2 - 1 Ortaköy SK 10.03.2024 Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 16. Hafta BTM
36) 20389 İncirli SK 0 - 6 Dörtyol SK 09.03.2024 Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 16. Hafta BTM
37) 20494 Mesarya SK 7 - 1 Türk Ocağı Limasol 03.03.2024 AKSA A2 Süper Lig 21. Hafta A2
38) 20462 Mesarya SK 3 - 1 Türk Ocağı Limasol 03.03.2024 AKSA Süper Lig 21. Hafta A TAKIM
39) 20383 Demirhan SK 0 - 0 Denizli SK 25.02.2024 Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 14. Hafta BTM
40) 20379 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 1 - 2 Ortaköy SK 24.02.2024 Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 14. Hafta BTM
41) 20315 Girne Halk Evi 1 - 0 Hamitköy ŞHSK 18.02.2024 AKSA 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
42) 20333 Göçmenköy İYSK 3 - 2 Karşıyaka SK 17.02.2024 AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
43) 20338 Geçitkale GSK 8 - 0 Lapta TBSK 11.02.2024 AKSA A2 1.Lig 18. Hafta A2
44) 20306 Geçitkale GSK 4 - 1 Lapta TBSK 11.02.2024 AKSA 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
45) 20334 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 Gönyeli SK 10.02.2024 AKSA A2 1.Lig 18. Hafta A2
46) 20245 Lapta TBSK 0 - 3 Miracle Değirmenlik SK 04.02.2024 AKSA A2 1.Lig 17. Hafta A2
47) 20213 Lapta TBSK 0 - 6 Miracle Değirmenlik SK 04.02.2024 AKSA 1.Lig 17. Hafta A TAKIM
48) 20263 Karaoğlanoğlu SK 1 - 0 Vadili TÇBSK 03.02.2024 Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 11. Hafta BTM
49) 20234 Miracle Değirmenlik SK 5 - 0 Baf Ülkü Yurdu 27.01.2024 AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
50) 20202 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 Baf Ülkü Yurdu 27.01.2024 AKSA 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
51) 20168 Düzkaya KOSK 2 - 2 Mesarya SK 21.01.2024 Northernland Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
52) 19738 Karşıyaka SK 2 - 0 Lefke TSK 07.01.2024 AKSA A2 Süper Lig 15. Hafta A2
53) 19472 Cihangir GSK 1 - 0 Küçük Kaymaklı TSK 29.12.2023 AKSA Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
54) 19816 Lapta TBSK 2 - 8 M. Hacıali Yılmazköy SK 24.12.2023 AKSA A2 1.Lig 14. Hafta A2
55) 19819 Geçitkale GSK 1 - 2 Miracle Değirmenlik SK 23.12.2023 AKSA A2 1.Lig 14. Hafta A2
56) 19579 Geçitkale GSK 1 - 3 Miracle Değirmenlik SK 23.12.2023 AKSA 1.Lig 14. Hafta A TAKIM
57) 19940 Dörtyol SK 5 - 0 Zella Estate Yenierenköy 17.12.2023 Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 5. Hafta BTM
58) 19941 İncirli SK 0 - 0 Türkmenköy ASK 17.12.2023 Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 5. Hafta BTM
59) 19797 Esentepe KKSK 0 - 2 Girne Halk Evi 10.12.2023 AKSA A2 1.Lig 12. Hafta A2
60) 19557 Esentepe KKSK 2 - 1 Girne Halk Evi 10.12.2023 AKSA 1.Lig 12. Hafta A TAKIM
61) 19549 Girne Halk Evi 1 - 5 Gönyeli SK 03.12.2023 AKSA 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
62) 19698 Karşıyaka SK 2 - 3 Yeniboğaziçi DSK 26.11.2023 AKSA A2 Süper Lig 10. Hafta A2
63) 19434 Karşıyaka SK 3 - 2 Yeniboğaziçi DSK 26.11.2023 AKSA Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
64) 19688 Pera L. Gençler Birliği SK 2 - 5 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 19.11.2023 AKSA A2 Süper Lig 9. Hafta A2
65) 19424 Pera L. Gençler Birliği SK 0 - 3 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 19.11.2023 AKSA Süper Lig 9. Hafta A TAKIM
66) 19770 Düzkaya KOSK 4 - 0 Binatlı YSK 12.11.2023 AKSA A2 1.Lig 8. Hafta A2
67) 19530 Düzkaya KOSK 3 - 0 Binatlı YSK 12.11.2023 AKSA 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
68) 19759 Esentepe KKSK 3 - 0 Baf Ülkü Yurdu 05.11.2023 AKSA A2 1.Lig 7. Hafta A2
69) 19519 Esentepe KKSK 3 - 0 Baf Ülkü Yurdu 05.11.2023 AKSA 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
70) 19755 M. Hacıali Yılmazköy SK 1 - 1 Binatlı YSK 29.10.2023 AKSA A2 1.Lig 6. Hafta A2
71) 19515 M. Hacıali Yılmazköy SK 1 - 1 Binatlı YSK 29.10.2023 AKSA 1.Lig 6. Hafta A TAKIM
72) 19395 Doğan Türk Birliği 2 - 0 Çetinkaya TSK 21.10.2023 AKSA Süper Lig 5. Hafta A TAKIM
73) 19649 Hamitköy ŞHSK 1 - 2 Girne Halk Evi 15.10.2023 AKSA A2 1.Lig 4. Hafta A2
74) 19493 Hamitköy ŞHSK 1 - 1 Girne Halk Evi 15.10.2023 AKSA 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
75) 19378 Türk Ocağı Limasol 0 - 0 Lefke TSK 08.10.2023 AKSA Süper Lig 3. Hafta A TAKIM
76) 19633 Ozanköy SK 0 - 5 Ünimar Maraş GSK 01.10.2023 AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
77) 19483 Ozanköy SK 2 - 1 Ünimar Maraş GSK 01.10.2023 AKSA 1.Lig 2. Hafta A TAKIM
78) 19626 Mormenekşe GBSK 2 - 1 Ozanköy SK 24.09.2023 AKSA A2 1.Lig 1. Hafta A2
79) 19361 Mormenekşe GBSK 2 - 2 Ozanköy SK 24.09.2023 AKSA 1.Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması