English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
ERHAN ÇINAR
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
TÜRKİYE
Doğum Tarihi
:
10/03/1999
Statü
:
TC
Baba Adı
:
ZEKERİYA
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
117457
Kulüp
:
Miracle Değirmenlik SK
Kayıt Tarihi
:
14/09/2022
Lisans Veriliş Tarihi
:
19/01/2024
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Maçlar
Attığı Goller
Kartlar
Oyuncu Hareketleri
Genel
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Saat
Lig
Hafta
Grup
1)
20899
Miracle Değirmenlik SK
4 - 0
Geçitkale GSK
28.04.2024
16:00
AKSA 1.Lig
29. Hafta
A TAKIM
2)
20891
Ozanköy SK
1 - 2
Miracle Değirmenlik SK
20.04.2024
16:00
AKSA 1.Lig
28. Hafta
A TAKIM
3)
20820
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Hamitköy ŞHSK
06.04.2024
16:00
AKSA 1.Lig
26. Hafta
A TAKIM
4)
20810
M. Hacıali Yılmazköy SK
0 - 0
Miracle Değirmenlik SK
30.03.2024
15:00
AKSA 1.Lig
25. Hafta
A TAKIM
5)
20551
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Binatlı YSK
24.03.2024
14:00
AKSA 1.Lig
24. Hafta
A TAKIM
6)
20594
Miracle Değirmenlik SK
0 - 1
Karşıyaka SK
20.03.2024
14:00
Northernland Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final 2. Maç
A TAKIM
7)
20534
Miracle Değirmenlik SK
0 - 0
Mormenekşe GBSK
10.03.2024
14:00
AKSA 1.Lig
22. Hafta
A TAKIM
8)
20590
Karşıyaka SK
1 - 1
Miracle Değirmenlik SK
06.03.2024
14:00
Northernland Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final 1. Maç
A TAKIM
9)
20520
Girne Halk Evi
0 - 1
Miracle Değirmenlik SK
01.03.2024
18:00
AKSA 1.Lig
21. Hafta
A TAKIM
10)
20438
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Yalova SK
25.02.2024
14:00
AKSA 1.Lig
20. Hafta
A TAKIM
11)
20317
Esentepe KKSK
0 - 4
Miracle Değirmenlik SK
18.02.2024
14:00
AKSA 1.Lig
19. Hafta
A TAKIM
12)
20276
Alsancak Yeşilova SK
0 - 2
Miracle Değirmenlik SK
14.02.2024
13:00
Northernland Kıbrıs Kupası
2. Tur
A TAKIM
13)
20302
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Gönyeli SK
10.02.2024
14:00
AKSA 1.Lig
18. Hafta
A TAKIM
14)
20213
Lapta TBSK
0 - 6
Miracle Değirmenlik SK
04.02.2024
14:00
AKSA 1.Lig
17. Hafta
A TAKIM
15)
20202
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Baf Ülkü Yurdu
27.01.2024
14:00
AKSA 1.Lig
16. Hafta
A TAKIM
16)
20158
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Çetinkaya TSK
20.01.2024
13:00
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
17)
19580
Mormenekşe GBSK
1 - 1
Girne Halk Evi
28.12.2023
14:00
AKSA 1.Lig
15. Hafta
A TAKIM
18)
19572
Yalova SK
0 - 0
Mormenekşe GBSK
23.12.2023
14:00
AKSA 1.Lig
14. Hafta
A TAKIM
19)
19564
Mormenekşe GBSK
1 - 1
Esentepe KKSK
17.12.2023
14:00
AKSA 1.Lig
13. Hafta
A TAKIM
20)
19556
Gönyeli SK
1 - 1
Mormenekşe GBSK
09.12.2023
14:00
AKSA 1.Lig
12. Hafta
A TAKIM
21)
19540
Baf Ülkü Yurdu
1 - 2
Mormenekşe GBSK
26.11.2023
14:00
AKSA 1.Lig
10. Hafta
A TAKIM
22)
19532
Mormenekşe GBSK
1 - 1
Ünimar Maraş GSK
19.11.2023
14:00
AKSA 1.Lig
9. Hafta
A TAKIM
23)
19524
Geçitkale GSK
4 - 1
Mormenekşe GBSK
12.11.2023
14:00
AKSA 1.Lig
8. Hafta
A TAKIM
24)
19516
Mormenekşe GBSK
0 - 0
Miracle Değirmenlik SK
04.11.2023
14:00
AKSA 1.Lig
7. Hafta
A TAKIM
25)
19508
Düzkaya KOSK
2 - 2
Mormenekşe GBSK
28.10.2023
14:00
AKSA 1.Lig
6. Hafta
A TAKIM
26)
19500
Mormenekşe GBSK
3 - 5
Hamitköy ŞHSK
21.10.2023
15:00
AKSA 1.Lig
5. Hafta
A TAKIM
27)
19492
M. Hacıali Yılmazköy SK
3 - 1
Mormenekşe GBSK
14.10.2023
15:00
AKSA 1.Lig
4. Hafta
A TAKIM
28)
19484
Mormenekşe GBSK
2 - 1
Binatlı YSK
07.10.2023
15:00
AKSA 1.Lig
3. Hafta
A TAKIM
29)
19476
Dem s Cons. Çanakkale TSK
1 - 2
Mormenekşe GBSK
30.09.2023
16:30
AKSA 1.Lig
2. Hafta
A TAKIM
30)
19361
Mormenekşe GBSK
2 - 2
Ozanköy SK
24.09.2023
16:30
AKSA 1.Lig
1. Hafta
A TAKIM
Dakika
Gol Tipi
Karşılaşma
Tarih
Lig
Grup
1)
21.dk
F - AYAK
Miracle Değirmenlik SK - Geçitkale GSK
28.04.2024
AKSA 1.Lig
A TAKIM
2)
35.dk
H - KAFA
Miracle Değirmenlik SK - Geçitkale GSK
28.04.2024
AKSA 1.Lig
A TAKIM
3)
90.dk
H - KAFA
Ozanköy SK - Miracle Değirmenlik SK
20.04.2024
AKSA 1.Lig
A TAKIM
4)
64.dk
F - AYAK
Miracle Değirmenlik SK - Binatlı YSK
24.03.2024
AKSA 1.Lig
A TAKIM
5)
40.dk
F - AYAK
Girne Halk Evi - Miracle Değirmenlik SK
01.03.2024
AKSA 1.Lig
A TAKIM
6)
76.dk
F - AYAK
Miracle Değirmenlik SK - Yalova SK
25.02.2024
AKSA 1.Lig
A TAKIM
7)
36.dk
F - AYAK
Esentepe KKSK - Miracle Değirmenlik SK
18.02.2024
AKSA 1.Lig
A TAKIM
8)
64.dk
F - AYAK
Esentepe KKSK - Miracle Değirmenlik SK
18.02.2024
AKSA 1.Lig
A TAKIM
9)
90.dk
P - PENALTI
Esentepe KKSK - Miracle Değirmenlik SK
18.02.2024
AKSA 1.Lig
A TAKIM
10)
51.dk
H - KAFA
Alsancak Yeşilova SK - Miracle Değirmenlik SK
14.02.2024
Northernland Kıbrıs Kupası
A TAKIM
11)
3.dk
H - KAFA
Lapta TBSK - Miracle Değirmenlik SK
04.02.2024
AKSA 1.Lig
A TAKIM
12)
6.dk
F - AYAK
Miracle Değirmenlik SK - Çetinkaya TSK
20.01.2024
Northernland Kıbrıs Kupası
A TAKIM
13)
42.dk
P - PENALTI
Mormenekşe GBSK - Girne Halk Evi
28.12.2023
AKSA 1.Lig
A TAKIM
14)
70.dk
F - AYAK
Mormenekşe GBSK - Esentepe KKSK
17.12.2023
AKSA 1.Lig
A TAKIM
15)
36.dk
F - AYAK
Baf Ülkü Yurdu - Mormenekşe GBSK
26.11.2023
AKSA 1.Lig
A TAKIM
16)
51.dk
F - AYAK
Mormenekşe GBSK - Ünimar Maraş GSK
19.11.2023
AKSA 1.Lig
A TAKIM
17)
26.dk
F - AYAK
Düzkaya KOSK - Mormenekşe GBSK
28.10.2023
AKSA 1.Lig
A TAKIM
18)
33.dk
F - AYAK
Mormenekşe GBSK - Hamitköy ŞHSK
21.10.2023
AKSA 1.Lig
A TAKIM
19)
52.dk
F - AYAK
Mormenekşe GBSK - Hamitköy ŞHSK
21.10.2023
AKSA 1.Lig
A TAKIM
20)
56.dk
F - AYAK
Mormenekşe GBSK - Hamitköy ŞHSK
21.10.2023
AKSA 1.Lig
A TAKIM
21)
45.dk
F - AYAK
Mormenekşe GBSK - Binatlı YSK
07.10.2023
AKSA 1.Lig
A TAKIM
22)
90.dk
F - AYAK
Mormenekşe GBSK - Binatlı YSK
07.10.2023
AKSA 1.Lig
A TAKIM
23)
55.dk
F - AYAK
Mormenekşe GBSK - Ozanköy SK
24.09.2023
AKSA 1.Lig
A TAKIM
Oynadığı Takım
Kart
Dakika
Karşılaşma
Tarih
Lig
Hafta
Grup
1)
Miracle Değirmenlik SK
65
Miracle Değirmenlik SK - Mormenekşe GBSK
10.03.2024
AKSA 1.Lig
22. Hafta
A TAKIM
2)
Miracle Değirmenlik SK
41
Miracle Değirmenlik SK - Yalova SK
25.02.2024
AKSA 1.Lig
20. Hafta
A TAKIM
3)
Mormenekşe GBSK
14
Yalova SK - Mormenekşe GBSK
23.12.2023
AKSA 1.Lig
14. Hafta
A TAKIM
4)
Mormenekşe GBSK
48
Mormenekşe GBSK - Ozanköy SK
24.09.2023
AKSA 1.Lig
1. Hafta
A TAKIM
Sezon
Transfer Tarihi
Kulübü
Lig Türü
Transfer Türü
Söz. Başlangıç Tarihi
Söz. Bitiş Tarihi
1)
2023-2024
19.01.2024
Miracle Değirmenlik SK
LİG
YGT - Yabancı Geçici Transfer
19/01/2024 00:00:00
30/05/2024 00:00:00
2)
2023-2024
25.08.2023
Mormenekşe GBSK
LİG
V - Vize
01/08/2023 00:00:00
30/05/2026 00:00:00
3)
2022-2023
14.09.2022
Mormenekşe GBSK
LİG
YYL - Yabancı Yeni Lisans
14/09/2022 00:00:00
30/05/2024 00:00:00
Lig Kategori
Grup
Toplam Maç
Toplam Gol
AKSA 1.Lig
A TAKIM
48
43
Northernland Kıbrıs Kupası
A TAKIM
5
2
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması