English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
EMRE SOYTÜRK
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
GİRNE
Doğum Tarihi
:
26/09/1999
Statü
:
KKTC
Baba Adı
:
YAKUP
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
110451
Kulüp
:
Doğan Türk Birliği
Kayıt Tarihi
:
01/03/2013
Lisans Veriliş Tarihi
:
02/01/2024
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Maçlar
Attığı Goller
Kartlar
Oyuncu Hareketleri
Genel
Milli Takım
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Saat
Lig
Hafta
Grup
1)
20485
Karşıyaka SK
0 - 3
Doğan Türk Birliği
24.03.2024
14:00
AKSA Süper Lig
24. Hafta
A TAKIM
2)
20593
Mağusa Türk Gücü
2 - 1
Doğan Türk Birliği
20.03.2024
19:00
Northernland Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final 2. Maç
A TAKIM
3)
20476
Doğan Türk Birliği
2 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
16.03.2024
14:00
AKSA Süper Lig
23. Hafta
A TAKIM
4)
20469
Cihangir GSK
4 - 2
Doğan Türk Birliği
10.03.2024
14:00
AKSA Süper Lig
22. Hafta
A TAKIM
5)
20589
Doğan Türk Birliği
1 - 3
Mağusa Türk Gücü
06.03.2024
19:00
Northernland Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final 1. Maç
A TAKIM
6)
20457
Doğan Türk Birliği
2 - 4
Yeniboğaziçi DSK
02.03.2024
14:00
AKSA Süper Lig
21. Hafta
A TAKIM
7)
20290
Doğan Türk Birliği
1 - 2
Mağusa Türk Gücü
10.02.2024
14:00
AKSA Süper Lig
18. Hafta
A TAKIM
8)
20197
Yenicami AK
1 - 1
Doğan Türk Birliği
05.02.2024
18:00
AKSA Süper Lig
17. Hafta
A TAKIM
9)
20186
Doğan Türk Birliği
4 - 2
Alsancak Yeşilova SK
28.01.2024
14:00
AKSA Süper Lig
16. Hafta
A TAKIM
10)
20162
Binatlı YSK
0 - 3
Doğan Türk Birliği
20.01.2024
13:00
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
11)
19470
Doğan Türk Birliği
1 - 0
Göçmenköy İYSK
28.12.2023
14:00
AKSA Süper Lig
15. Hafta
A TAKIM
12)
19455
Doğan Türk Birliği
2 - 1
Küçük Kaymaklı TSK
17.12.2023
14:00
AKSA Süper Lig
13. Hafta
A TAKIM
13)
19448
Türk Ocağı Limasol
0 - 3
Doğan Türk Birliği
08.12.2023
19:00
AKSA Süper Lig
12. Hafta
A TAKIM
14)
19433
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
3 - 2
Doğan Türk Birliği
27.11.2023
19:00
AKSA Süper Lig
10. Hafta
A TAKIM
15)
19425
Doğan Türk Birliği
1 - 1
Karşıyaka SK
17.11.2023
19:00
AKSA Süper Lig
9. Hafta
A TAKIM
16)
19418
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1 - 1
Doğan Türk Birliği
10.11.2023
19:00
AKSA Süper Lig
8. Hafta
A TAKIM
17)
19410
Doğan Türk Birliği
0 - 2
Cihangir GSK
03.11.2023
19:00
AKSA Süper Lig
7. Hafta
A TAKIM
18)
19403
Yeniboğaziçi DSK
0 - 4
Doğan Türk Birliği
28.10.2023
14:00
AKSA Süper Lig
6. Hafta
A TAKIM
19)
19395
Doğan Türk Birliği
2 - 0
Çetinkaya TSK
21.10.2023
15:00
AKSA Süper Lig
5. Hafta
A TAKIM
20)
19372
Mağusa Türk Gücü
3 - 1
Doğan Türk Birliği
09.10.2023
19:00
AKSA Süper Lig
3. Hafta
A TAKIM
21)
19365
Doğan Türk Birliği
2 - 2
Yenicami AK
01.10.2023
16:30
AKSA Süper Lig
2. Hafta
A TAKIM
22)
19354
Alsancak Yeşilova SK
1 - 2
Doğan Türk Birliği
24.09.2023
16:30
AKSA Süper Lig
1. Hafta
A TAKIM
Dakika
Gol Tipi
Karşılaşma
Tarih
Lig
Grup
1)
39.dk
F - AYAK
Karşıyaka SK - Doğan Türk Birliği
24.03.2024
AKSA Süper Lig
A TAKIM
Oynadığı Takım
Kart
Dakika
Karşılaşma
Tarih
Lig
Hafta
Grup
1)
Doğan Türk Birliği
46
Karşıyaka SK - Doğan Türk Birliği
24.03.2024
AKSA Süper Lig
24. Hafta
A TAKIM
2)
Doğan Türk Birliği
46
Mağusa Türk Gücü - Doğan Türk Birliği
20.03.2024
Northernland Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final 2. Maç
A TAKIM
3)
Doğan Türk Birliği
75
Doğan Türk Birliği - China Bazaar Gençlik Gücü TSK
16.03.2024
AKSA Süper Lig
23. Hafta
A TAKIM
4)
Doğan Türk Birliği
63
Cihangir GSK - Doğan Türk Birliği
10.03.2024
AKSA Süper Lig
22. Hafta
A TAKIM
5)
Doğan Türk Birliği
69
Doğan Türk Birliği - Küçük Kaymaklı TSK
17.12.2023
AKSA Süper Lig
13. Hafta
A TAKIM
6)
Doğan Türk Birliği
69
Türk Ocağı Limasol - Doğan Türk Birliği
08.12.2023
AKSA Süper Lig
12. Hafta
A TAKIM
7)
Doğan Türk Birliği
52
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK - Doğan Türk Birliği
27.11.2023
AKSA Süper Lig
10. Hafta
A TAKIM
8)
Doğan Türk Birliği
34
Yeniboğaziçi DSK - Doğan Türk Birliği
28.10.2023
AKSA Süper Lig
6. Hafta
A TAKIM
9)
Doğan Türk Birliği
90
Mağusa Türk Gücü - Doğan Türk Birliği
09.10.2023
AKSA Süper Lig
3. Hafta
A TAKIM
10)
Doğan Türk Birliği
45
Doğan Türk Birliği - Yenicami AK
01.10.2023
AKSA Süper Lig
2. Hafta
A TAKIM
Sezon
Transfer Tarihi
Kulübü
Lig Türü
Transfer Türü
Söz. Başlangıç Tarihi
Söz. Bitiş Tarihi
1)
2023-2024
02.01.2024
Doğan Türk Birliği
LİG
T - Transfer
2)
2023-2024
08.09.2023
Doğan Türk Birliği
LİG
GT - Geçici Transfer
3)
2022-2023
09.09.2022
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
LİG
V - Vize
4)
2021-2022
24.06.2021
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
LİG
T - Transfer
5)
2019-2020
14.09.2019
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
LİG
GT - Geçici Transfer
6)
2019-2020
09.09.2019
Esentepe KKSK
LİG
V - Vize
7)
2017-2018
13.09.2017
Esentepe KKSK
LİG
V - Vize
8)
2016-2017
12.10.2016
Esentepe KKSK
LİG
V - Vize
9)
2015-2016
22.09.2015
Esentepe KKSK
LİG
V - Vize
10)
2014-2015
23.09.2014
Esentepe KKSK
LİG
V - Vize
11)
2013-2014
16.09.2013
Esentepe KKSK
LİG
V - Vize
12)
2012-2013
01.03.2013
Esentepe KKSK
LİG
YNL - Yeni Lisans
Lig Kategori
Grup
Toplam Maç
Toplam Gol
Telsim 1.Lig
U21
10
0
KTFF U15 Ligi 1.Grup
U15
10
4
Ahmed Sami Topcan Kupası
U21
1
0
KTFF U15 Ligi Final Grubu
U15
1
0
K-Pet 1.Lig
A TAKIM
54
1
A2 1.Lig
U21
55
9
K-Pet 1.Lig Play-Off
A TAKIM
1
0
K-Pet 1.Lig Beyaz Grup
A TAKIM
18
0
A2 1.Lig Beyaz Grubu
U21
1
1
Koopbank Kıbrıs Kupası
A TAKIM
1
0
U21 Bölgesel Lig Final
U21
1
1
U21 1. Lig
U21
1
0
Nicosia Group Kıbrıs Kupası
A TAKIM
3
0
AKSA Süper Lig
A TAKIM
71
2
Northernland Kıbrıs Kupası
A TAKIM
5
0
Sezon
Milli Takım
Tarih
2019-2020
U21
14.11.2019
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması