English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
MEHMET ERAY YILMAZ
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
Balıkesir
Doğum Tarihi
:
10/08/2003
Uyruk
:
TC
Baba Adı
:
Eyüp
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10732
Klasman
:
Aday
Bölge
:
LEFKOŞA
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
20994
Zümrütköy SK
1 - 2
Yedidalga SK
22.05.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
3. Hafta
BTM
2)
21073
Boğaziçi SK
2 - 1
1461 İskele Trabzonspor
19.05.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
2. Hafta
BTM
3)
20990
Serhatköy SK
1 - 3
Akçay SK
12.05.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
1. Hafta
BTM
4)
20985
Ozanköy SK
2 - 1
Geçitkale GSK
05.05.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
30. Hafta
A2
5)
20691
Girne Halk Evi
0 - 4
Alsancak Yeşilova SK
28.04.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
6. Hafta
U14
6)
20954
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
4 - 1
Küçük Kaymaklı TSK
28.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
Yarı Final 1. Maç
KADIN
7)
20942
Girne Halk Evi
1 - 6
Ozanköy SK
28.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
29. Hafta
A2
8)
20921
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 2
Lefke TSK
27.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
29. Hafta
A2
9)
20951
Dem s Cons. Mağusa SA
7 - 1
Alsancak Yeşilova SK
21.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
Çeyrek Final
KADIN
10)
20950
Küçük Kaymaklı TSK
6 - 3
Vadili TÇBSK
20.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
Çeyrek Final
KADIN
11)
20147
Taşkınköy SK
0 - 3
Vadili TÇBSK
31.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
10. Hafta
KADIN
12)
20514
Mesarya SK
4 - 2
Göçmenköy İYSK
24.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
24. Hafta
A2
13)
20709
Cihangir GSK
1 - 4
Vadili TÇBSK
23.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
2. Hafta
U14
14)
20674
Düzkaya KOSK
0 - 2
Alsancak Yeşilova SK
23.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
2. Hafta
U14
15)
20416
Bostancı Bağcıl SK
0 - 1
Vadili TÇBSK
16.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
17. Hafta
BTM
16)
20565
Hamitköy ŞHSK
0 - 1
Binatlı YSK
10.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
22. Hafta
A2
17)
20093
Dörtyol SK
1 - 10
Mağusa Türk Gücü
07.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 5.Grup
10. Hafta
U16
18)
20092
Cihangir GSK
0 - 4
Esentepe KKSK
07.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
10. Hafta
U16
19)
19827
Geçitkale GSK
3 - 0
Ozanköy SK
07.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
15. Hafta
A2
20)
20103
Vadili TÇBSK
6 - 0
1461 İskele Trabzonspor
06.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
1. Hafta
KADIN
21)
20044
Yenicami AK
3 - 0
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
30.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
9. Hafta
U16
22)
20042
Çetinkaya TSK
3 - 1
Gönyeli SK
30.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
9. Hafta
U16
23)
20040
Yenicami AK
1 - 0
Küçük Kaymaklı TSK
24.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
8. Hafta
U16
24)
19725
Çetinkaya TSK
1 - 4
Yenicami AK
24.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
14. Hafta
A2
25)
20032
Ortaköy SK
2 - 0
Lefke TSK
23.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 1.Grup
8. Hafta
U16
26)
20031
Doğukent SK
5 - 2
Baf Ülkü Yurdu
23.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 1.Grup
8. Hafta
U16
27)
20037
Çetinkaya TSK
1 - 5
Yenicami AK
17.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
7. Hafta
U16
28)
20054
Mesarya SK
2 - 1
Esentepe KKSK
16.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
7. Hafta
U16
29)
19811
Miracle Değirmenlik SK
6 - 0
Ozanköy SK
16.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
13. Hafta
A2
30)
20014
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
2 - 5
Gönyeli SK
10.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
6. Hafta
U16
31)
20011
Ortaköy SK
1 - 4
Binatlı YSK
10.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 1.Grup
6. Hafta
U16
32)
19709
Göçmenköy İYSK
0 - 1
Yenicami AK
10.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
12. Hafta
A2
33)
19887
Mesarya SK
3 - 1
Düzkaya KOSK
03.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
5. Hafta
U16
34)
19791
Dem s Cons. Çanakkale TSK
3 - 0
Baf Ülkü Yurdu
03.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
11. Hafta
A2
35)
19886
Miracle Değirmenlik SK
3 - 1
Türkmenköy ASK
02.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
5. Hafta
U16
36)
19788
Mormenekşe GBSK
5 - 0
Lapta TBSK
02.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
11. Hafta
A2
37)
19786
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
M. Hacıali Yılmazköy SK
26.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
10. Hafta
A2
38)
19855
Gönyeli SK
5 - 1
Çetinkaya TSK
19.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
4. Hafta
U16
39)
19853
Göçmenköy İYSK
0 - 0
Küçük Kaymaklı TSK
18.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
4. Hafta
U16
Fikstürler
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puan Cetvelleri
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması