English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
FERDİ USBAHALI
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
G.MAĞUSA
Doğum Tarihi
:
24/11/1995
Statü
:
KKTC
Baba Adı
:
MUZAFER
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
101148
Kulüp
:
Sun Republic Yarköy PGSK
Kayıt Tarihi
:
22/10/2010
Lisans Veriliş Tarihi
:
06/05/2024
Sezon:
2024-2025
18
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Maçlar
Attığı Goller
Kartlar
Oyuncu Hareketleri
Genel
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Saat
Lig
Hafta
Grup
1)
21258
Ağırdağ Boğaz TSK
3 - 3
Sun Republic Yarköy PGSK
21.07.2024
17:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
Yarı Final
BTM
2)
21206
Sun Republic Yarköy PGSK
10 - 0
Bafra SK
06.07.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
9. Hafta
BTM
3)
21203
Sun Republic Yarköy PGSK
3 - 2
Halil Falyalı Kumyalı SK
30.06.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
8. Hafta
BTM
4)
21199
Büyükkonuk SKD
0 - 3
Sun Republic Yarköy PGSK
22.06.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
7. Hafta
BTM
5)
21197
Sun Republic Yarköy PGSK
1 - 2
Çalıkuşu Grup Yedikonuk SK
15.06.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
6. Hafta
BTM
6)
21098
Sun Republic Yarköy PGSK
3 - 5
Ergazi GSK
08.06.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
5. Hafta
BTM
7)
21094
Bafra SK
0 - 7
Sun Republic Yarköy PGSK
02.06.2024
18:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
4. Hafta
BTM
8)
21090
Halil Falyalı Kumyalı SK
1 - 5
Sun Republic Yarköy PGSK
25.05.2024
17:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
3. Hafta
BTM
9)
21088
Sun Republic Yarköy PGSK
4 - 0
Büyükkonuk SKD
18.05.2024
17:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
2. Hafta
BTM
10)
21086
Çalıkuşu Grup Yedikonuk SK
1 - 3
Sun Republic Yarköy PGSK
12.05.2024
17:00
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
1. Hafta
BTM
11)
20846
Denizli SK
2 - 0
German Gold Akova Vuda
30.03.2024
13:00
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
Yarı Final
BTM
12)
20400
Dörtyol SK
1 - 3
German Gold Akova Vuda
23.03.2024
14:00
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
18. Hafta
BTM
13)
20396
German Gold Akova Vuda
2 - 1
İncirli SK
17.03.2024
10:45
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
17. Hafta
BTM
14)
20392
Türkmenköy ASK
1 - 1
German Gold Akova Vuda
09.03.2024
10:45
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
16. Hafta
BTM
15)
20388
German Gold Akova Vuda
4 - 3
Zella Estate Yenierenköy
03.03.2024
14:00
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
15. Hafta
BTM
16)
20376
Pile TSK
0 - 0
German Gold Akova Vuda
25.02.2024
10:45
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
14. Hafta
BTM
17)
20369
German Gold Akova Vuda
1 - 1
Kaplıca Karadeniz 61 SK
18.02.2024
10:45
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
13. Hafta
BTM
18)
20364
Mehmetçik TÇBSK
0 - 2
German Gold Akova Vuda
11.02.2024
10:45
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
12. Hafta
BTM
19)
20251
German Gold Akova Vuda
0 - 0
Northernland Dipkarpaz SK
03.02.2024
14:00
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
11. Hafta
BTM
20)
20248
Tuzlaspor
0 - 1
German Gold Akova Vuda
27.01.2024
10:45
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
10. Hafta
BTM
Dakika
Gol Tipi
Karşılaşma
Tarih
Lig
Grup
1)
87.dk
F - AYAK
Sun Republic Yarköy PGSK - Bafra SK
06.07.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
BTM
2)
64.dk
F - AYAK
Sun Republic Yarköy PGSK - Halil Falyalı Kumyalı SK
30.06.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
BTM
3)
46.dk
F - AYAK
Sun Republic Yarköy PGSK - Çalıkuşu Grup Yedikonuk SK
15.06.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
BTM
4)
57.dk
F - AYAK
Bafra SK - Sun Republic Yarköy PGSK
02.06.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
BTM
5)
15.dk
F - AYAK
Çalıkuşu Grup Yedikonuk SK - Sun Republic Yarköy PGSK
12.05.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
BTM
6)
36.dk
F - AYAK
Dörtyol SK - German Gold Akova Vuda
23.03.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
BTM
7)
36.dk
F - AYAK
German Gold Akova Vuda - İncirli SK
17.03.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
BTM
8)
68.dk
H - KAFA
German Gold Akova Vuda - Zella Estate Yenierenköy
03.03.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
BTM
9)
90.dk
F - AYAK
Mehmetçik TÇBSK - German Gold Akova Vuda
11.02.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
BTM
Oynadığı Takım
Kart
Dakika
Karşılaşma
Tarih
Lig
Hafta
Grup
1)
Sun Republic Yarköy PGSK
80
Sun Republic Yarköy PGSK - Bafra SK
06.07.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
9. Hafta
BTM
2)
Sun Republic Yarköy PGSK
72
Sun Republic Yarköy PGSK - Halil Falyalı Kumyalı SK
30.06.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
8. Hafta
BTM
3)
Sun Republic Yarköy PGSK
68
Sun Republic Yarköy PGSK - Çalıkuşu Grup Yedikonuk SK
15.06.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
6. Hafta
BTM
Sezon
Transfer Tarihi
Kulübü
Lig Türü
Transfer Türü
Söz. Başlangıç Tarihi
Söz. Bitiş Tarihi
1)
2023-2024
06.05.2024
Sun Republic Yarköy PGSK
LİG
GD - Geri Dönüş
2)
2023-2024
22.01.2024
German Gold Akova Vuda
LİG
GT - Geçici Transfer
3)
2022-2023
01.06.2023
Sun Republic Yarköy PGSK
LİG
T - Transfer
4)
2021-2022
24.05.2022
Korkuteli GD
LİG
GT - Geçici Transfer
5)
2019-2020
12.03.2020
Çalıkuşu Grup Yedikonuk SK
LİG
GT - Geçici Transfer
6)
2018-2019
15.04.2019
Kumyalı SK
LİG
GT - Geçici Transfer
7)
2018-2019
12.11.2018
Serdarlı GB
LİG
T - Transfer
8)
2016-2017
24.01.2017
Mehmetçik TÇBSK
LİG
V - Vize
9)
2015-2016
26.05.2016
Mehmetçik TÇBSK
LİG
V - Vize
10)
2014-2015
02.05.2015
Mehmetçik TÇBSK
LİG
V - Vize
11)
2014-2015
25.09.2014
Mağusa Türk Gücü
LİG
GT - Geçici Transfer
12)
2013-2014
13.09.2013
Mehmetçik TÇBSK
LİG
GD - Geri Dönüş
13)
2012-2013
08.05.2013
Kumyalı SK
LİG
GT - Geçici Transfer
14)
2012-2013
23.10.2012
Mehmetçik TÇBSK
LİG
GD - Geri Dönüş
15)
2011-2012
28.03.2012
BÜYÜKKAYA SK
LİG
GT - Geçici Transfer
16)
2011-2012
21.09.2011
Mehmetçik TÇBSK
LİG
YNL - Yeni Lisans
17)
2010-2011
Mehmetçik TÇBSK
LİG
T - Transfer
Lig Kategori
Grup
Toplam Maç
Toplam Gol
Telsim 2.Lig Doğu Grubu
A TAKIM
23
5
Telsim 2.Lig Doğu Grubu
A TAKIM
23
11
Telsim 2.Lig Doğu Grubu
U21
16
5
Telsim 2.Lig Doğu Grubu
U21
16
11
Telsim 2.Lig Doğu Grubu Play-Off
A TAKIM
2
1
Yükselme 2.Lig 1.Grup
A TAKIM
15
7
Telsim 2.Lig Play-Off
A TAKIM
1
0
K-Pet 2.Lig
A TAKIM
16
5
U21 Süper Lig
U21
23
21
BTM Ligi 6.Grup
A TAKIM
10
13
Yükselme Ligi Play-Off Grubu
A TAKIM
1
0
K-Pet 1.Lig Kırmızı Grup
A TAKIM
2
0
Koopbank Kıbrıs Kupası
A TAKIM
1
0
BTM 1. Lig Kırmızı Grup
A TAKIM
5
1
BTM 2. LİGİ 1.GRUP
A TAKIM
7
3
BTM 2. LİGİ 6.GRUP
A TAKIM
9
3
İktisatbank BTM 2.Lig 5.Grup
BTM
6
1
İktisatbank BTM 2.Lig Play-Off
BTM
2
0
İktisatbank BTM 2.Lig 11.Grup
BTM
6
2
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
BTM
9
4
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
BTM
1
0
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
BTM
9
5
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
BTM
1
0
Fikstürler
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puan Cetvelleri
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması