English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
SEMİH ÜNALDI
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
karaisali
Doğum Tarihi
:
21/10/1994
Statü
:
YYS
Baba Adı
:
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
107780
Kulüp
:
Miracle Değirmenlik SK
Kayıt Tarihi
:
02/10/2007
Lisans Veriliş Tarihi
:
11/08/2023
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Maçlar
Attığı Goller
Kartlar
Oyuncu Hareketleri
Genel
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Saat
Lig
Hafta
Grup
1)
20551
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Binatlı YSK
24.03.2024
14:00
AKSA 1.Lig
24. Hafta
A TAKIM
2)
20594
Miracle Değirmenlik SK
0 - 1
Karşıyaka SK
20.03.2024
14:00
Northernland Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final 2. Maç
A TAKIM
3)
20538
Dem s Cons. Çanakkale TSK
2 - 4
Miracle Değirmenlik SK
16.03.2024
14:00
AKSA 1.Lig
23. Hafta
A TAKIM
4)
20534
Miracle Değirmenlik SK
0 - 0
Mormenekşe GBSK
10.03.2024
14:00
AKSA 1.Lig
22. Hafta
A TAKIM
5)
20590
Karşıyaka SK
1 - 1
Miracle Değirmenlik SK
06.03.2024
14:00
Northernland Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final 1. Maç
A TAKIM
6)
20520
Girne Halk Evi
0 - 1
Miracle Değirmenlik SK
01.03.2024
18:00
AKSA 1.Lig
21. Hafta
A TAKIM
7)
20438
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Yalova SK
25.02.2024
14:00
AKSA 1.Lig
20. Hafta
A TAKIM
8)
20317
Esentepe KKSK
0 - 4
Miracle Değirmenlik SK
18.02.2024
14:00
AKSA 1.Lig
19. Hafta
A TAKIM
9)
20276
Alsancak Yeşilova SK
0 - 2
Miracle Değirmenlik SK
14.02.2024
13:00
Northernland Kıbrıs Kupası
2. Tur
A TAKIM
10)
20302
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Gönyeli SK
10.02.2024
14:00
AKSA 1.Lig
18. Hafta
A TAKIM
11)
20213
Lapta TBSK
0 - 6
Miracle Değirmenlik SK
04.02.2024
14:00
AKSA 1.Lig
17. Hafta
A TAKIM
12)
20202
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Baf Ülkü Yurdu
27.01.2024
14:00
AKSA 1.Lig
16. Hafta
A TAKIM
13)
20158
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Çetinkaya TSK
20.01.2024
13:00
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
14)
19586
Miracle Değirmenlik SK
3 - 0
Ünimar Maraş GSK
29.12.2023
14:00
AKSA 1.Lig
15. Hafta
A TAKIM
15)
19579
Geçitkale GSK
1 - 3
Miracle Değirmenlik SK
23.12.2023
14:00
AKSA 1.Lig
14. Hafta
A TAKIM
16)
19571
Miracle Değirmenlik SK
4 - 1
Ozanköy SK
16.12.2023
14:00
AKSA 1.Lig
13. Hafta
A TAKIM
17)
19529
Miracle Değirmenlik SK
0 - 1
Dem s Cons. Çanakkale TSK
12.11.2023
14:00
AKSA 1.Lig
8. Hafta
A TAKIM
18)
19516
Mormenekşe GBSK
0 - 0
Miracle Değirmenlik SK
04.11.2023
14:00
AKSA 1.Lig
7. Hafta
A TAKIM
19)
19509
Miracle Değirmenlik SK
3 - 0
Girne Halk Evi
28.10.2023
14:00
AKSA 1.Lig
6. Hafta
A TAKIM
20)
19502
Yalova SK
0 - 2
Miracle Değirmenlik SK
21.10.2023
15:00
AKSA 1.Lig
5. Hafta
A TAKIM
21)
19495
Miracle Değirmenlik SK
2 - 2
Esentepe KKSK
14.10.2023
15:00
AKSA 1.Lig
4. Hafta
A TAKIM
22)
19488
Gönyeli SK
1 - 4
Miracle Değirmenlik SK
08.10.2023
15:00
AKSA 1.Lig
3. Hafta
A TAKIM
23)
19481
Miracle Değirmenlik SK
5 - 1
Lapta TBSK
30.09.2023
16:30
AKSA 1.Lig
2. Hafta
A TAKIM
24)
19363
Baf Ülkü Yurdu
0 - 5
Miracle Değirmenlik SK
24.09.2023
16:30
AKSA 1.Lig
1. Hafta
A TAKIM
Dakika
Gol Tipi
Karşılaşma
Tarih
Lig
Grup
1)
90.dk
H - KAFA
Miracle Değirmenlik SK - Ünimar Maraş GSK
29.12.2023
AKSA 1.Lig
A TAKIM
2)
88.dk
F - AYAK
Baf Ülkü Yurdu - Miracle Değirmenlik SK
24.09.2023
AKSA 1.Lig
A TAKIM
Oynadığı Takım
Kart
Dakika
Karşılaşma
Tarih
Lig
Hafta
Grup
1)
Miracle Değirmenlik SK
38
Alsancak Yeşilova SK - Miracle Değirmenlik SK
14.02.2024
Northernland Kıbrıs Kupası
2. Tur
A TAKIM
2)
Miracle Değirmenlik SK
38
Geçitkale GSK - Miracle Değirmenlik SK
23.12.2023
AKSA 1.Lig
14. Hafta
A TAKIM
3)
Miracle Değirmenlik SK
75
Miracle Değirmenlik SK - Dem s Cons. Çanakkale TSK
12.11.2023
AKSA 1.Lig
8. Hafta
A TAKIM
4)
Miracle Değirmenlik SK
30
Yalova SK - Miracle Değirmenlik SK
21.10.2023
AKSA 1.Lig
5. Hafta
A TAKIM
Sezon
Transfer Tarihi
Kulübü
Lig Türü
Transfer Türü
Söz. Başlangıç Tarihi
Söz. Bitiş Tarihi
1)
2023-2024
11.08.2023
Miracle Değirmenlik SK
LİG
T - Transfer
2)
2022-2023
09.09.2022
Miracle Değirmenlik SK
LİG
GT - Geçici Transfer
3)
2021-2022
03.09.2021
Lefke TSK
LİG
V - Vize
4)
2019-2020
14.09.2019
Lefke TSK
LİG
V - Vize
5)
2018-2019
27.02.2019
LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ
FUTSAL
YNL - Yeni Lisans
6)
2018-2019
22.09.2018
Lefke TSK
LİG
V - Vize
7)
2017-2018
21.09.2017
Lefke TSK
LİG
V - Vize
8)
2016-2017
21.09.2016
Lefke TSK
LİG
V - Vize
9)
2015-2016
14.08.2015
Lefke TSK
LİG
T - Transfer
10)
2014-2015
12.01.2015
Lefke TSK
LİG
GT - Geçici Transfer
11)
2014-2015
25.09.2014
Lefke TSK
LİG
GT - Geçici Transfer
12)
2013-2014
24.09.2013
Denizli SK
LİG
V - Vize
13)
2012-2013
15.10.2012
Denizli SK
LİG
V - Vize
14)
2011-2012
17.09.2011
Denizli SK
LİG
V - Vize
15)
2010-2011
Denizli SK
LİG
T - Transfer
16)
2009-2010
Denizli SK
LİG
T - Transfer
17)
2008-2009
Denizli SK
LİG
T - Transfer
18)
2007-2008
Denizli SK
LİG
T - Transfer
Lig Kategori
Grup
Toplam Maç
Toplam Gol
Telsim 2.Lig Batı Grubu
A TAKIM
34
7
Telsim 2.Lig Batı Grubu
A TAKIM
34
5
Telsim 2.Lig Batı Grubu
U21
6
7
Telsim 2.Lig Batı Grubu
U21
6
5
Telsim 2.Lig Batı Grubu Play-Out
A TAKIM
2
0
Kıbrıs Kupası
A TAKIM
11
0
Telsim 2.Lig Play-Off
A TAKIM
1
1
K-Pet 2.Lig
A TAKIM
24
6
K-Pet Süper Lig
A TAKIM
138
10
A2 2.Lig
U21
1
0
K-Pet 2.Lig Play-Off
A TAKIM
4
0
Koopbank Kıbrıs Kupası
A TAKIM
2
0
TAHSİN MERTEKÇİ Kıbrıs Kupası
A TAKIM
2
0
Futsal Ligi
FUTSAL
5
4
Nicosia Group Kıbrıs Kupası
A TAKIM
4
0
AKSA Süper Lig
A TAKIM
43
4
AKSA 1.Lig
A TAKIM
20
2
Northernland Kıbrıs Kupası
A TAKIM
4
0
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması