English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
IRMAK KURD
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
Lefkoşa
Doğum Tarihi
:
22/01/2008
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
Bülent
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10707
Klasman
:
Aday
Bölge
:
LEFKOŞA
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
21138
Taşkent TSK
4 - 1
Dağyolu SK
15.06.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
6. Hafta
BTM
2)
21232
Vadili TÇBSK
7 - 0
Mehmetçik TÇBSK
14.06.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi
2. Tur
U14
3)
21097
Büyükkonuk SKD
0 - 8
Çalıkuşu Grup Yedikonuk SK
11.06.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
5. Hafta
BTM
4)
20702
Türk Ocağı Limasol
0 - 7
Doğan Türk Birliği
18.05.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
9. Hafta
U14
5)
20701
Lapta TBSK
0 - 2
Ozanköy SK
18.05.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
9. Hafta
U14
6)
20700
Karaoğlanoğlu SK
0 - 1
Düzkaya KOSK
12.05.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
8. Hafta
U14
7)
20659
Küçük Kaymaklı TSK
0 - 0
Yenicami AK
05.05.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
7. Hafta
U14
8)
20658
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
3 - 2
Doğukent SK
05.05.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
7. Hafta
U14
9)
20987
Gönyeli SK
2 - 1
M. Hacıali Yılmazköy SK
05.05.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
30. Hafta
A2
10)
21099
Doğan Türk Birliği
1 - 1
Dem s Cons. Mağusa SA
04.05.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
Yarı Final 2. Maç
KADIN
11)
20570
Dem s Cons. Çanakkale TSK
4 - 5
Miracle Değirmenlik SK
02.05.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
23. Hafta
A2
12)
20762
Yeniboğaziçi DSK
0 - 7
Mağusa Türk Gücü
28.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
6. Hafta
U14
13)
20946
Dem s Cons. Çanakkale TSK
1 - 4
Esentepe KKSK
28.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
29. Hafta
A2
14)
20649
Çetinkaya TSK
4 - 0
Yenicami AK
21.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
5. Hafta
U14
15)
20912
Göçmenköy İYSK
0 - 5
Mağusa Türk Gücü
21.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
28. Hafta
A2
16)
20720
Cihangir GSK
0 - 3
Taşkent TSK
14.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
4. Hafta
U14
17)
20717
Civisil SK
0 - 9
Vadili TÇBSK
14.04.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
4. Hafta
U14
18)
20931
Dem s Cons. Çanakkale TSK
3 - 1
Lapta TBSK
14.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
27. Hafta
A2
19)
20808
Karşıyaka SK
3 - 3
Cihangir GSK
07.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
26. Hafta
A2
20)
20606
Serhatköy SK
7 - 1
M. Hacıali Yılmazköy SK
06.04.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
3. Hafta
U14
21)
20800
Pera L. Gençler Birliği SK
1 - 3
Lefke TSK
31.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
25. Hafta
A2
22)
20640
Yenicami AK
12 - 0
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
23.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
2. Hafta
U14
23)
20639
Hamitköy ŞHSK
1 - 4
Doğukent SK
23.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
2. Hafta
U14
24)
20672
Karşıyaka SK
4 - 0
Karaoğlanoğlu SK
17.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
1. Hafta
U14
25)
20510
Alsancak Yeşilova SK
0 - 0
Türk Ocağı Limasol
17.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
23. Hafta
A2
26)
20566
Miracle Değirmenlik SK
2 - 3
Mormenekşe GBSK
10.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
22. Hafta
A2
27)
20499
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
09.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
22. Hafta
A2
28)
20454
Miracle Değirmenlik SK
8 - 1
Yalova SK
25.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
20. Hafta
A2
29)
20332
Yenicami AK
1 - 1
Cihangir GSK
18.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
19. Hafta
A2
30)
20320
Çetinkaya TSK
1 - 2
Pera L. Gençler Birliği SK
10.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
18. Hafta
A2
31)
20121
Vadili TÇBSK
0 - 0
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
04.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
5. Hafta
KADIN
32)
20279
Küçük Kaymaklı TSK
0 - 0
Mesarya SK
02.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
Çeyrek Final 1. Maç
U16
33)
20179
Yeniboğaziçi DSK
1 - 1
Esentepe KKSK
28.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
2. Tur
U16
34)
20219
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
2 - 0
Lefke TSK
28.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
16. Hafta
A2
35)
20175
Yenicami AK
4 - 0
Binatlı YSK
27.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
2. Tur
U16
36)
20171
Taşkınköy SK
0 - 6
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
24.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Kadınlar Kıbrıs Kupası
1. Tur
KADIN
37)
20108
1461 İskele Trabzonspor
0 - 9
Küçük Kaymaklı TSK
14.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
2. Hafta
KADIN
38)
20086
Göçmenköy İYSK
5 - 2
Çetinkaya TSK
05.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
10. Hafta
U16
39)
20043
Küçük Kaymaklı TSK
2 - 2
Göçmenköy İYSK
30.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
9. Hafta
U16
40)
20035
Ortaköy SK
0 - 5
Doğukent SK
30.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 1.Grup
9. Hafta
U16
41)
20059
Esentepe KKSK
2 - 0
Miracle Değirmenlik SK
24.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
8. Hafta
U16
42)
20048
Girne Halk Evi
0 - 3
Türk Ocağı Limasol
24.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
8. Hafta
U16
43)
20046
Ozanköy SK
4 - 0
Girne Halk Evi
17.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
7. Hafta
U16
44)
19719
Doğan Türk Birliği
0 - 3
Küçük Kaymaklı TSK
17.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
13. Hafta
A2
45)
19714
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
3 - 3
Cihangir GSK
10.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
12. Hafta
A2
46)
19702
Alsancak Yeşilova SK
0 - 1
Göçmenköy İYSK
03.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
11. Hafta
A2
47)
19701
Yenicami AK
2 - 1
Mesarya SK
02.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
11. Hafta
A2
48)
19699
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1 - 5
Cihangir GSK
26.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
10. Hafta
A2
49)
19764
Geçitkale GSK
0 - 3
Mormenekşe GBSK
12.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
8. Hafta
A2
50)
19881
Cihangir GSK
1 - 5
Düzkaya KOSK
11.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
3. Hafta
U16
51)
19771
Hamitköy ŞHSK
3 - 2
M. Hacıali Yılmazköy SK
11.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
8. Hafta
A2
52)
19909
Yeniboğaziçi DSK
8 - 0
Mormenekşe GBSK
05.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
2. Hafta
U16
53)
19675
Yeniboğaziçi DSK
1 - 2
Çetinkaya TSK
05.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
7. Hafta
A2
54)
19833
Ortaköy SK
4 - 7
Baf Ülkü Yurdu
04.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 1.Grup
2. Hafta
U16
55)
19906
Mormenekşe GBSK
3 - 0
Sipahi TSK
29.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
1. Hafta
U16
56)
19750
Geçitkale GSK
2 - 1
Yalova SK
29.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
6. Hafta
A2
57)
19657
Küçük Kaymaklı TSK
1 - 0
Türk Ocağı Limasol
22.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
5. Hafta
A2
58)
19652
Mağusa Türk Gücü
10 - 0
Cihangir GSK
21.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
5. Hafta
A2
59)
19612
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 3
Alsancak Yeşilova SK
15.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
4. Hafta
A2
60)
19639
Mormenekşe GBSK
0 - 0
Binatlı YSK
07.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
3. Hafta
A2
61)
19635
M. Hacıali Yılmazköy SK
1 - 2
Yalova SK
01.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
2. Hafta
A2
62)
19628
Hamitköy ŞHSK
1 - 1
Esentepe KKSK
30.09.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
2. Hafta
A2
63)
19625
Gönyeli SK
1 - 1
Hamitköy ŞHSK
24.09.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
1. Hafta
A2
64)
19588
Mağusa Türk Gücü
11 - 1
Çetinkaya TSK
23.09.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
1. Hafta
A2
Fikstürler
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puan Cetvelleri
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması